padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Turi 98%. Butai 2rnas jei nedabaiktai. :(

 

 

 

O kaip tu manai, jei turi tiek platinu tai online tikrai nemazai zaidzia. Paziurek kiek reikia zaisti kad gautai KZ2 online trofejus, Paskui LBP 100% ir t.t...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žėkit, dabar klausimas dėl Uncharted trofėjų. Va dabar negaliu žaist, nes 6 chaptery pakimba geimas dėl firmware naujo. Tikiuos nereikės iš naujo žaist, nes liko tik du trofėjai - pereit ant skirtingų lygių, o ant hard jau 6 chapterį pasiekiau. BTW, kada naujas firmware, kur pataisytų šitas klaidas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tau akys pajuodos no plat. ar tu nors zaidi su draugais kokius zaidimus tik del idomumo ar tu tik platinus renki

Ne į temą

:) Nu matai, aš tas platinas gi ne per dieną ir ne per mėnesį surinkau. Pradėjau trofėjus rinkti nuo pat jų atsiradimo. O tai jau daugiau nei metai...

O kas liečia žaidimus, tai yra tokie, kuriuos žaidžiau vien dėl platinos, nes jei ne trofėjai, tai jų net nebūčiau įsigijęs. Yra ir tokių, kuriuos žaidžiu savo malonumui (vianas ar su draugais) net jei jie ir neturi trofėjų. Aišku idealiausia, kai žaidimas labai patinka, ir plius dar yra įdomūs trofėjai. :)

Paziurek kiek reikia zaisti kad gautai KZ2 online trofejus, Paskui LBP 100% ir t.t...

Ne į temą

Tuos KZ2 ir LBP, tai reikia tikrai mažai žaisti onlaine, palyginus su Resistance 2. Surinkti onlaine 10K kills'ų.... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

KZ2 pažaidei savaitę online ir turi visus trofėjus išskyrus medalių trofėjus. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žėkit, dabar klausimas dėl Uncharted trofėjų. Va dabar negaliu žaist, nes 6 chaptery pakimba geimas dėl firmware naujo. Tikiuos nereikės iš naujo žaist, nes liko tik du trofėjai - pereit ant skirtingų lygių, o ant hard jau 6 chapterį pasiekiau. BTW, kada naujas firmware, kur pataisytų šitas klaidas?

Manau greit istaisys bug'us. Bet nezinau ar reikes ar ne is naujo pradet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, Arti, pagaliau ir tu čia. :) Pagaliau ir GTA 100%, aš tai niekaip neprisiruošiu jo pabaigt..

tai kad legva yra sito zaidimo AWP trofiejus yra sutvarkytas tai nereik zaisti is vieno karto o tau tik tiek ir tereikia kadangi seniai zaidiai tai perzaisti visus multiplayer zaidimus ir gauti 10 lygi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad legva yra sito zaidimo AWP trofiejus yra sutvarkytas tai nereik zaisti is vieno karto o tau tik tiek ir tereikia kadangi seniai zaidiai tai perzaisti visus multiplayer zaidimus ir gauti 10 lygi

O kaip tuos awp trophies gauti? Ir girdejau kad gauti neissisaugo tai kap cia yra? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad legva yra sito zaidimo AWP trofiejus yra sutvarkytas tai nereik zaisti is vieno karto o tau tik tiek ir tereikia kadangi seniai zaidiai tai perzaisti visus multiplayer zaidimus ir gauti 10 lygi

Kažką nusišneki,nes su servais visalaik buvo bėdos ir bus, nes, kai aš dariau awp man susiparino, tai teko per viena prisėdima visus mod'us sulošti iš naujo(lošiau dvi dienas neišjungęs PS3), o 10lvl pakelt yra žiauru, nes pačiam įgriso iki gyvo kaulo kol pakėliau 9lvl :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažką nusišneki,nes su servais visalaik buvo bėdos ir bus, nes, kai aš dariau awp man susiparino, tai teko per viena prisėdima visus mod'us sulošti iš naujo(lošiau dvi dienas neišjungęs PS3), o 10lvl pakelt yra žiauru, nes pačiam įgriso iki gyvo kaulo kol pakėliau 9lvl :).

tas buvo anksciau o dabar tik tereikia perzaisti vissus multiplayer zaidimus nes is pat pradziu zaidziau negavau awp pas kiau draugas gavo ir is sake kad perzaide visus multiplayer zaidimus tai as irgi zaidziau viska isnaujo pasidariau sarasa kad zinociau kiek buvau zaidimu laimejas kad galeciau paziureti ar visi issisaugojo ir tik tereikejo man perzaisti RACE- road race - boat race - helicopter race - ir free race . canonball run galvojau pasilikti ant galo ir kaip zaidziau GTA RACE road-boat- (helicopter-trasa1-2-3-4-5-6-7-8-9+PLATINUM:) IR AS CIA TA laimejau per puse savaites. o kur canonball run as jy is viszaidziau pries 3 menesius...!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad legva yra sito zaidimo AWP trofiejus yra sutvarkytas tai nereik zaisti is vieno karto o tau tik tiek ir tereikia kadangi seniai zaidiai tai perzaisti visus multiplayer zaidimus ir gauti 10 lygi

Jo, man jau išvis mažai liko, tik tiek, kad dabar mokslai intensyvūs, darbas.. Laiko nebėra prie PS3 prisėsti.. Tik žinau, kad NBA LIVE 10 būtinai pasiimsiu, kai kokia akcijukę užmes, prie jo jau rimčiau užsibūsiu. :clap2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, man jau išvis mažai liko, tik tiek, kad dabar mokslai intensyvūs, darbas.. Laiko nebėra prie PS3 prisėsti.. Tik žinau, kad NBA LIVE 10 būtinai pasiimsiu, kai kokia akcijukę užmes, prie jo jau rimčiau užsibūsiu. :thumbsup4:

o tai ka ten tau ne daug liko jei tu zaidei kazkada ir dar tuomet gta nebuvo sutvarkytas tai tau liko dar daug manau tau liko visus zaidimus laimeti is naujo ir dar $3.500.000 gauti.

ir as dabar bandysiu pirkti cod MW2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai dbr del Kilzone2, kaip kam sekes visus trophies surinkt, seip ar lengvas paliginis su kitais? :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man liko 5 misijos ant Elite sunkumo pereiti ir būtų platina, tačiau niekaip neprisiruošiu pereiti. Dabar ant Bad Company platinos užsikabinau liko 2 award (1 trophie) ir platina gaučiau. Gaila nevisi gali būti vienu metu online tai nėra kam padėti su saviour award. :whistling:

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.