kamuto

Del dvd+dl disku firmu

Koki jusu manymu geriausi diskai, is pigiuju klases?  

131 narys prabalsavo

  1. 1. Koki jusu manymu geriausi?

    • Aone
      14
    • Infiniti
      9
    • Acme
      50
    • LiveStar
      54
    • DataWrite
      5


Rekomenduojami pranešimai

aone diskai neblogi, vežu iš ebay po 25vnt išeina už diską po 1,70.

kol kas neturėjau problemų su tais diskais, aplamai neturėjau problemų su bet kokiais diskais, ar kad jie būtų brokuoti, ar kad xboxas nekrautų jų, bet savo pliusą atiduočiau maxell diskams (iš biudžetinių)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aone diskai neblogi, vežu iš ebay po 25vnt išeina už diską po 1,70.

kol kas neturėjau problemų su tais diskais, aplamai neturėjau problemų su bet kokiais diskais, ar kad jie būtų brokuoti, ar kad xboxas nekrautų jų, bet savo pliusą atiduočiau maxell diskams (iš biudžetinių)

Turiu viena Maxell diska is draugo, jis ji gavo is rlevin atrodo, tai idejus i xboxa, jau artejant prie main menu, xboxas uzstringa ir tenka tik restartuot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip sako toliau kaina atitinka kokybe. vat nusipirkau viena kai reikejo labai, atidarau dezute pasiziuriu i diska visas kazkoks taskuotas, aptaskytas kazkuo... sedejau ir drebejau kad tik isirasytu... o kiek su verbatimais esu, tai 0 problemu. visada diskai kokybiski, nieko jiem nera ir isiraso be problemu

O man atvirksciai :D Nusipirkau verbatimu cakebox 10 ir per visus kazkokia keista juosta ejo ir ne vienas neisirase... O acme nebuvo dar tokio prikolo, kad butu kazkoks taskuotas ar dar koks ir nlb esu ju sugadines rasant ir irasius sakyciau gan ilgai tarnauja jei nemetai po visur be jokiu deklu ir t.t.

 

Uzsisakiau va ir as aones 50 disku su draugu per puse, zesiu kaip ten bus, ar ant brokuoto buvau uztaikes ar kaip :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu viena Maxell diska is draugo, jis ji gavo is rlevin atrodo, tai idejus i xboxa, jau artejant prie main menu, xboxas uzstringa ir tenka tik restartuot

Ne į temą

zinau as ta drauga, ir berods ta neveikianti maxell pakeiciau :D nors jie netokie ir pigus - 4 lt /vnt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

zinau as ta drauga, ir berods ta neveikianti maxell pakeiciau :) nors jie netokie ir pigus - 4 lt /vnt
Ne į temą

Tam Maxell Diske Metro 2033, o draugas tai Klubas a.k.a. Rolas/ Rolandas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nusipirkau 10 ACME DVD+R DL iš RIMI. Tik niekam nesakykite. Kritau žemiau, nei galėjau kada įsivaizduoti. Verkia mano Verbatim'ai šalia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nusipirkau 10 ACME DVD+R DL iš RIMI. Tik niekam nesakykite. Kritau žemiau, nei galėjau kada įsivaizduoti. Verkia mano Verbatim'ai šalia.

jei žaisi iš hdd užtenką ir acme, nieko baisaus nenutiks. Kad tik praktiką parodo, kad tuos diskus reikia laikyti (ypač dar neįrašytus) kur nors tamsoje, toliau nuo karščio ar uv spindulių, kitaip jie tiesiog pradeda geltonuoti apatinis paviršius ir mes galime eiti į balkoną, ir išmesti ji toli toli, kad net pats ponas Alekna pavydėtu mums.

Man taip buvo su AONE diskais, jie tiesiog gulėjo nuo žiemos ir per tuos vasariškus karščius suėjo, kaip ir vienas šalia gulintis ACME diskas su įrašytų žaidimų (tiesiog gulėjo be jokio dangtelio, įrašytą puse pageltonavo, xbox'as disko nenorėjo atpažįsti)

klausimas pirkai cakebox su 10 diskų, ar atskirai 10vnt? nes dl cackeboxus parduotuvėse jau gerus puse metu nematęs.

ir dar kitiems klausimas, kaip jus laikote pigius diskus? ar rašote ant jų markeriais? laikote dėžutėse ar diskų dėkluose? ir t.t.

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas pirkai cakebox su 10 diskų, ar atskirai 10vnt? nes dl cackeboxus parduotuvėse jau gerus puse metu nematęs.

ir dar kitiems klausimas, kaip jus laikote pigius diskus? ar rašote ant jų markeriais? laikote dėžutėse ar diskų dėkluose? ir t.t.

RIMI dabar akcija: vienas diskas (slim dėžutė) - 2,99Lt. Cake'o aš irgi nemačiau.

 

Rašau permanent markeriu. Neįrašytus laikau cakebox'e. Įrašytus dedu į įmautes (standartinis CD dėklas su užtrauktuku) ir laikau stalčiuje po TV.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3lt už acme brangų, topo centre (bent jau tas kuris Oze) LIVESTAR buvo po 3lt.

išviso geriau imti iš ebay po 25 ar 50vnt, tada priklausomai nuo firmos vienas diskas svyruos nuo 1,30lt iki 3lt (jau su pristatymų)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3lt už acme brangų, topo centre (bent jau tas kuris Oze) LIVESTAR buvo po 3lt.

išviso geriau imti iš ebay po 25 ar 50vnt, tada priklausomai nuo firmos vienas diskas svyruos nuo 1,30lt iki 3lt (jau su pristatymų)

Pagal šio balsavimo rezultatus, tiek ACME, tiek Livestar surinkę vienodai balų. Tad ar už tą ar už tą 3Lt mokėti - tas pats.

 

O šiaip tai garantuoju, kad balsavimo rezultatus sąlygoja tai, kad kitų diskų išskyrus Acme ir Livestar, pramogų sostinėje nenusipirksi. Todėl už pastaruosius visi ir prabalsavo. Ir tie balsavimo rezultatai visiškai nepasako nieko apie tai, kurie iš jų geriausi.

 

Čia labiau pasako tai, kokius dažniausiai lietuviai perka. O perka tuos, kuriuos gali nusipirkti.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as vakar maximoj kai buvo akcija pirkau dl'us :D tai vienas acme dl'as kainavo 2.69lt

Redagavo MrAlex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiems kas perka Verbatim ir verkia kad brangų, visą savaitę iki rugsėjo 7 dienos RIMI -40% nuolaida šios firmos diskams

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiems kas perka Verbatim ir verkia kad brangų, visą savaitę iki rugsėjo 7 dienos RIMI -40% nuolaida šios firmos diskams

Maža pastabėlė: tie, kurie perka Verbatim'us, neverkia, kad pastarieji yra brangūs. Verkia paprastai tie, kurie perka Acme ir pan. diskus.

 

----

O ar buvo kada nors Verbatim DL'ų RIMI cakebox'uose?

Nes kiek mačiau - po 1 storose dėžutėse, kurios kainuoja ~8Lt. Tad iš tos nuolaidos - mažai naudos spėju. Vis tiek gausis brangiau, nei cake'as be nuolaidos.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man rodos mandarine tai mačiau cakeboxą vieną kitą verbatimų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.