Kouzmich

FFXIII

Rekomenduojami pranešimai

Suprantu kad žmogui su labiau išvystytu gebėjimu delioti mintis sakinyse(pvž.aš ir tu) atrodo keistoka kad vien-sakiniai pasisakymai kelia pykti ar net šleikstulį,bet suprask kad kai kure nemoka išdestit minčių. :mad:

Savo poste tiek klaidu privelei kad kad tau maziausiai reiktu rasyt apie minciu destymo rastu sugebejimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamenu ant psp si zaidima zaidziau tj visai patiko tik, kad kalba buvo ispaniska ar kokia ten, bet pats zaidimo principas tj geras :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamenu ant psp si zaidima zaidziau tj visai patiko tik, kad kalba buvo ispaniska ar kokia ten, bet pats zaidimo principas tj geras :D

Ne į temą

nu ne sita zaidima tu zaidei ant psp galiu as tau pasakyti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka jau metosi torentuose. Vyrai siunciam ir neziopsom :rolleyes:

 

Updated: Pasirodo Allsar realesas yra nukintas, turi CRC bedu dvd1 ir dvd2 diskuose :D

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka jau metosi torentuose. Vyrai siunciam ir neziopsom :D

 

Updated: Pasirodo Allsar realesas yra nukintas, turi CRC bedu dvd1 ir dvd2 diskuose :D

Na nzn hebra rase tj, kaip ir wiskas normaliai weikia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau lme yra fixas :thumbsup4:

Kas pasnaudos pasakykit kaip juo sustvarkėt ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau lme yra fixas :thumbsup4:

Kas pasnaudos pasakykit kaip juo sustvarkėt ;D

Nu as jau susitvarkiau. Iseaxtraktini tuos failiukus kelis i koki nors folder'i. Tada jau turi but issiekstraktines FFXIII 1 ir 2 diskus. Sukeli ju .dvd failiukus i ta pati folder kur ir sukelei fix'o failus. Tada paleidi fix.bat paspaudi bet koki mygtuka ir tau sutvarko per 1-2sek. Ir gali per ABGX vel pasitikrint stealth nepraeis, bet CRC jau viskas ok jokiu error nebebuna.

Redagavo Eimis223

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tj gal jau kas nors pasidalinsit pirmais ispudziais zaidimu ? :)

NU kaip. Istorija varto gan idomiai, filmuku (GC) gana nemazai, kas man patinka. Tik kaip ir galvojau, man ta kovos sistema nera visiskai prie sirdies :D Bet del istorijos galima ir tokia kovos sistema pakovot :] Siaip kaip nelosiusiam tokiu ziadimu, ispudis gana teigiamas :)

 

PS: Vanille ten kai is kokio hentai :)

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazaidziau jau 3 valandas o istorija dar tokia ilga cutscean tesiog stebina combat system ko toliau to ji keiciasi dasideda tam tikrais papildimais :) Zodziu sito zaidimo 7 metus buvo verta laukt :) Ir beje del Leona Lewis dainos kaip ps3 skiltyje buvo aptarinejama 1 cutscean ta daina buvo puikiai parinkta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tj turbut, kad reiks keptis wisa tj i CD :) :)

DVD+DL :)

O čia tikriausiai neina visų diskų į HDD surašyti? Bent jau aš taip manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va atsisiunciau FF13 nupatchinau ji iki wave 2 ,nes pas mane tokia palaiko , ir va atsirado beda...Ijungiu zaidima ir manes praso update, na as spaudziu yes. Po kiek tai sekundziu ismeta lentele,kad update failed ,nes mano diskas subraizytas,nors diskas naujut naujutelis...P.s turiu xbl ban...gal reik si uodate is kazkur atsisiust ,net neisivaizduoju ka jau ir bedaryti...visa diena sedziu nete ir ieskau sios problemos sprendimo ir nieko :/ Taigi nusprandziau paklausti jusu :doh: Aciu tiems ,kas liks neabejingi ir duos kokiu nors patarimu ;)

Redagavo evilrez

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.