Rekomenduojami pranešimai

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

  • Platformos

    • PC
    • PlayStation 4
    • PlayStation 5
  • Kūrėjas

    • Guerrilla Games
    • PlayStation Studios
  • Leidėjas

    • Sony Interactive Entertainment America
  • Temos

    • Sci-Fi
    • Post-Apocalyptic
  • Išleidimo data


  • Apie žaidimą

    Aloy ventures to the west coast of what was formerly America in this sequel to 2017's Horizon Zero Dawn.

Horizon Forbidden West

Apie žaidimą

Aloy ventures to the west coast of what was formerly America in this sequel to 2017's Horizon Zero Dawn.

Aprašymas

Overview

Horizon Forbidden West is an open-world action-adventure game developed by Guerrilla Games and PlayStation Studios and published by Sony Interactive Entertainment America for PlayStation 4 and PlayStation 5.

Nuotraukos


Panašūs žaidimai

Ea-Qqn8-MU0-AE87-Ry.jpg
 
Citata

 

Guerrilla Games is taking players to America for the sequel, but a long time after the cities fell. It looks like some sort of a diseased plant is killing the real animals and crops of the original region, which is forcing Aloy to journey towards new lands to find a solution. In the trailer, we see the ruins of the old civilization and iconic locations that are now under deserts, underwater, and across snowy landscapes. As expected, there are new machines too, with robotic mammoths, pterodactyls, and giant turtles making appearances.

Horizon Forbidden West doesn't have a release window attached to it yet, so we could be looking at a 2021 release instead of being a launch title on the PlayStation 5.

 

 

Ea-Qqw-RQVc-AAJPxp.jpg
at.jpg
Ea-Qq-Fv-CX0-AAIe-L1.jpg
Ea-Qq-DF9-Xg-AEM8o0.jpg
Ea-Qq-Bn-IXk-AEw5ei.jpg
Ea-Qp-IOXk-AEht-XZ.jpg
Ea-Qp0au-WAAEOOfo.jpg
Ea-Qpy1r-Xg-AAc-Mj-U.jpg
Ea-Qpq-EMWo-Ac3-Ort.jpg
1.jpg

 

 

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tikrai nebutu imanoma ant PS4. povandeninis pasaulis , kiek gyvunijos ...detalumai. ir tikejaus kad sitas viska sluos , taip ir buvo.

dabar veidai MS kurie jau ruosia savo treilerius kazkada irgi parodyt  ?

 

kol kas va cia buvo tikras next gen. matyt kad 30 fps bet uztai ...  

image_horizon_forbidden_west-42164-4519_

image_horizon_forbidden_west-42164-4519_

image_horizon_forbidden_west-42164-4519_

image_horizon_forbidden_west-42164-4519_

image_horizon_forbidden_west-42164-4519_

image_horizon_forbidden_west-42164-4519_

image_horizon_forbidden_west-42164-4519_

EaQ6uA9XgAImCuz?format=jpg&name=large

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiu dievui, kad nėra launch žaidimas, būtu buves užrush'intas ir greičiausias sugadintas, nedadirbtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausiu atveju 2021 isvysim, nenustebciau jeigu butu atidetas ir iki 2022. gaila. ilgai laukti. GT7 jauciu panasiai bus :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Portalas IGN pravedė apklausą tarp savo skaitytojų dėl laukiamiausio 2021 m. PS5 žaidimo ir spėkit kas laimėjo - ogi Horizon: Forbiden West?, kas nieko stebėtino, nes tarp konkurentu buvo Kena, Ghost wire, Ratchet ir Deathloop.

Man asmeniškai savo laiku pirmą dalis kažkaip tai neužėjo, bet tai mano problema. Pradėjau žaisti ir mečiau, kas labai retai būna, nors protu suprasdavau kad lošiu viena iš geraiusių (buvusiu) Playstation excluzsive. Atrodo ir grafika super ir heroje labai charizmatiška ir siužėtas geras, bet neužėjo nors tu ką. Man jis toks biški vaikiškas pasirodė, per minkštas, šita prasme nei šis, nei tas - ne pasaka kaip pvz. bus Kena bet ir ne TLOU. Bet gal reikės kada vėl pabandyt ir žaidimas man "atsiskleis"? 

sm.image-1.750.png

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš čia dabar pradėjau pirmą dalį žaisti. Perėjau kokias 2 val ir suprantu, kad reikia 60 fps patch. Nes nežinau ar taip įpratęs jau patemsiu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 8 valandas, Eiviokas parašė:

ir suprantu, kad reikia 60 fps patch.

Va ką PS5 su žmonėm daro? Kur auksiniai gaimingo laikai, kur cinematic 30 fps enough?

O jeigu rimtai, tai taip reikia. Iš tokių dalykų, tai labiausiai nesuprantama kodėl Bloodborne iki šiol 60 fps patcho negavo, nes net modderiai rodė su 60 fps. Nebent remasterį ruošiasi pardavinėt?   

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man net 4k nereikia, tiesiog duokit fps ??

Siaip galetu paleisti patcha, nes ant PC eina fluently horizon... O antros dalies tikrai nepirksiu kol nebūsiu perėjęs pirmos, o tokių kaip aš kurie nori pereiti bet laukia fps boost tikrai daug. Galėtų pakelti ir sukelti hype antrai daliai.

@gedunex mano nuostabai Ratchet labai patiko, katik prieš 2 dienas pasiimiau platina. Maloniai nustebino savo humoru, nors prieš tai buvau skeptiškas, bet dabar supratau, kad reikės ir šita naują dalį peržaisti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip esu skeptiškai nusiteikęs tokių "vaikiškų" žaidimų atžvilgiu, bet kaip rašiau čia jau mano problema. kiek suprantu Ratchet yra PS5 exclusive. Naujo reikės video pažiūrėt, gal visgi pabandyt kai išeis. ką tikrai žinau kad pirksiu Keną ir planuoju šitą dukrai duot pabandyt, jeigu žmona per jautriai nesureaguos kad prie konsoles pratinu? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

zada 14 min naujo gameplay ant PS5

 

t0sqG4f.jpg

jZKtRf2.jpg

LekTvLX.jpg

xgghJ6K.jpg

vis naujos vietoves atsiranda 

4osyxtg.jpg

BF3V67t.jpg

b56kFOO.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.