padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Na, požiūris į trofėjus priklauso nuo pačio žmogaus pomėgių ir kompleksų. Man, pavyzdžiui, tai - kaip kolekcija (filatelistai irgi tipo popieriniais b**** matuojasi? :D:notworthy: ) + papildomi quest'ai žaidimo paįvairinimui.

Na, jei žaidimas labai jau nepatinka (ar tiesiog labai nusibodęs), ir net to žaidimo trofėjų rinkimas nesugeba pridėti nors kažkiek azrto, tai manau niekas nesikankins dėl platinos. Pavyzdžiui aš niekaip nesugebu prisiversti antrą kartą pereiti GTA4 (buvau jį perėjęs dar iki trofėjų atsiradimo). Ijungiu žaidimą, padarau kokią misiją, ir išjungiu - nu žiauriai jis man nuobodus, nekabina visai kažkodėl, nors ir žaidimas atrodo visai neblogas.... Na gal kada ir prisiversiu... :D

Nu šiaip jo. Galima skaityti tai kollekcija ir panašiai. Ankščiau tai gal ir buvau toks hardcore geimeris kad man reikėjo viską atrakinti. Dabar taip nėra dėja (senstu gal ;) ).

Dėl GTA IV tai perejau pusę žaidimo ir viskas. Jokio noro žaisti jį toliau nebėra. Ir tikrai jokie trofėjai nepagerins situacijos.

 

Ne į temą

Bėje kaip rašai RUS raidėmis? Nes man niekaip neišeina padaryti kad eitų rašyti RUS kalbą. Kadangi daug draugų yra Rusijoje tai norėtusi. Fonto Playstatione nėra pačiame (modelis yra vienas iš pirmujų - 60GB PAL)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bėje kaip rašai RUS raidėmis? Nes man niekaip neišeina padaryti kad eitų rašyti RUS kalbą. Kadangi daug draugų yra Rusijoje tai norėtusi. Fonto Playstatione nėra pačiame (modelis yra vienas iš pirmujų - 60GB PAL)

Ne į temą

?? O kur aš rašiau rusiškai? :notworthy:

Pas mane irgi 60GB modelis. :D Jei tau reikalinga kirilica, tai gali nusistatyti Playstation'o nustatymuose rusų kalbą. Man atrodo ten kur system setings > language > russian (ar kažkaip panašiai, dabar negaliu pasižiūrėti). Tada atsiras rusiškos raidės chate (su SELECT galėsi perjungti į anglų). Bet ir visas PS3 meniu bus rusiškas...

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

?? O kur aš rašiau rusiškai? ;)

Pas mane irgi 60GB modelis. ;) Jei tau reikalinga kirilica, tai gali nusistatyti Playstation'o nustatymuose rusų kalbą. Man atrodo ten kur system setings > language > russian (ar kažkaip panašiai, dabar negaliu pasižiūrėti). Tada atsiras rusiškos raidės chate (su SELECT galėsi perjungti į anglų). Bet ir visas PS3 meniu bus rusiškas...

 

Ne į temą

Matau tavo Portable PSN.

O dėl perjungimo tai problema. Tikrai nenoriu kad meniu būtų RUS kalbą - todėl ir neperjungiu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau tavo Portable PSN.

Ne į temą

Bet tai, kad ir ten nerašiau rusiškai... Čia gal automatiškai rusiškai rašo kažką, nes aš kai registravausi, tai šalį rinkausi ne UK (kaip pas mus priimta :D, o Rusiją.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar uzsiskaito trofejai jei zaidziu atsijunges nuo interneto ir veliau prisijungus prie interneto kaip jue atsinaujina(prisideda)prie kolekcijos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsiskaito. Trofėjai išsisaugo pas tave PS3. Kai tu prisijugi prie neto, ir užeini į savo trophy list'ą, automatiškai visa nauja info nusiunčiama į servą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pure Trophies

Trophies earned: 62%Last trophy:

Prince of Persia

Trophies earned: 16%Last trophy:

Tom Clancy’s H.A.W.X

Trophies earned: 75%Last trophy:

MotorStorm®: Pacific Rift

Trophies earned: 1%Last trophy:

Killzone 2

Trophies earned: 36%Last trophy:

Resistance 2™

Trophies earned: 4%Last trophy:

Dead Space™

Trophies earned: 8%Last trophy:

Ferrari Challenge

Trophies earned: 2%Last trophy:

Mercenaries 2: World in Flames™

Trophies earned: 80%Last trophy:

Midnight Club: Los Angeles

Trophies earned: 77%Last trophy:

Call of Duty®: World at War

Trophies earned: 40%Last trophy:

SOCOM: U.S. NAVY SEALS CONFRONTATION

Trophies earned: 0%Last trophy:

RESIDENT EVIL 5

Trophies earned: 60%Last trophy:

Mortal Kombat vs. DC Universe

Trophies earned: 22%Last trophy:

Wheelman

Trophies earned: 34%Last trophy:

GTA IV

Trophies earned: 98%Last trophy:

Need for Speed™ Undercover

Trophies earned: 69%Last trophy:

LittleBigPlanet™

Trophies earned: 67%Last trophy:

Command & Conquer™ Red Alert™ 3

Trophies earned: 5%Last trophy:

Warhawk

Trophies earned: 14%Last trophy:

Burnout™ Paradise

Trophies earned: 38%Last trophy:

Mirror's Edge™

Trophies earned: 7%Last trophy:

 

Nuotrauka

PS3 Trophies

post-25690-1252276807_thumb.png

Redagavo Zaydejas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pure Trophies

Trophies earned: 62%Last trophy:

Prince of Persia

Trophies earned: 16%Last trophy:

Tom Clancy’s H.A.W.X

Trophies earned: 75%Last trophy:

MotorStorm®: Pacific Rift

Trophies earned: 1%Last trophy:

Killzone 2

Trophies earned: 36%Last trophy:

Resistance 2™

Trophies earned: 4%Last trophy:

Dead Space™

Trophies earned: 8%Last trophy:

Ferrari Challenge

Trophies earned: 2%Last trophy:

Mercenaries 2: World in Flames™

Trophies earned: 80%Last trophy:

Midnight Club: Los Angeles

Trophies earned: 77%Last trophy:

Call of Duty®: World at War

Trophies earned: 40%Last trophy:

SOCOM: U.S. NAVY SEALS CONFRONTATION

Trophies earned: 0%Last trophy:

RESIDENT EVIL 5

Trophies earned: 60%Last trophy:

Mortal Kombat vs. DC Universe

Trophies earned: 22%Last trophy:

Wheelman

Trophies earned: 34%Last trophy:

GTA IV

Trophies earned: 98%Last trophy:

Need for Speed™ Undercover

Trophies earned: 69%Last trophy:

LittleBigPlanet™

Trophies earned: 67%Last trophy:

Command & Conquer™ Red Alert™ 3

Trophies earned: 5%Last trophy:

Warhawk

Trophies earned: 14%Last trophy:

Burnout™ Paradise

Trophies earned: 38%Last trophy:

Mirror's Edge™

Trophies earned: 7%Last trophy:

 

Nuotrauka

PS3 Trophies

Ne į temą

Cia pasigirt norejai ar kaip ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

500 trofeju ir 1 platina, kietas. :(

Jei turi tiek zaidimu tai kodel tik viena platina? :(

... Bet pagirsiu kad 98% turi GTAIV. Daug laiko atimantis zaidimas, jei nori platinos.

Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

500 trofeju ir 1 platina, kietas

Jei nematyčiau žaidimų sąrašo, tai sakyčiau, kad visai normalus toks santykis. Gal toks kiekis trofėjų surinktas iš PSN žaidimų, kuriuose platina sutinkama laaabai retai?... :( Bet sąraše vien žaidimai, turintys platiną... Vadinasi gali būti pora variantų:

1. žmogus neseniai pradėjo specialiai rinkti trofėjus, o toks kiekis susirinko tiesiog seniau žaidžiant žaidimus, net nebandant kovoti dėl platinos.

2. tai vienas iš tų žaidėjų, kurie nori visko daug ir iš karto. Per dieną prisėdantis prie kokių 5 skirtingų žaidimų. Su laiku damuš žaidimus iki platinos, jei užteks kantrybės. :( (Nors pagal save žinau, kad jei vienu metu žaidžiu kelis žaidimus, tai būna gana sunku. Nes žaidžiant vieną žaidimą, labiau susikoncentruoji, o žaidžiant keletą - blaškaisi)

 

Tad nereikia iš karto "nurašyti" žaidėjo, vien pamačius pradinį rezultatą ;)

 

Zaydejas, sveikinu įstojus į trofėjų medžiotojų klubą ;):(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera vakara visiem.Nepykit turiu durna klausima kas yra tie trophejai? ir kam reikalingi?

Na man trofejai kaip mini misijos, jei sugebu padarau (tada kai pereinu story mode). Bet cia taspats kaip XBox Achievements. Gauni apdovanojima jei ka nors padarai is trofeju saraso. O jei nori zaidimo pilna saraso tada su Google susirask "gta iv trophies" ar kazka panasaus, ir vykdyk kas tame sarase, bet trofejai nebutini, su jais nieko gero nepadarysi, tik tiek kad jei jau perejai zaidima gali dar kelis kartus suzaist del trofeju.

Na ir kiti is tavo draugu saraso matys kiek trofeju esi gaves ir is kokiu zaidimu juos turi. :(

Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

500 trofeju ir 1 platina, kietas. :)

Jei turi tiek zaidimu tai kodel tik viena platina? :(

... Bet pagirsiu kad 98% turi GTAIV. Daug laiko atimantis zaidimas, jei nori platinos.

nzn bandysiu gal kada gaut gta plat.

 

Jei nematyčiau žaidimų sąrašo, tai sakyčiau, kad visai normalus toks santykis. Gal toks kiekis trofėjų surinktas iš PSN žaidimų, kuriuose platina sutinkama laaabai retai?... :( Bet sąraše vien žaidimai, turintys platiną... Vadinasi gali būti pora variantų:

1. žmogus neseniai pradėjo specialiai rinkti trofėjus, o toks kiekis susirinko tiesiog seniau žaidžiant žaidimus, net nebandant kovoti dėl platinos.

2. tai vienas iš tų žaidėjų, kurie nori visko daug ir iš karto. Per dieną prisėdantis prie kokių 5 skirtingų žaidimų. Su laiku damuš žaidimus iki platinos, jei užteks kantrybės. :( (Nors pagal save žinau, kad jei vienu metu žaidžiu kelis žaidimus, tai būna gana sunku. Nes žaidžiant vieną žaidimą, labiau susikoncentruoji, o žaidžiant keletą - blaškaisi)

 

Tad nereikia iš karto "nurašyti" žaidėjo, vien pamačius pradinį rezultatą ;)

 

Zaydejas, sveikinu įstojus į trofėjų medžiotojų klubą ;):)

tau akys pajuodos no plat. ar tu nors zaidi su draugais kokius zaidimus tik del idomumo ar tu tik platinus renki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.