Rekomenduojami pranešimai

paemiau Regalla edition. super atrode. kaina biski didoka, bet nieko nepadarysi.

beto, isleidimas, Vasario 18 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, gedunex parašė:

paemiau Regalla edition. super atrode. kaina biski didoka, bet nieko nepadarysi.

beto, isleidimas, Vasario 18 :D

Sveikinu, bet kekvienam savo. Forbiden West pirksiu tik per pirmas nuolaidas, pirmą dalį pradėjau ir mečiau (neužkabino). Bet va Dead Space remake manau pirksiu collectors preorderį (jeigu tik sugebesiu gaut).

P.S. Su mielu noru pirkčiau Selene (Returnal) figurėlę, bet dėja niekur nėra. 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomus momentas. Pradžioje SIE žadėjo visiems nusipirkusiems PS4 Forbidden West versija, nemokamą atnaujinimą į PS5, bet paleidus preorderius apie šį pažadą "pamiršo". Aišku internete kylo liauadies nepasitenkinimo banga ir Sony nusileido...šį kartą. Tai bus vienkartinė akcija, už visų kitų būsimu crossgen žaidimų upgraidus teikės primokėt po 10 dolerių (ar eurų). (c) Jeam Ryan. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma dalis tikrai patiko. Gera kovos sistema, spontaniška, daug improvizuoti gali. Ir kaip gali nepatikti dinozaurai ir robotai? :D Istorija kai seki ir giliniesi, tikrai nebloga. Nori sužinoti kodėl tie mechaniniai dinozaurai yra. Bet kitos mechanikos tai ne kažką. Ale tie pseudo rpg elementai su savo skills medžiais ir pan, jau tokie nuvalkioti ir dauguma sugebėjimų yra nereikalingi ar nenaudingi. 
Bet turint omeny, kad tai pirmas kūrėjų darbas buvo prie atviro pasaulio rpg žaidimo, tai rezultatas galėjo būti tikrai blogau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O manes kaip jau rašiau neužkabino nors tu ka. Du kartus bandžiau pradėti, stengiausi?, bet ne tas. Nepatinka man tokie "vaikiški" fantasy, bet čia skonio reikalas. Protu suvokiu kad žaidimas vis dėl to geras, bet ne man. Užtat TLOU eina toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bugu daugiau 1,5h prazaistose nei kad Dying Light 2 50h :D

dar tik pradineje zonoje as bet oh man, akys baigia isvarvet. grozis pasaulio, grafika. ziauriniskai gerai atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kodė ,bet pats labiausiai šiemet užknisęs žaidas ? nesvarbu, kad sony neturiu, nesvarbu ,kad nepirksiu , bet kaip jis visose laidose , reklamose, apžvalgose ir tt užkniso ?? 

I net negaliu paaiškint kodė, grafika kaip ir nieko, idėjų būna ir kvailesnių, bet tik pamatau per bet kokią youtubinę laidą ir užknisa??  kaip čia ankčiau rašė, kad pirma dalis kažkam niekaip nepatiko, taip jis man antipatiškas vien matant pasakojimus apie jį ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sito palauksim . na ok nepirkom day 1 ... palauksim bet tai bus geriau uz kitus tuos shh ka jie dabar cia rodo naujo . 

man horizon pirmas god of war daro per visus galus tiesiog taip ... ner ka lygint su god ow war... ten tai buvo zaidimas. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.