Magnitas

The Batman (2022)

Rekomenduojami pranešimai

The Batman

Crime

The Batman

  • Išleidimo data


  • Įvertinimas


    7,686
  • Žanras


    • Crime
    • Mystery
    • Thriller
  • Unmask the truth.

  • Anonsas


The Batman

Crime

Apžvalga

In his second year of fighting crime, Batman uncovers corruption in Gotham City that connects to his own family while facing a serial killer known as the Riddler.

Anonsas

Vaidina

  • Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Bruce Wayne / The Batman
  • Zoë Kravitz
    Zoë Kravitz
    Selina Kyle / Catwoman
  • Paul Dano
    Paul Dano
    Edward Nashton / The Riddler
  • Jeffrey Wright
    Jeffrey Wright
    Lt. James Gordon
  • John Turturro
    John Turturro
    Carmine Falcone
  • Peter Sarsgaard
    Peter Sarsgaard
    District Attorney Gil Colson
  • Andy Serkis
    Andy Serkis
    Alfred Pennyworth
  • Colin Farrell
    Colin Farrell
    Oswald 'Oz' Cobblepot / The Penguin

betmen-podglyadyvaet-robert-pattinson-vd

Citata

Director: Matt Reeves
Writers: Bill Finger (Batman created by), Bob Kane (Batman created by)..
Stars: Colin Farrell, Robert Pattinson, Zoë Kravitz..

Nezinau ar aktoriaus pasirinkimas buvo taiklus.. Filmo rezisierius irgi mazai suzibejes.. Laukia idomus filmas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip DC vis neapsisprendžia kokiu keliu nori važiuoti. Jau tų Batmanų kaip prišikta. Nejau kitų herojų neturi. Nors ir Spider Man turėjo sunkų kelią. Lyg kuo žinomesnis - tuo sunkiau su juo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

DC nusivaziuoja. Tiek galiu pasakyti. Jokio stabilumo su aktoriais. Jeigu galetu tai kas metus galetu leisti Batmano filma su vis kitu aktorium, kita istorija. Marvel siuo atveju penkiom galvom auksciau.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

what... DC dabar kaip tik daro ta ka reikia, koks skirtumas, kad keicia aktorius, pats Bale'as sake, kad nebevaidintu batmano. Apart batmano nelabai kas ir pasikeite. Marvelas berots irgi Thora nori pakeist, 3 spiderman'ai, o ju filmai yra visiska monotonija mano nuomone.

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ziuresim. Patisonas man nuo saulelydzio vis dar MEH.. Siaip nemaciau dar Jokerio. Jeigu toki pat niuruma "ibes" i si filma tai turetu daug kam patikti turbut. Siaip Marvel savo herojus kaip ir turi teise keisti jau. Visi tie aktoriai atitarnavo. Buvo kazkas panasaus su Halku. Man siaip nepatinka daza aktoriu rotacija superheroju vaidmenyse. Buvo Beilas. Aflekas. Dabar Patisonas. kazkur skaiciau, kad Aflekas dar gris. Zodziu.. Bus matyt. Reikia dagyventi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas Aflekas grįš į The flash filmą kaip ir Kytonas bus du betmenai filme, o Aflekas pats kaltas, kad prarado Betmeno role dėl alkaholizmo, dabar jau gal susitvarkė.

O šis filmas bus paremtas komiksu Batman: Year two

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, Magnitas parašė:

Na, ziuresim. Patisonas man nuo saulelydzio vis dar MEH.. Siaip nemaciau dar Jokerio. Jeigu toki pat niuruma "ibes" i si filma tai turetu daug kam patikti turbut. Siaip Marvel savo herojus kaip ir turi teise keisti jau. Visi tie aktoriai atitarnavo. Buvo kazkas panasaus su Halku. Man siaip nepatinka daza aktoriu rotacija superheroju vaidmenyse. Buvo Beilas. Aflekas. Dabar Patisonas. kazkur skaiciau, kad Aflekas dar gris. Zodziu.. Bus matyt. Reikia dagyventi.

Bus kaip ir jokeris, rekomenduoju paziuret tikrai neblogas, nesu nei dc, nei marvel fanas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pattison patobulėjo kaip aktorius nuo twilight laikų. Pats jis sakė kad jie š**** :D Kolkas traileris įdomiai pasirodė, bet deja dėl koronų teks ilgai palaukti. Nukėlė ilgam išleidimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo sad, teks laukti iki 2022 dabar jo, nes sirgo ir pats Patisonas spėju apsirgo ir daugiau, tad nespės iki 2021 padaryt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar pažiūrėjau šį filmą, tai net labai patiko. Toks tamsus, taip gerai perteikia tokią beviltišką atmosferą. Patiko, kad nepadauginta hi-tech visokių pribombasų Batmano arsenale. Veiksmo daug, filmas ILGAS, 3 valandos praktiškai, bet susižiūrėjo super. Labai rekomenduoju.

Ir soundtrack'as toks įdomus pasirodė. O pirmas gabalas šiame mix'e tai ?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Impaler Superinis naujas filmas, visai kitas režisieriaus požiūris koks jis turi būt, visai kita vizija, interpretacija. Skeptiškai žiūrėjau į Patisono pasirinkimą Betmeno vaidmeniui, smagu pripažinti, kad klydau, ir tai jo geriausias performance. O filmas geresnis net už The Dark Knight trilogjja, bent man.

  • Patinka 2
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.