Impaler

Siūlykite / prašykite gidų, kurių dar nėra

Rekomenduojami pranešimai

Taigi gerbiamieji lankytojai, siūlykite / prašykite naujų gidų, kurių dar nėra ir kurie Jūsų manymu yra verti būti Mūsų forume. :D Aš pasirūpinsiu, kad jie atsidurtų.

 

Laukiu! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau ar cia gerai ar blogai, bet noreciau paprasyti nuoseklaus lietuvisko gido kaip ten PSP pasidaryt su tom custom firmware, kad eitu geimai ir filmai is kortos. kad butu paweixliukai (kaip viskas atliekama) linkai kokiu programu reix parsipust. kuo nuosekliau ir tixliau tuo geriau. :D:D:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išsamus gidas PlayManija.NET portale apie tokias programas kaip Action Replay ir pan. tikrai praverstų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai praverstu gidas: ka daryt isigijus psp. kai tik nusiperki tikrai nezinai ko imtis pirmiausiai, kokius failus kur ikelt, iskur viska siustis + dar tos problemos su downgradais. kai as psp isigijau man iskilo sios problemos, aisku kelias valandas paieskojas info gali susirasti, bet jai butu viskas vienoje vietoje ir langvai pasiekiama butu tikrai liuxs :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip tai bent jau as tai pries kazka pirkdamas ilgai duomiuosi tuo daiktu,ir viskuo kas susije su juo,na preis imdamas psp tikrai buvau apie ji domejasis ir jau zinojau kaip kas kur isimeta ir kokia reik imti versija,ir tik parsineses namo per valanda jau turejau custom fw,aisku daugiau suzinai su laiku,bet tai reikia juk dometis,ieskoti info ir pan,argi jum patiem neidomu? na suprantu ten del flashinimuir pan dalyku,tai cia gali ir nezinot,bet jau kad nezino kur kokius failus deti tai sorry,ka reikia parasyt gida ka daryt nusipirkus psp ?? tai kam ji tada perki jei nezinai ka su juo tau daryt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as lygiai taip pat kaip scalman.. B)

viską gal 3mėn prieš perkant susižinojau..

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as irgi, ilgai domejaus tuom psp (aisku daugiausia info radau PlayManija.NET B)) ir kaip tik nusipirkau tai jau turejau ir interneta ir costom firmaware ant savo psp B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blem iskart uzstume B) tai as irgi domejausi, bet tikrai nevisiem aisku kokai programa kelt i game150 ar i game ir pan, del muzikos ir nuotrauku tai klausimu net nekyla

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blem iskart uzstume :D tai as irgi domejausi, bet tikrai nevisiem aisku kokai programa kelt i game150 ar i game ir pan, del muzikos ir nuotrauku tai klausimu net nekyla

O aš nesidomėjau :D

O dabar beveik jau viska žinau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn ar kam tokio rejk bet as noreciau isbandyt

Kada bus tas gidas kjp pajungti i ps2 paprasciausia pc cam vietoj eye toy?norisi isbandyt ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galetu buti dar testas koks padarytas kad nusprestu ar zmogui reikia pirkt konsole ar ne,nes nusiperka ir nezino nieko ;)

niekas negimsta aisku zinodamas,bet info juk nesunku surinkti pries kazka perkant,o gal tau to daikto nereikia visai,gal reikia kitokio,as tai niekad neperku nereikalingu man daiktu kas susije su audio-video tehnika bei kompais ir konsolem iskaitant,bet tai man viskas idomu as kasdien ziuriu naujienas intere viska gaudau kas man idomu ir dedu i galva

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zino kaip zaidimo muzika nuripint is ps2 zaidimu?galetu parasyt koki gida. :P kazkada buvo tokia programike bet ten jau profas turi buti kad normalios kokybes gautos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.