Dowydas

Alone in the dark

Rekomenduojami pranešimai

normalus tas zaidimas visai,prie valdymo pripranti ir normaliai viskas,gal jusu nuomone nieko verta,kai paziurit i kazkokius ivertinimus lievus ir nuomone susidarot,daug lievesniu zaidimu su gerais ivertinimais ten,tai gal patilet reiktu,arba nors jau nesusidaryt nuomones pagal tuos ivertinimus arba isvis nerasyt.o su tais walkfrought tai isvis kam zaist zaidimus tada,nesuprantu koks idomumas.

Mano nuomone, žaidimas š******. Ką aš padarysiu, kad ta nuomonė sutampa su nuomone tų, kurie taip pat galvoja, jog žaidimas prastas. Kaip jau sakau, skaičiau daug review ir negalvojau, jog žaidimas bus toks prastas, kaip rašoma, bet...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi... paskaicius tiek komentus, tiek review paziurejus vaizdas susidaro dvejopas, vieni sako kad valdymas visai sh, kiti jog lb geras grajus, ttj kjp ten is tikruju? kiek maciau video gameplayejaus tai cia nelabai action geimas ir horror kazkaip neprimena, o butent horror/action fps as ir jieskau db, na kazka condemned stiliaus, tai kjp atitiktu jis mano reikalavimus? ta prasme yra tikimybe i kelnes prikraut is netiketumo?=)

 

BTW ar ten rimtai reik paciam valdyt kada mirkset akim?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi... paskaicius tiek komentus, tiek review paziurejus vaizdas susidaro dvejopas, vieni sako kad valdymas visai sh, kiti jog lb geras grajus, ttj kjp ten is tikruju? kiek maciau video gameplayejaus tai cia nelabai action geimas ir horror kazkaip neprimena, o butent horror/action fps as ir jieskau db, na kazka condemned stiliaus, tai kjp atitiktu jis mano reikalavimus? ta prasme yra tikimybe i kelnes prikraut is netiketumo?=)

 

BTW ar ten rimtai reik paciam valdyt kada mirkset akim?

Niekur neskaičiau, jog labai geras žaidimas. Vieni rašo kad š****, kiti - kad pusė velnio...

 

Taip, pats turi mirksėti akimis.

 

Condemned abi dalis žaidei? Aš pirmą perėjau, dabar antrą po truputį žaidinėju, tai ten prišikęs kelnes sėdžiu :P Puikus gero horror/action žaidimo pavyzdys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekur neskaičiau, jog labai geras žaidimas. Vieni rašo kad š****, kiti - kad pusė velnio...

 

Taip, pats turi mirksėti akimis.

 

Condemned abi dalis žaidei? Aš pirmą perėjau, dabar antrą po truputį žaidinėju, tai ten prišikęs kelnes sėdžiu :P Puikus gero horror/action žaidimo pavyzdys.

tada gal susilaikysiu ir nesisiusiu)

 

Condemned zaidziau tik antra, per diena perejau) ziauriai susigadinau ir regejima ir nervus xD gaila gad geimas gana trumpas, db pirmo jieskau, pas mane ntsc konsole tdl nelabai gerai einasi ieskot)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tada gal susilaikysiu ir nesisiusiu)

 

Condemned zaidziau tik antra, per diena perejau) ziauriai susigadinau ir regejima ir nervus xD gaila gad geimas gana trumpas, db pirmo jieskau, pas mane ntsc konsole tdl nelabai gerai einasi ieskot)

Na, gali pabandyt, gal tau patinks. Matai, yra žmonių, kuriems visai nieko, aš tik savo įspūdžius parašiau...

 

Ne į temą

O Condemned 2 man nelabai patinka tik dėl to, jog per daug dėmėsio skiriama šaudymui, pirmoje dalyje šaunamieji ginklai buvo naudojami tik simboliškai, praktiškai perėjau visą nešaudęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, gali pabandyt, gal tau patinks. Matai, yra žmonių, kuriems visai nieko, aš tik savo įspūdžius parašiau...

 

Ne į temą

O Condemned 2 man nelabai patinka tik dėl to, jog per daug dėmėsio skiriama šaudymui, pirmoje dalyje šaunamieji ginklai buvo naudojami tik simboliškai, praktiškai perėjau visą nešaudęs.

Pagailesiu disku geriau) ir taip mazai ju jau liko o pinigu dar maziau=)

 

Ne į temą

Nezinau kur tu radai saunamuju ginklu) as gavau pasaudyt 10 suviu preston hotel, na peninsula buvo daugiau) visa kita toiletseet arba vamzdziai=) gal kur spintelese ir metos bet as ju neradau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.