kamuto

Del dvd+dl disku firmu

Koki jusu manymu geriausi diskai, is pigiuju klases?  

131 narys prabalsavo

  1. 1. Koki jusu manymu geriausi?

    • Aone
      14
    • Infiniti
      9
    • Acme
      50
    • LiveStar
      54
    • DataWrite
      5


Rekomenduojami pranešimai

reikės pasiimt porą, kada ką insrašysiu maš ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nusipirkau 10 ACME DVD+R DL iš RIMI. Tik niekam nesakykite. Kritau žemiau, nei galėjau kada įsivaizduoti. Verkia mano Verbatim'ai šalia.

Pasirodo tas mano kritimas žemyn - PASITEISINO.

Pirmas diskas - sugadintas. Įsirašė, tačiau nuskaityti PC to, ką įrašė - nesugebėjo. Antras diskas - įsirašė.

 

Vienu žodžiu..

Skūpas moka du kartus (ar net daugiau, įvertinus dar ir laiką, sugaištą krušantis su tais ACME diskais). Prieš N+1 metų pabandžiau kelis Acme CD - fail. Prieš N metų pabandžiau DVD - fail. Prieš kelias dienas DVD DL - fail.

 

Liekam prie Verbatim.

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išpakavau jau 4 ACME diskus.

3 iš jų buvo su mechaniniais įbrėžimais (įskaitant ir tą, apie kurį rašiau aukščiau). Nors pakuotės tvarkingos, nepažeistos, viduje nebuvo absoliučiai jokių dulkių ar kt. svetimkūnių užuomazgų. Vieną iš jų nuskaitant Xbox persikrovė, kitas net neįsirašė.

 

O klausimas toks: ar ir kt. pigūs diskai būna apibraižyti? Ar čia tik ACME išskirtinumas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išpakavau jau 4 ACME diskus.

3 iš jų buvo su mechaniniais įbrėžimais (įskaitant ir tą, apie kurį rašiau aukščiau). Nors pakuotės tvarkingos, nepažeistos, viduje nebuvo absoliučiai jokių dulkių ar kt. svetimkūnių užuomazgų. Vieną iš jų nuskaitant Xbox persikrovė, kitas net neįsirašė.

 

O klausimas toks: ar ir kt. pigūs diskai būna apibraižyti? Ar čia tik ACME išskirtinumas?

man livestaru nebuvo nei vieno pasitaike su ibrezimais (is virs 30 disku).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išpakavau jau 4 ACME diskus.

3 iš jų buvo su mechaniniais įbrėžimais (įskaitant ir tą, apie kurį rašiau aukščiau). Nors pakuotės tvarkingos, nepažeistos, viduje nebuvo absoliučiai jokių dulkių ar kt. svetimkūnių užuomazgų. Vieną iš jų nuskaitant Xbox persikrovė, kitas net neįsirašė.

 

O klausimas toks: ar ir kt. pigūs diskai būna apibraižyti? Ar čia tik ACME išskirtinumas?

Mano irgi visi acme diskai kuriuos pirkau orginaliai braizyti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas buvo normalei su acme. iki praitos savaites pirkau 2 diskus ir abu neisirase vel pirkau neisirase. tai vat pameginau verbatima is pirmo karto isirase ir veikia kaip bitute :nono:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beveik visalaika naudojau acme ir tik keleta kartu buvo taip kad neisirase, bet dabar po tos akcijos kai buvo po 3lt nauja kompaktu siunta kiek suprantu ir man is 6 veike tik 1. Anksciau taip baisiai nebuvo kad isitikinciau jog tikrai kalti kompaktai nusipirkau is parduotuveles kur jie jau senai uzsiguleji ir isirase 3 is 3 :nono: Taigi kaip pastebejau yra 3 rusis tu acme dvd dl tai printable, paprastas, ir su azo ar tai kokiu sluoksniu :D Tie paprasti nauji visiskas g*****!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As anksciau kai pirkdavau acme cakebox tai tik pora gal teesu sugadines ju... Gal kaip sako dabar kokiu prastu uzveze.. O del aones isitikinau, kad pirmasis cakebox buvo brokuotas kad isirase tik puse disku, nes is naujojo cake'o visi dvd isirase be problemu, dar ne vieno nesugadinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš paskutinį kartą pirkau acme cakeboxą maxima parduotuvėje maždaug prieš naujus metus kai ta akcija buvo 40%, normaliai visi įsirašė 10 iš 10. kaip dabar ten su jais, nežinau.

o va su maxell diskais iš cakeboxo buvo problemų, jie tiesiog man atrodo brokuoti, nes puse disko įrašo gerai, o vėliau matosi, kad viena liniją įrašo, kitą ne, galvojau kad čia dvd romo problema, bet kad ir tie pigus AONE be problemų įrašiau 25 iš 25

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry uz double post, tiesiog ARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

10 diskų cakebox iš maximos MAXELL, visi brokuoti, visi iki vieno!!! arba įrašo tik pusė disko, arba linija įrašyta, linija ne ir t.t.. specialiai bandžiau, tą patį žaidimą rašyti ant maxell, ir ant kitų pigesnių (acme, aone), pigi išlaikė - 10 žaidimų (dieve ką aš darysiu su tiek naujų žaidimų?) ir 10 sugadintų išmestu pro balkoną maxell... nepirkite maximoje maxell cackeboxų, spėju jie gulėjo gan ilgą laiką ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmmm esu irases tikrai daug maxell cake box is maximos ir kitur ir visi buvo ok. su dar pigesniais irgi. visa esme dvd rom - bent man ~200-300 disku ir viskas dvd rom...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.