Kouzmich

FFXIII

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Nu ir nieko... Jis pasake savo nuomone. Mano nuomane visai sutampa su "neilazz"

Nematau šiame geime ko nors įdomaus ar įtraukiančio...

Ne į temą

Jei neidomu , tai jums sioje temoje nera ka veikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmones, jei jums neidomus zaidimas tai ir nerasykit to, pvz man neidomus gta nuo 3 dalies, ir nejaugi man db eit ir rasinet kad jis nepatinka? tiesiog pasilaikykim neigiama nuomone sau=)

 

o apie pati zaidima tai kjp jau sakiau labai laukiu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

anglu kalba ziuriu nekaip zodis "also" reiskia taip pat t.y. FFXIII taip pat ant Xbox 360 :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra ir geresniu geimu negu ff taip kad man visvien ar jis bus ant x360 ar ne

Nu ir kas..?

 

Nematau šiame geime ko nors įdomaus ar įtraukiančio...

Nu ir kas..?

 

Ne į temą

Nu ir nieko... Jis pasake savo nuomone. Mano nuomane visai sutampa su "neilazz"

Nu ir kas..?

 

Nu nežinau .. aš irgi daug ko 'nelaukiu', bet čia būna tik pirmieji įspūdžiai, tai iš to pasimokiau.

Kai galvojau, kad Kingdom Hearts, GodHand ir t.t yra š ..tai labai klydau, tai manau pirmieji įspūdžiai dažniausiai nieko nereiškia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamenu kai draugas primygtinai isiule pabandyt Final Fantasy VIII dar ant PS1. Pasiskolinau, parsinesiau ir nieko nesuprasdamas bludinejau po ta "mokykla". Po to kai jau pradejau viska suprast negalejau atsitraukt kol nepriejau paskutinio boso ir pastrigau, nes nebuvau LVL uzsikeles. CG verte per kuna lakstyt siurpuliukus. Zodziu. Nesveika zaidimu serija, tik nuo FFXII mano manymu jis buvo kiek pagadintas su ta kovos sistema.

 

Laukiam nesulaukiam FF ant X360 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir kas..?

Nu ir kas..?

Nu ir kas..?

 

Nu nežinau .. aš irgi daug ko 'nelaukiu', bet čia būna tik pirmieji įspūdžiai, tai iš to pasimokiau.

Kai galvojau, kad Kingdom Hearts, GodHand ir t.t yra š ..tai labai klydau, tai manau pirmieji įspūdžiai dažniausiai nieko nereiškia.

Blindside,as manau kekvienas turi savo nuomone ir nieko cia nera smerktino,nesikarsciuok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FF13 kaip zaidas bus super, be abejoniu. O Xbox turetojams tikrai pasiseke, jie tures sansa palosti super zaida ant savo konsoles. Bet zinoma, jeigu FF13 ant Xboxo blogai parsiduos, tai sekantis FF zaidimas jau jums nebepasirodys, o tik ant PS3! Taigi, pirkit zaidimus, ir paremkite zaidimu kurejus, nes jei jie pinigu tiek kiek nori neuzdirbs, tai jie nieko ir nekurs, kas yra logiska.

viso

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo pirmas ispudis pavede mane su alone 4 ,is pradziu toks idomus atrode,po to kai tekdavo viena scena pereidinet vel ir vel,ypac tolimesnese vietose su ta masina kai reikia isvairuot tai ten jau visai lievas dalykas,praskipint pradedavau scenas kol galiausiai visai meciau zaidima,kazkas negerai su juo toliau ten,kazkoks action tampa per daug ko labai nemegstu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blindside,as manau kekvienas turi savo nuomone ir nieko cia nera smerktino,nesikarsciuok.

"Nematau šitame geime nieko gero ar įtraukiančio" nėra nuomonė (:

Jeigu žmogus sugeba susidaryti tvirtą nuomonę apie žaidimą tik iš kažkokių filmukų kur dar gameplay nerodo tai jau visai ne kas.. (;

 

Beto norėjau pridurti, kad nereikia ps3 fanboyam's nusiminti, nes kai kuriuos naujienos verčia susimąstyti:

 

The latest 1UP Yours E3 2008 Podcast has some interesting rumors on a to-be announced Final Fantasy game. Near the end of the podcast, Shane states that he has been speaking to representatives from Square Enix, who have told him that "Final Fantasy XIII on 360 announcement swung the ball towards Microsoft. At Square Enix's Japan event in 2 weeks, they will swing the ball back towards Sony".

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Nematau šitame geime nieko gero ar įtraukiančio" nėra nuomonė (:

Suprantu kad žmogui su labiau išvystytu gebėjimu delioti mintis sakinyse(pvž.aš ir tu) atrodo keistoka kad vien-sakiniai pasisakymai kelia pykti ar net šleikstulį,bet suprask kad kai kure nemoka išdestit minčių. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu, ziuriu dabar FF XIII gameplay ir nepagaunu kaiko. Zaidimas vos ne kaip filmas padarytas, tai matau kad cia zaidziama tik kovos metu, o vaiksciojama labai mazai. Tai cia tipo isirasius 70% praziuresi intarpus ir istorija, 25% kovosi,o likusius 5% pasokinesi ir pavaiksciosi?Papasakokit kaip cia yra is tikro.Nezinau ar verta 3 diskus gadint del filmuku kokiu ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.