padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

O tai kaip pasiekei MP aukščiausią rangą pasiekei, man sakė, kad ten kažkoks yra bugas kad išjungus žaidimą nusinulina visi tavo surinkti MP taškai tai kaip čia yra iš tiesų? :)

Aukščiausio dar nepasiekiau, dabar aštuntam esu, trūksta dviejų lygių, bet nieks ten nenusinulina. :) Tiesiog buvo GTA serverio atnujinimas ir rodė, kad visų lvl 0, dabar ištaisė, viskas atsistatė. :) O trofėjus rinkau ilgai, tikrai ilgai.. Dar kol tuos du lygius surinksiu nemažai laiko praeis.. Nežinau ar antrą kartą ryžčiaus platinos jame siekt, labai jau daug laiko išeikvoja..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dėl trofėjų kameros manau niekas nepirks :) Pirks arba kartu su kokiu eye of judgement, arba grynai dėl eye žaidimų. Čia aišku EA su tuo trofėjum truputį debiliškai sugalvojo, bet ką darysi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O neveiktu PS2 EyeToy, nes siaip ant PS3 veikia.

Ne į temą

Kodel ant tiek daug PSN zaidimu nera platinu? ;)

Man atrodo kad PS2 EyeToy turetu veikti , bet nesu 100% garantuotas

 

 

Todel kad platina butu per lengva gaut ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O neveiktu PS2 EyeToy, nes siaip ant PS3 veikia.

Ne į temą

Kodel ant tiek daug PSN zaidimu nera platinu? ;)
Veikia, veikia PS2 eyetoy. ;)

O platinų ant PSN žaidimų išvis nėr, tik ant Burnout, bet jis galima sakyt ne PSN'inis žaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O platinų ant PSN žaidimų išvis nėr, tik ant Burnout, bet jis galima sakyt ne PSN'inis žaidimas.

Nemeluok ;) Bent vieną grynai PSN žaidimą, turintį platiną, tai tikrai žinau - Wipeout HD ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemeluok :doh: Bent vieną grynai PSN žaidimą, turintį platiną, tai tikrai žinau - Wipeout HD :)

Gali būt, gali būt, maniau, kad daugiau nei vienas neturi, suklydau pasirodo. :yes: Na bet šitie du išskirtiniai, abejoju ar daugiau yra tokių.

Ne į temą

P.S. Gražus trophy list'as. :)
Redagavo Chaosmaker

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būt, gali būt, maniau, kad daugiau nei vienas neturi, suklydau pasirodo. :P Na bet šitie du išskirtiniai, abejoju ar daugiau yra tokių.

Ne į temą

P.S. Gražus trophy list'as. :)

Ne į temą

lol joa SudraSkytaS turi grazu PSN account'a :)

lol dabar Portable ID neuzupdate'intas, jau pasieke 900 trofeju, o kad zaistu labai daznai (nuo to laiko kaip pridejau) nepasakyciau. ;)

Awesome :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
;) dėkui, dėkui už komplimentus :P :P . Šiaip yra vienas vaikinukas pas mane PSN liste (kažkoks anglas, prisikabino prie manęs kai kalėm kartu LBP :) ), tai pas tą tikrai kažkas nerealaus.... jau seniai nežiūrėjau, bet dar kai aš turėjau tik kokias 4-5 platinas, pas jį jau buvo jų 12... ir tokie geimai, kaip kad Wipeout ar Blast Factor pas jį - 100% surinkti.... Na kas žaidė bent vieną iš šių žaidimų bandydamas surinkti visus trophy, žino kas čia per monstrai.... vat tas tai - dievas.... :) Aš jau nebepajėgus surinkti 100% Blast Factor (neturiu tiek kantrybės, o gal tai tiesiog ne mano tipo žaidimas...), o Wipeout net nesiruošiu bandyti, nemanau, kad pajėgčiau.Nusibodo. Man per akis užteko tiek, kiek sugebėjau surinkti.... :) :) bet vat būna žmonių, kurie tai gali. Va, kad ir Chaosmaker'io veržimasis užkovot GTA4 platiną... Tikrai ne daug yra žmonių surinkusių kad ir tiek, kiek dabar jis jau turi. :) Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas pirks kamerą vien dėl trofėjo man įdomu...

jei kas gali padeti man del butent to Burnout trofejo kur reikia kameros, PM. Arba dar geriau isimeskit i ps3 draugus (J-Relo), jei dar neturit isimete, ir parasykit :)...

 

arba as tiesiog pas jus, kas jau turit, uzklausiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va, kad ir Chaosmaker'io veržimasis užkovot GTA4 platiną... Tikrai ne daug yra žmonių surinkusių kad ir tiek, kiek dabar jis jau turi. :)

Platiną pasiekti užsibrėžiau kai tik PS3 gavau, čia buvo mano pirmasis žaidimas su trofėjais. :) Maniau, kad kiekvienam žaidime platinos sieksiu, bet dabar jau matau, kad pavyzdžiui MK vs. DC Universe platiną gaut nėr šansų.. Ten robotu reik būt matyt..

 

O aš dar nedaug pasiekęs palyginus su tavim. :) Bet va jau tuoj, tuoj Dead Space platina pareis, 3 čapteriai beliko ir iki GTA platinos kariausiu, tai bent 3 jau bus, bet iki tavęs oj kaip toli. :) Keep it going! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek esu žiurėjęs. Nu man asmeniškai tie trofejai tai lygu:

Pas ką elektroninis b**** didesnis...

Kažkas tokio :huh:

 

Renku šios trofejus tik dėl idomumo ir pagal žaidimo eiga. Jeigu žaidimas nepatinka tai jokie trofejai neprivers manę jį žaisti tai tikrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek esu žiurėjęs. Nu man asmeniškai tie trofejai tai lygu:

Pas ką elektroninis b**** didesnis...

Kažkas tokio

Na, požiūris į trofėjus priklauso nuo pačio žmogaus pomėgių ir kompleksų. Man, pavyzdžiui, tai - kaip kolekcija (filatelistai irgi tipo popieriniais b**** matuojasi? :yes::huh: ) + papildomi quest'ai žaidimo paįvairinimui.

 

Renku šios trofejus tik dėl idomumo ir pagal žaidimo eiga. Jeigu žaidimas nepatinka tai jokie trofejai neprivers manę jį žaisti tai tikrai.

Na, jei žaidimas labai jau nepatinka (ar tiesiog labai nusibodęs), ir net to žaidimo trofėjų rinkimas nesugeba pridėti nors kažkiek azrto, tai manau niekas nesikankins dėl platinos. Pavyzdžiui aš niekaip nesugebu prisiversti antrą kartą pereiti GTA4 (buvau jį perėjęs dar iki trofėjų atsiradimo). Ijungiu žaidimą, padarau kokią misiją, ir išjungiu - nu žiauriai jis man nuobodus, nekabina visai kažkodėl, nors ir žaidimas atrodo visai neblogas.... Na gal kada ir prisiversiu... :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.