Kouzmich

FFXIII

Rekomenduojami pranešimai

Tai va atsisiunciau FF13 nupatchinau ji iki wave 2 ,nes pas mane tokia palaiko , ir va atsirado beda...Ijungiu zaidima ir manes praso update, na as spaudziu yes. Po kiek tai sekundziu ismeta lentele,kad update failed ,nes mano diskas subraizytas,nors diskas naujut naujutelis...P.s turiu xbl ban...gal reik si uodate is kazkur atsisiust ,net neisivaizduoju ka jau ir bedaryti...visa diena sedziu nete ir ieskau sios problemos sprendimo ir nieko :/ Taigi nusprandziau paklausti jusu :doh: Aciu tiems ,kas liks neabejingi ir duos kokiu nors patarimu ;)

Is cia parsisiutni naujausia updata: http://www.xbox.com/en-GB/support/xbox360/system-update.htm

jei turi flasiuka, suformatuoji i fat16 ir surasai tai kaip issiekstraktina. arba rasai i cd, dvd whatever.

perkaurni xbox ir lauki issokacios lenteles del updato.

 

PS: Nes tu kai patchini geima, pasalini arba irasai automatiskai reikiama update versija. todel ir nieko nesigauna.

Sekmes. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas tikrai bent jau man geras. Istorija itraukianti. 1 diska perejau per 7h. Bet kazkas ten atsitiko su Disc 2 irasymu rodo loading ir kraut gali visa valanda neuzkraus tai reiks rasytis is naujo .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biski nesupratau ar taip turi cia buti ar cia bugas, bet pvz kas nors meginot staigiai belaukiant kol atsipildys energija switching per veikeju specializacijas kovojant. krc kai switchini, tai daznai energija buna pilna uzsipildzius ir taip switchinant ir dauzant viskas gan greit ir lengvai nusikala :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaskaip wisada maniau, kad FF serijos žaidimai man nepatiks, bet sy ishmeginau ir wisa diena negaliu atsitraukt, kartas nuo karto parukyt tik nueinu :angry: nerealus... be to kam tie components reikalingi? dabar nežinau ar grust juos i shopa nes daug prisirinko ar laukt ir kaska naudingo bus galima is ju padaryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaskaip wisada maniau, kad FF serijos žaidimai man nepatiks, bet sy ishmeginau ir wisa diena negaliu atsitraukt, kartas nuo karto parukyt tik nueinu :angry: nerealus... be to kam tie components reikalingi? dabar nežinau ar grust juos i shopa nes daug prisirinko ar laukt ir kaska naudingo bus galima is ju padaryt?

ten manau tik paradavimui as tai selinu viska ir tiek :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jie reikalingi. Nes velaiu su jais gali tobulintis ginklus. kelti ju leveli. Nepardavinekit :angry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

deku zinosma ;DD

 

Vava, nes dabar Lighing guna iskeliua iki lvl6. deda nesveikus damage ;]

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aga as pazaides gal 2 chapteriais atgal pardaviau itemus nes galvojau jie tam ir reikalingi o poto kaip tycia typo uz jos tobulint ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geraj, kad nepardawiau nieko : ) o kelintam čia čepteri jau leis tobulint?

Redagavo Marcelo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geraj, kad nepardawiau nieko : ) o kelintam čia čepteri jau leis tobulint?

as 2 dvd diske jau. lyg ir 5 chapteris :x o gal 4 jau leido. :angry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas nebuwot septintam čepteri pastryge kur reikia ta robota oriona nugalet? niekaip neisheina jo užmusht :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas nebuwot septintam čepteri pastryge kur reikia ta robota oriona nugalet? niekaip neisheina jo užmusht :/

 

Oho kaip toli nusibeldiai jau :thumbsup4: As tai ant 2 sunu uzstrigau (kur vanille su afro uztyxarina) :/ blyn kazkokie nenudedami jie man.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks ir man toliau taskyt :DDD pataskiau nepereitu daug geimu... normaliai siaip nedaug ;D... kad ramia sirdim galeciau sitas taskyt ;DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.