Dowydas

Alone in the dark

Rekomenduojami pranešimai

nu jau paloses kelias valandas va tai zaidimas nu labai gera netgi,patiko,naujoves man tinka,ugnis faina,dega graziai,faina tas kad galima sakyti kad isvis nera saunamu ginklu,na bent jau ginkluose nera jokio tolko,esme kitame siek tiek,viskas faina siaip,zaidziasi idomiai,veido oda ziauriai nustebino,kai parodo ten tas rauksles visas tai katu,net odos poros matosi,gerai padaryta,tik gal valdymas kiek uzstabdo biski noretusi kad kamera suktusi visada aplink asi ,bet siaip idomu,bus ka veikt

pagaliau kazkas naujo padangej

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jau paloses kelias valandas va tai zaidimas nu labai gera netgi,patiko,naujoves man tinka,ugnis faina,dega graziai,faina tas kad galima sakyti kad isvis nera saunamu ginklu,na bent jau ginkluose nera jokio tolko,esme kitame siek tiek,viskas faina siaip,zaidziasi idomiai,veido oda ziauriai nustebino,kai parodo ten tas rauksles visas tai katu,net odos poros matosi,gerai padaryta,tik gal valdymas kiek uzstabdo biski noretusi kad kamera suktusi visada aplink asi ,bet siaip idomu,bus ka veikt

pagaliau kazkas naujo padangej

Sunkus/sudėtingas žaidimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunkus/sudėtingas žaidimas?

na nepasakyciau kad labai sunkus,ta prasme kad zut tai cia sunku,nebent keliose vietose,o siaip tuos tamsos zmones visada iveiki su ugnim,jokiu ginklu,jokiu saudymu nereikia,netgi katana randi po ranka kai reikia,tik naudos is jos mazai,UGNIS visagale !!

nzn man nesunku kazkaip,nei tu galvosukiu daug,durys neatsidaro,gesintuvu pokst islauzei,jei tamsu kede uzsidegei ir eini,jei yra medis,jis dazniausiai gali degti,nzn nera jau to principo "eik ieskok rakto nuo situ duru",dabar kitaip

ar baisu,na nzn man daugiau cia nuotykis,ne siaubas praeita dalis buvo baisi tikrai gasdinanti,nors nezinia kas cia bus dar toliau,gal dar isgasdins tikiuosi,siaip kas nebande siulau ismegint ankstesne Alone In the dark dali

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nepasakyciau kad labai sunkus,ta prasme kad zut tai cia sunku,nebent keliose vietose,o siaip tuos tamsos zmones visada iveiki su ugnim,jokiu ginklu,jokiu saudymu nereikia,netgi katana randi po ranka kai reikia,tik naudos is jos mazai,UGNIS visagale !!

nzn man nesunku kazkaip,nei tu galvosukiu daug,durys neatsidaro,gesintuvu pokst islauzei,jei tamsu kede uzsidegei ir eini,jei yra medis,jis dazniausiai gali degti,nzn nera jau to principo "eik ieskok rakto nuo situ duru",dabar kitaip

ar baisu,na nzn man daugiau cia nuotykis,ne siaubas praeita dalis buvo baisi tikrai gasdinanti,nors nezinia kas cia bus dar toliau,gal dar isgasdins tikiuosi,siaip kas nebande siulau ismegint ankstesne Alone In the dark dali

Isbandyciau praeitas dalis, bet kadangi jos ganetinai senai isleistos, nemanau, kad jos suteiktu malonuma zaidziant.

Redagavo incredible

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip gausiu reikes sita gal parisiusti :blink: nors man nelabai patinka tokie kur visokie zombiai jei nebuna chakpoint save sitas ziuriu jau labai tikrove primena :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

krc jega zaidas vakar ligi 2val nakties losiau tai vienoj vietoj taip isigandau kad...... :) :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip jau paskutinis chapteris beliko, bet va seivų sistema tai nervuoja. Asmeniškai pamiršdavau užsiseivint tai forward darydavau. O šeip geras geimas, kraupiausia yra vaikščiot po tą parką man ;D Dabar reik tuos šūdeliukus nukalt, kad Liuciferio galių gaučiau... Bet geimas atliktas klasiškai, va ką reiškia kai žmonės stengiasi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai geras geimas, labai itraukiantis atsisedi trumpai pazaist ir nepastebi kaip naktis ateina :P kolkas viskas man jame patinka tokio geimo kur tiek daug funkciju galetai atlikt jauciu nera daugiau, respect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka ten daryt kur krc atvarai su masina susprogdini masina ten aini randi bonka uzpili ant tu pagaliu kur dutys uzdegi ir juodulis atvaro ten taas ir kur bekt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmmm.... Įsijungiau, ir tikėjausi kažko gero. Prasidėjo... Mintys galvoje: It's ok, nice. O po to... Na, graži ugnis.. Bet su tais zombiais, tai pasakyčiau kad nsmn... Wow, killing retarded zombies in the dark, using fire to end them. Very interesting and addictive... (sarcasm) Tikėjausi kažko gero, tačiau gavosi ganėtina nsmn... Apie fiziką, animacijas(kai kur jos padarytos absurdiškai) iš viso patylėsiu... Grafika nėra "ledinė". Nutrūksta kabelis kažkoks, pradeda kibirkščiuoti (nežinia ko, iš tikrųjų to nebūtų).."Labai sunkūs" galvosūkiai, apskritai labai "kabinantis" žaidimas... Nieko ypatingo, o tiek tikėjausi. Na, bet tai tik mano nuomonė. Bet kadangi įsirašiau, tai tikriausiai teks pereiti..

Ka ten daryt kur krc atvarai su masina susprogdini masina ten aini randi bonka uzpili ant tu pagaliu kur dutys uzdegi ir juodulis atvaro ten taas ir kur bekt?

jei apie tą pačią vietą kur Audris buvo užstrigęs, tai tiesiog žiūrėk ką rodo ekrano apačioje.. Suspaudi ką reikia and you're free to go.. Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad man ten nieko nerodo,ten ta vieta kur 3 lentos kelia uztvere ir reikia uzdekt ir paskui ten sienoj skyle yra ir padaras kazkoks prabega ir masina ten stovi ir tas kazkos juodulis atvaro ir viskas o nieko jokiu rodykliu nebuna nzn :weep:

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad man ten nieko nerodo,ten ta vieta kur 3 lentos kelia uztvere ir reikia uzdekt ir paskui ten sienoj skyle yra ir padaras kazkoks prabega ir masina ten stovi ir tas kazkos juodulis atvaro ir viskas o nieko jokiu rodykliu nebuna nzn :weep:

kaip gali nebut?visiems buna o tau ne ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.