isstatu1

Deja vu ir sapnai (arba kiti reiskiniai bemiegant)

Rekomenduojami pranešimai

Nzn seip kiek girdejau ten daug kas praktikuoja isejima i obe as nlb ka zinau apie tai bet siek tiek skaiciau tai ten mazdaug miegant dvasia atsiskiria nuo kuno ir gali keliauti atsibudus smegenis visa tai uzblokuoja o jai siek tiek prisimenam mums atrodo kad sapnavome :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nzn seip kiek girdejau ten daug kas praktikuoja isejima i obe as nlb ka zinau apie tai bet siek tiek skaiciau tai ten mazdaug miegant dvasia atsiskiria nuo kuno ir gali keliauti atsibudus smegenis visa tai uzblokuoja o jai siek tiek prisimenam mums atrodo kad sapnavome :)

Ne į temą

tie atsiskyrimai dvasios nuo kuno yra jau link klinikines mirties. esu apie tai girdejes nerealiu dalyku ... ... :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu cia biski ne i tema bet ar yra kam nors buve taip kad sapnuojat koki koshmara ir staiga atsibundat, BET negalyt visiskai pajudint kuno???? viska matai girdi bet neivienas raumuo nejuda. man taip gal pries metus buvo ir shakes kaip baisu( as net pradejau rekt is tos baimes :D bet toks tas rekimas ir tebuvo as gi net burnos pravert negalejau :D )...

 

p.s. po kiek laiko suzinojau kad daugkam tai nutinka nors viena kart gyvenime. tuo metu kai atsibudus tai atsitinka tavo kunas tebemiega ir visi raumenis buna sustinge.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu cia biski ne i tema bet ar yra kam nors buve taip kad sapnuojat koki koshmara ir staiga atsibundat, BET negalyt visiskai pajudint kuno???? viska matai girdi bet neivienas raumuo nejuda. man taip gal pries metus buvo ir shakes kaip baisu( as net pradejau rekt is tos baimes :D bet toks tas rekimas ir tebuvo as gi net burnos pravert negalejau :D )...

 

p.s. po kiek laiko suzinojau kad daugkam tai nutinka nors viena kart gyvenime. tuo metu kai atsibudus tai atsitinka tavo kunas tebemiega ir visi raumenis buna sustinge.

Ne, taip nebuvo. Buvo tik kad labai nori prabusti, bet iškart negali...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kartais buna, kad pvz sapnuoji tarkim kosmara koki, bet tam paciam kosmare supranti, kad tu spanuoji, ir taip lyg numoji ranka ir galvoji, aj cia nieko tokio nes as tik sapnuoju :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kartais buna, kad pvz sapnuoji tarkim kosmara koki, bet tam paciam kosmare supranti, kad tu spanuoji, ir taip lyg numoji ranka ir galvoji, aj cia nieko tokio nes as tik sapnuoju :D

Jo, aš dažniausiai sapnuodamas suprantu, kad sapnuoju, bet net ir nesuprasdamas moku pakeisti sapno įvykius taip, kaip norisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, aš dažniausiai sapnuodamas suprantu, kad sapnuoju, bet net ir nesuprasdamas moku pakeisti sapno įvykius taip, kaip norisi.

As tik suprates, kad sapnuoju galiu pradet valdyt sapna :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklauso nuo įvykio: jei sapnuoji, kad nueini į parduotuvę ir nueini iš tikrųjų, tai ne sutapimas :P Mano nuomone, žmogus mintimis, sapnais ir panašiais vyksmais negali daryti įtakos KITIEMS žmonėms ar daiktams/reiškiniams. Tu, kaip supratau, manai priešingai...

Nu tai žinoma kad parduotuvė ne sutapimas. :whistling:

 

Bet pvz jei susapnuoji kad su kuonors susipykai, kai tuo meu santykiai su tuo žmogum puikūs, bet po kelių dienų rmt susipyksti.

Arba visai neseniai, savaitgalį susapnavau kad draugė draugauja su tokiu bernu kuris visai jai dėmesio nerodo, o pirmadienį atėjus į mokyklą paaiškėjo kad jie draugauja?

 

:P

Redagavo succubusseducer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai žinoma kad parduotuvė ne sutapimas. :whistling:

 

Bet pvz jei susapnuoji kad su kuonors susipykai, kai tuo meu santykiai su tuo žmogum puikūs, bet po kelių dienų rmt susipyksti.

Arba visai neseniai, savaitgalį susapnavau kad draugė draugauja su tokiu bernu kuris visai jai dėmesio nerodo, o pirmadienį atėjus į mokyklą paaiškėjo kad jie draugauja?

 

:P

Viskas grazu, kol neisivelia statistika. Zmogus visai nekreipia demesio, nepastebi to kas jam nepriimtina. Ir uztenka, kad 1 kart ish 100 ivyktu atsitiktinis sutapimas ar panashus ivykis ir zmogus uzkaito tai visu 100% pamirshdamas kad 99% buvo "i pievas". Vat toks jau tas zmogus (tuo labiau jei jaunas ir nepatyres) :P

Maziau tikekit pasakom :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau man tas deja vu tai nelabai patinka. kad ir pries geras pora sav. Buvau sode ir isnere toks pat vaizdas kai saslykine nese ir is kazkur zinojau kad pyzdukas nurkis nuo supynes. mintyse dabar jis kris. ir mazius nukrito. (Nelabai koks jausmas buvo).

 

Arba dar ziema. Perbego juoda kate kelia vos su masina nesutraiskem, bet 100% jau kazkur tai buvau mates ir zinojau kad kazkas atsitiks negero. Draugui sakau nevaziuok taip greitai nes buvo galima tik 50km/h o jis jau gerus 90 vare. saku pristapdyk. tai jis pristabde ir uz geru 300m mentai krumuose :X

 

PS: Man nepatinka tokie dalykai :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau man tas deja vu tai nelabai patinka. kad ir pries geras pora sav. Buvau sode ir isnere toks pat vaizdas kai saslykine nese ir is kazkur zinojau kad pyzdukas nurkis nuo supynes. mintyse dabar jis kris. ir mazius nukrito. (Nelabai koks jausmas buvo).

 

Arba dar ziema. Perbego juoda kate kelia vos su masina nesutraiskem, bet 100% jau kazkur tai buvau mates ir zinojau kad kazkas atsitiks negero. Draugui sakau nevaziuok taip greitai nes buvo galima tik 50km/h o jis jau gerus 90 vare. saku pristapdyk. tai jis pristabde ir uz geru 300m mentai krumuose :X

 

PS: Man nepatinka tokie dalykai :whistling:

Ne į temą

Kas tas pyzdukas? :P Brolis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne isvis kazkoks vaikis kokiu 8metu. tiesiog maciau kad supasi ant supyniu bet nibumbum kol nepamaciua nesant saslykines ir neiskilo jau matytas vaizdas :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne isvis kazkoks vaikis kokiu 8metu. tiesiog maciau kad supasi ant supyniu bet nibumbum kol nepamaciua nesant saslykines ir neiskilo jau matytas vaizdas :whistling:

bet taigi cia yra dovana jei gali tokius dalykus matyti, bent jau as tai noreciau toki gebejima tureti :P

as kartais pagalvoju kad tas deja vu tai is tikruju ne deja vu, opvz kazkada is tikruju taip buvo, o ta gyvenimiska situacija tiesiog pasikartoja pries tavo akis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista, kai kažką darai ir prisimeni, kad kažkur matęs esi vietą, veiksmus, veidus. Tiesiog atsibosta kartais :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.