Shliuzas

Metal Gear Solid: Peace Walker

Rekomenduojami pranešimai

nezinau tikrai kaip jus galit losti ta jap versija.na pamaciau kelias misijas,bosa ir gana,nes istorijos tikrai nieko ten nesuprantat. tik nereikia paistyt apie retas peistines cutscenas kuriose yra eng tekstas,o kaip bazej? kaip visuose pasnekesiuose su kitais veikejais ir pan. net nezinau kaip galima lost toki zaidima nieko absoliuciai nesuprantat.tuo labiau kad pirma karta atsirado baze ir ja galima plesti,ginklus isradinet ....na matyt kai kam nerupi nei siuzetas ,nes kas vyksta,svarbu misijas pereit ir tiek....

zaidimas ismegintas ir istrintas..laukiam eng versijos ,nas tikrai bus vienas is tu nerealiu PSP geimu.

 

 

:)

 

NuotraukaNuotrauka

 

Nuotrauka

 

NuotraukaNuotrauka

 

Nuotrauka

 

NuotraukaNuotrauka

 

NuotraukaNuotrauka

 

NuotraukaNuotrauka

 

NuotraukaNuotrauka

 

NuotraukaNuotrauka

 

NuotraukaNuotrauka

 

 

play again when you got Rank S in Extra ops067

 

omg !!

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scaleman ka tu dbr pasakei tu orentuojasi i new gameplay mechanis o as bendrai norejau suzinot ta uzslepta tiesa del the boss ir big boss ateities perejau ir man to uzteko, bet tai nereiskia kad as baigiau su sito zaidimo su draugu dbr jau kapoju Co-Op missions pereineju is naujo ir dar ne karta pereinesiu nes sis game tesiog kabina mane visomis prasmemis jau del HQ issiaiskines beveik viska esu, nes is tos dalies kuri yra siam zaidime in english man uzteko pilnai suprast mechanins :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scaleman ka tu dbr pasakei tu orentuojasi i new gameplay mechanis o as bendrai norejau suzinot ta uzslepta tiesa del the boss ir big boss ateities perejau ir man to uzteko, bet tai nereiskia kad as baigiau su sito zaidimo su draugu dbr jau kapoju Co-Op missions pereineju is naujo ir dar ne karta pereinesiu nes sis game tesiog kabina mane visomis prasmemis jau del HQ issiaiskines beveik viska esu, nes is tos dalies kuri yra siam zaidime in english man uzteko pilnai suprast mechanins :D

kaip pats ir sakai..perejau ir man to uzteko.. na man to neuztenka siaip.visu tuos meniu ir pan dalykus galima issiaiskint,bet kai nieko nesupranti ka jie tarpusavi sneka...na bet ne visiem idomu aisku.man pvz tie bosai nera pagr dalykas visiskai.tai kaip iki ju daeini,ka suzinai,su kuo pasisneki tai yra svarbiausia. bent jau pries ta tankete tai kovot visai nepatiko..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip pats ir sakai..perejau ir man to uzteko.. na man to neuztenka siaip.visu tuos meniu ir pan dalykus galima issiaiskint,bet kai nieko nesupranti ka jie tarpusavi sneka...na bet ne visiem idomu aisku.man pvz tie bosai nera pagr dalykas visiskai.tai kaip iki ju daeini,ka suzinai,su kuo pasisneki tai yra svarbiausia. bent jau pries ta tankete tai kovot visai nepatiko..

Turedamas omeny man to uzteko as kalbejau apie istorija i mgs as orentuojuosi kaip i epic storyline vienas didziausiu sitos franchise dalis tai juo storyline, tiesa be tu kalbejimu per mikrafona kai kuriose vietose biski smegenine reikejo tikrai pasukt, ir kai 1 cutscean baigesi kai tu vel AI Pod del 1 priezasties kuri susija su "The Boss" nenoriu spoilint tai toliau nepasakosiu zodziu, sutinku, kad si zaidima pilnai 100% suprast reik zaist suprantama kalba, bet isleis english version bus sioks toks pliusas ji vel zaist kadang suprasiu visiskai viska+ dar pamatysiu ka jie iskirpo is jap versijojs :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gameplay:

Valdymas yra pasikeites į geresnėją pusę. :D :D :) :) bus skirti kamerai sukioti , o L ir R mygtukai atliks fizinius veiksmus.

Vaikščiosime su analogu.

Grafika:

Vienas svarbiausiu dalyku yra grafika kuria ankstesnės Metal Gear Solid versijos nepasižymėjo, bet tik ne šitoje dalyje.

del kameros tai toks pat buvo ir MGS PO valdymas,kaip ir anam,sitam irgi valdyma gali keisti kaip tau norisi,nebutinai kamera valdyt su tais,gal valdyt su kuo nori,analogu,rodyklem.

Grafika...tu ka juokauji,kurio MGS buvo bloga grafika pasakyk,ar cia ta teksta is kazkur tik nukopinai?.. ;) grafika labiausiai pasizymejo visuose MGS keikvienoj dali buvo vis kazkas naujo ir nematyto niekur kitur,cia tai jau tikrai..na sitoj matosi kad is PSP tikrai daug isspaudzia,bent jau man labiausiai patiko tas kameros drebejimas kai eini arba kai kas nors vyksta,kamera atrodo kaip dinamine butu,priklauso nuo situacijos,klartais ji rami,o kartais tikrai gana daug juda kai itampa ekrane pakyla......labai saunus dalykas.. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

You can recruit Hideo Kojima in Metal Gear Solid: Peace Walker

 

Nuotrauka

 

We all know who Hideo Kojima is - as far as Metal Gear goes, he's god. How cool would it be to actually have him in the game he created? AndriaSang got a few screens off the new Metal Gear Solid: Peace Walker, and as it turns out, you can recruit the legendary gamesmith into your Mother Base staff.

 

True, Kojima has been putting small, amusing knick-knacks in the MGS games for a long time, like the "This is the part where we switch to Disc 2" bit in MGS4, and Psycho Mantis putting your TV on "Hideo" instead of "video".

 

One clue in finding the game designer reads, "Have you heard the rumor that a god was found in the truck?" By "god", they actually mean Kojima. I'd assume Kojima himself doesn't refer to himself as such, so it must be something they kid about in the office.

 

In the picture above, Kojima is ranked S in healing in intel-gathering, but he's not much of a fighter. The text box below reads, "My body is made up 70% of movies. You can decide what to do with the remaining 30%.'

pats Kojima tavo bazej !! thats awesome

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

You can recruit Hideo Kojima in Metal Gear Solid: Peace Walker

 

Nuotrauka

pats Kojima tavo bazej !! thats awesome

As sita irgi norejau rasyt, as irgi ji radau :) bet tokioje epic vietoje :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as nustojau ji visai losti.tiesiog nenoriu losti kai nesuprantu ka sneka ir tiek.kad puse suprasi taiu man cia netinka taip...lauksiu eng versijos.ir MS reikia didesnes.nepamenu dar ne vieno zaidimo kuris uzimtu 1.5Gb ir dar darytu 600mb install nu arba 300mb,bet tai jau vistiek zaidimas gaunasi 2Gb visas. tikrai nebuvo dar tokio didelio PSP geimo. awesome. :thumbup: manau butu padare ir didesni bet deje max UMD talpa neleidzia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as nustojau ji visai losti.tiesiog nenoriu losti kai nesuprantu ka sneka ir tiek.kad puse suprasi taiu man cia netinka taip...lauksiu eng versijos.ir MS reikia didesnes.nepamenu dar ne vieno zaidimo kuris uzimtu 1.5Gb ir dar darytu 600mb install nu arba 300mb,bet tai jau vistiek zaidimas gaunasi 2Gb visas. tikrai nebuvo dar tokio didelio PSP geimo. awesome. :doh: manau butu padare ir didesni bet deje max UMD talpa neleidzia.

geime dar installas vyksta? compresuotas ? ;]]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geime dar installas vyksta? compresuotas ? ;]]

pats geimas 1.5gb ,jei cso biski maziau apie 1.4gb ,tada pries losiant yra butinas data installas,vienas is dvieju 330mb arba 880mb ,taigi visas geimas paima stulbinancius 2.4gb .jei turi 2gb korta tai gali daryt tik 330mb installa. :doh:

neveltui tai pats ilgiausias MGS is visu iki siol sukurtu.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats geimas 1.5gb ,jei cso biski maziau apie 1.4gb ,tada pries losiant yra butinas data installas,vienas is dvieju 330mb arba 880mb ,taigi visas geimas paima stulbinancius 2.4gb .jei turi 2gb korta tai gali daryt tik 330mb installa. :doh:

neveltui tai pats ilgiausias MGS is visu iki siol sukurtu.

;] aisq na bus proga paragaut mgs gerio, siuolaikinio ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit numesti torrent linka veikiancio Metal Gear Solid: Peace Walker zaidimo nes kiek siunciausi tai neveikiantis buvo cia rar sugadintas, cia pats ISO neveikiantis neatidaro su UMDGen tai turbut ir nera veikiancio kaip suprantu to zaidimo internete dar ar kaip ? mano PSP firmware 5.50 GEN-D3 tai turetu buti FiXED ISO :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit numesti torrent linka veikiancio Metal Gear Solid: Peace Walker zaidimo nes kiek siunciausi tai neveikiantis buvo cia rar sugadintas, cia pats ISO neveikiantis neatidaro su UMDGen tai turbut ir nera veikiancio kaip suprantu to zaidimo internete dar ar kaip ? mano PSP firmware 5.50 GEN-D3 tai turetu buti FiXED ISO :D

kad visur veikiantis.tik reikia patcho.pasiskaityk cia senesniuose postuose viskas yra sudeta.atsisiunti zaidima kad ir is pspisoz ,tada su umdgen patcha isimeti ir viskas eina. Tik geriau eina su gen-d2.

2 puslapiai atgal mano poste viskas paaiskinta kaip pasileist.nuorodos su patchu irgi yra.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad visur veikiantis.tik reikia patcho.pasiskaityk cia senesniuose postuose viskas yra sudeta.atsisiunti zaidima kad ir is pspisoz ,tada su umdgen patcha isimeti ir viskas eina. Tik geriau eina su gen-d2.

2 puslapiai atgal mano poste viskas paaiskinta kaip pasileist.nuorodos su patchu irgi yra.

neperskaiciau visu postu tai ir praleidau na aciu labai jau pasidariau pati modifikavima tai pasileido ziuresim kaip bus toliau :D

Redagavo mega

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mega parašė:

neperskaiciau visu postu tai ir praleidau na aciu labai jau pasidariau pati modifikavima tai pasileido ziuresim kaip bus toliau :D

jei losi su gen-d3 tai turesi bedu, daryk i d2 ir viskas ore bus

 

Metal Gear Solid Peace Walker's Toys, By Square Enix

 

Citata

The Metal Gear Solid: Peace Walker figures from Square Enix (who, yes, also make toys) that we first spied earlier this year are now available for preorder. They are both detailed and expensive.

 

There are four figures available: Snake, and three Metal Gears from the game (Pupa, Chrysalis & Basilis). Snake stands a decent 26cm tall, but the Metal Gears run a little smaller. Prices also vary, Snake and Pupa running around USD$50-60, while Chrysalis & Basilis will will set you back around USD$70.

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

The Metal Gear Solid...Walkman

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Citata

Released in conjunction with Metal Gear Solid: Peace Walker for the PSP, the W252 is a wrap-around MP3 player with camouflage design, Metal Gear branding, six songs from the game bundled on its 2GB drive and a code to unlock in-game characters.

 

It'll be out in June.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.