scalman

SONY konsoliu naujienos !

Rekomenduojami pranešimai

Tai pulteli knopkes ir liktu kas be ko.cia tik tas laisvas plotas jo yra buu lieciamas.labai gerai butu.del devkito specu taip jie gali kazkiek skirtis bet ne daug. 10x perf bus jei ne daugiau.

Ir siaip kalbama apie pultelio dydi ta pati bet kitokia forma jei pvz centre touch padas tai centrine dalis platesne bus.is sonu knopkes kaip ir buve tas niekur nedings.viskas lieka kas buvo tik pasipildo naujais dalykais.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat buten jie gali galine dali centro dadeti touch ir priekio centra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nauji PS4 pulteliai photoshop + vaizduote . cia kaip pazodziui isivaizduot galima tai apie ka jie kalbejo.

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad touchpad pakeis mygtukas tai nedomina. Man labiausia įdomu tai ką tokiame ekraniuke rodys. Jis mano manymu gan mažas, o jeigu jis atstos tik Start, Back ir PS knopke tai nemanau, kad vertėjo jį daryti. Laukiam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad touchpad pakeis mygtukas tai nedomina. Man labiausia įdomu tai ką tokiame ekraniuke rodys. Jis mano manymu gan mažas, o jeigu jis atstos tik Start, Back ir PS knopke tai nemanau, kad vertėjo jį daryti. Laukiam.

 

bent supranti ka reiskia touchpad ane? ka ten dar gali rodyt? na kaip kad PS Vitos galine sienele, kazkas tokio. tiesiog vietoj to kad ten tiesiog laikyt pirstus ,lygiai taip pat ir laikysi, niekas nesikeicia, tiesiog galesi su jais ir valdyt kazka kur bus tam pritaikyta. ir tikrai nepradesim zaist zaidimu visu su touch valdymu. tiesiog bus papildomos galimybes. logiskiausia butu taip, ir bent jau is to ka skaiciau as taip supratau. niekas nieko neisims ir jokiu knopkiu nieks neismes. o tos start ir select tikrai nera butinos labai. galima ir geriau padaryt visa tai ka jos atlieka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As esu uz, kad analogo valdikliai butu igaubti, maziau nuslystu nuo pirsto, per itemptus zaidimo momentus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As esu uz, kad analogo valdikliai butu igaubti, maziau nuslystu nuo pirsto, per itemptus zaidimo momentus

 

Manau, kad esu zaides palyginus nemazai ir ne karto man nenuslydo pirstai nuo analogu :D O igaubti greiciau susidevi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vizija. Touch-pad'as padalintas į keturis paspaudžiamus mygtukus.

 

Nuotrauka

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal tikrai butu neblogai kazkoks ekraniukas priekyje, o ne tik touchpad'as. Tarkim kazkoks juodai baltas, mazai energijos suvartojantis. Kuris geletu atvaizduoti papildomus mygtukus. Kiekviename zaidime gali buti skirtingai vis. Na tai tik ideja aisku...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kad paciu knopkiu jau per akis kiek yra. nemanau kad reiktu daugiau.bet yra na momentu kai pvz pultelio neuztenka arba kai pvz pagalvoji kad va jei dabar tureciau pele po ranka, net nebutinai zaidimui cia bet aplamai. kartais tikrai kazko va tokio tikslesnio valdymo ar tiesiog kursoriaus pastumimo truksta. ir tai galesi padaryt pvz su touchpadu. bet kaip matem is PSV galimybiu kad su juo galima daug daugiau daryt. manau kazkas tokio butu labai cool dalykas.tu gali per ji stumt pirsta ir gali ji pvz bakstelt ar paspaust. na bus matyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Luigi, šaunu. Kiekvienas žaidimas turėtu tarsi savo nuosavus mygtukus ir manau būtų įdomiau. Deje, idėjom jau pervėlu :/

 

Čia tokia naujienute mažute:

 

Pradžioje Sony galvojo daryti Eventą kaip Apple - paslapčia, su tam tikrais žmonėmis ir be jokių tiesioginių transliacijų, tačiau šiandien GameSpotui atskleidė, kad jų Eventas bus transliuojamas tiesiogiai

Tai turbūt kokiame gamespote arba IGN.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir pratęsiau AirO mintį apie renginio tiesioginį transliavimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.