OutSider

XBL Ban'as! Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Mano draugas turi flashintą į FW 3 naudotą xboxą. Jis nori prisijungti į XBL ir jam siūlo update kai jis testuoja prisijungimą į XBL. Ką daryti? Ar priimti tą update? Ar nenusiims FW?

 

Jeigu tai dashboardo update - nusiims ir kiek žinau reikės perflashint. Redagavo LeMartinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki norejau paklaust as i interneta buvau prisijungias vienas karta su fleshinta consele (atsisiust media update) . Db neseniai kj jungiau bo tj man mesdavo errora disc unsuported(kazkur girdejau kad jei sita errora meta iskart console flaga gaune ) . Tj yra tikimybe kad as flaga gavau . ir jei gavau tj gal man jungtis i live ir laukt bano ?

 

Labai maza tikimybe del bano.

 

 

Įsijungi consolę ir nustatymuose kai užeini ( į pačius options kur reguliuot gali video, audio nustatymus ) ir pačioi apačioi bus system information ar kažkas pan. Gal suprasi :D

O kam tau ją updatinti?

 

Nebus ten parasyta kokia fw, ja gali paziuret prijunges prie pc per jungle flasheri, paklausti to kas flashino arba paziurint kokie zaidimai pasileidzia.

 

 

Sveiki. Mano draugas turi flashintą į FW 3 naudotą xboxą. Jis nori prisijungti į XBL ir jam siūlo update kai jis testuoja prisijungimą į XBL. Ką daryti? Ar priimti tą update? Ar nenusiims FW?

 

Ziurint koks dashboardas dabar yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Turbūt tokių temų čia yra jau ne viena ir ne dvi, bet tikrai neturiu noro knaisiotis po šiukšline ir eiti per temas, kuriose galbūt net gi nėra konkretaus atsakymo, kurio man reikia.

 

Turiu flashintą xboxą, naudotas, versija LT+3.0 ( manau, kad tokia, bent jau taip teigė )

Nežinau kokių dar duomenų reikėtų, kad galėtumėte atsakyti į mano klausimą, nes esu dar visai žalias xbox reikaluose, tačiau parašysiu dar ir kitą numerį : Dashboard: 2.0.14699.0, gal padės.

 

Taigi, o klausimas būtų toks : ar su šia versija man yra saugu žaisti xbox live ? Noriu įsigyti mėnesiui gold membershipą, ir žinau, kad bano tikimybė visada yra, bet ar nebus taip, kad man vos pajungus prie interneto su xbox live, pareis banas, kai reikės atnaujinti firmware konsolės ( esu girdėjas, kad taip būna ) ?

 

Taip pat, kiek žinau reikia prieš įrašant žaidimą jį patchinti, gal galėtumėte šiek tiek informacijos apie tai ?

 

Iš anksto dėkoju už atsakymus !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Turbūt tokių temų čia yra jau ne viena ir ne dvi, bet tikrai neturiu noro knaisiotis po šiukšline ir eiti per temas, kuriose galbūt net gi nėra konkretaus atsakymo, kurio man reikia.

 

Turiu flashintą xboxą, naudotas, versija LT+3.0 ( manau, kad tokia, bent jau taip teigė )

Nežinau kokių dar duomenų reikėtų, kad galėtumėte atsakyti į mano klausimą, nes esu dar visai žalias xbox reikaluose, tačiau parašysiu dar ir kitą numerį : Dashboard: 2.0.14699.0, gal padės.

 

Taigi, o klausimas būtų toks : ar su šia versija man yra saugu žaisti xbox live ? Noriu įsigyti mėnesiui gold membershipą, ir žinau, kad bano tikimybė visada yra, bet ar nebus taip, kad man vos pajungus prie interneto su xbox live, pareis banas, kai reikės atnaujinti firmware konsolės ( esu girdėjas, kad taip būna ) ?

 

Taip pat, kiek žinau reikia prieš įrašant žaidimą jį patchinti, gal galėtumėte šiek tiek informacijos apie tai ?

 

Iš anksto dėkoju už atsakymus !

 

Jei XGD2 zaidimai sutvarkyti su abgx 1.0.6, o XGD3 praleisti per abgx ir su iHAS flashintu irasyti tada maziausia tikimybe gaut bana. Nors as ir su paprastu dvd rom'u irasytus game losiu live ir kolkas negavau bano :whistling:

Redagavo Prototype

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su flashintu boxu, niekada nera saugu. aisku yra pliusais kai yra naudojama pati naujausia firmware, kaip tavo atveju. zaidimai turi buti patikrinti per abgx360 programa ir praeiti viska zalia spalva. ieskokis info forume apie abgx360.

 

kadangi dash'as yra naujas, updeitu neturetu siust ir atstatyti y org. firmware.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien pasijungiau Live, po keliu metu pertraukos, ir atsisiuntus zune, bei norint i ja ieiti, taip pat paleidus forza 4, man siulo atsisiusti kazkoki update (10mb). Jei jo nesisiunciu, atjungia nuo live. Kas ten per update ar negausiu bano? Pas mane Lt3 ir dash19 (naujausias buvo dar pries keleta savaiciu).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien pasijungiau Live, po keliu metu pertraukos, ir atsisiuntus zune, bei norint i ja ieiti, taip pat paleidus forza 4, man siulo atsisiusti kazkoki update (10mb). Jei jo nesisiunciu, atjungia nuo live. Kas ten per update ar negausiu bano? Pas mane Lt3 ir dash19 (naujausias buvo dar pries keleta savaiciu).

 

Niekas nezino, del to update? Net neraso, koks ten update, as live neturejau maziausiai pusantru metu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas nezino, del to update? Net neraso, koks ten update, as live neturejau maziausiai pusantru metu.

 

Ten title update (zaidimo update) :D gali ji be vargo :D Bet dar pasiziurek gerai turi rasyt kad Forza kai ismeta. Redagavo Th1cKA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten title update (zaidimo update) :D gali ji be vargo :D Bet dar pasiziurek gerai turi rasyt kad Forza kai ismeta.

 

Tai man ji ne vien ant forzos meta, meta ir zune norint paleisti. Jei atsaukiu ir is zune isjungia. Ten gal koks nepavojingas media update?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rizika sumazeja iki minimumo, taciau niekada nebuvo ir nebus 100% saugaus budo zaisti piratinius zaidimus online. rizika betkada islieka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas: jeigu as flešinčiau savo xbox konsole su iXtreme LT+3.0 ar man nebeliktu rizikos zaidziant live del uzbaninimo?

 

NOREJAU PRIDURTI: ar iXtreme LT+v3.0 is viso apsimoka?

 

rizika sumazeja iki minimumo, taciau niekada nebuvo ir nebus 100% saugaus budo zaisti piratinius zaidimus online. rizika betkada islieka.

 

tai vistiek kada nors tave gali uztikt zaidziant piratinius zaidimus per live?

 

rizika sumazeja iki minimumo, taciau niekada nebuvo ir nebus 100% saugaus budo zaisti piratinius zaidimus online. rizika betkada islieka.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NOREJAU PRIDURTI: ar iXtreme LT+v3.0 is viso apsimoka?

 

 

tai vistiek kada nors tave gali uztikt zaidziant piratinius zaidimus per live?

 

taip,gali uztikti,kad tu esi piratas taciau ta galimybe yra minimali,kaip jau sake impaler'is.del pasirinkimo tai rinkciausi fleshinima kadangi nusifleshines isbandytum kur kas daugiau nei viena(gow3)zaidima :D Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip,gali uztikti,kad tu esi piratas taciau ta galimybe yra minimali,kaip jau sake impaler'is.del pasirinkimo tai rinkciausi fleshinima kadangi nusifleshines isbandytum kur kas daugiau nei viena(gow3)zaidima :D

 

Ačiū už atsakymus :) Redagavo XboxManiac

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.