kamuto

Del dvd+dl disku firmu

Koki jusu manymu geriausi diskai, is pigiuju klases?  

131 narys prabalsavo

  1. 1. Koki jusu manymu geriausi?

    • Aone
      14
    • Infiniti
      9
    • Acme
      50
    • LiveStar
      54
    • DataWrite
      5


Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Srry, kad jis cia bando kazkoky protinga primest, bet nlb jam gaunas ir dar gincijas... Viskas, baigiu offtopint...

 

Be to, kas nori gerai uzsipirkt tu aone, tai pas sita selleri dideliais kiekiais dar pigiau gaunas... Kokius 200 imant 1 diskas iseina ~1.5lt :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be to, kas nori gerai uzsipirkt tu aone, tai pas sita selleri dideliais kiekiais dar pigiau gaunas... Kokius 200 imant 1 diskas iseina ~1.5lt :thumbsup4:

Ne į temą

O xbox360'ui yra tiek žaidimų* išleista?

 

*Kalbu tik apie su savigarba neprasilenkiančius žaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O xbox360'ui yra tiek žaidimų* išleista?

 

*Kalbu tik apie su savigarba neprasilenkiančius žaidimus.

Ne į temą

Kas tau liepia visus 200 per karta surasyt? :( Be to ne vienas pirkt gali, o keliese ir td pigiau gaunas... Cia ziuriu visi tik ir iesko prie ko prikibt ir kaip pasirodyt protingam :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kas tau liepia visus 200 per karta surasyt? :( Be to ne vienas pirkt gali, o keliese ir td pigiau gaunas... Cia ziuriu visi tik ir iesko prie ko prikibt ir kaip pasirodyt protingam :P

Ne per kartą. Bet, įvertinus kiek per pusmetį išleidžiama normalių žaidimų, tai net ir 50vnt. nusipirkus jų užtektų keliems metams. O ar verta dėl kelių Lt sutaupymo investuoti tiek metų į priekį - čia jau kaip kiekvienas tvarkosi su savo ekonomikos žiniomis.

 

Aš per senas turbūt jau, kad:

- Švaistyčiau laiką.

- Pirkčiau pigius daiktus.

 

Čia grynai asmeninė nuomonė. Protinga nuomonė, btw :P Už tai galima manęs nemėgti :P

 

Grįžtant prie temos - kol kas pasisakau už Verbatim DVD+R DL 25pcs cake-box'us.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisybe sakai del to investavimo i prieki, pats 25 cakebox'a beveik pusmety naudojau... Bet kaip ir minejau kokie 4 zmones kodelgi negali uzsisakyt ir tu 200? Vis kazkiek sutaupys... O del verbatim tai nzn, viena kart kai nusipirkau tuos brokuotus ir 50+lt i bala ismeciau, daugiau nebenoriu ju pirkt ir kam moket daugiau uz ta pati diska, man ta firma visiskai nieko nesako, zaidimas lygiai taip pat veikia ir su tais, ir su tais... O del tu lazeriu drozimu tai cia bobuciu pasakos, kaip minejau jau ilgus metus naudoju tuos acme ir visi room'ai veikia kaip veike...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai livestaru jau gal 30 disku isirases ir jokiu problemu(buvo keleta kartu ismete clean disk,kai zaidziau neirases i hdd,) perku as su dezutem,ne cakeboxus, nes man taip patogiau. Dar buvau uztaikes akcija tai po 3lt nusipirkau ne mazai ;)

Redagavo trX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisybe sakai del to investavimo i prieki, pats 25 cakebox'a beveik pusmety naudojau... Bet kaip ir minejau kokie 4 zmones kodelgi negali uzsisakyt ir tu 200? Vis kazkiek sutaupys... O del verbatim tai nzn, viena kart kai nusipirkau tuos brokuotus ir 50+lt i bala ismeciau, daugiau nebenoriu ju pirkt ir kam moket daugiau uz ta pati diska, man ta firma visiskai nieko nesako, zaidimas lygiai taip pat veikia ir su tais, ir su tais... O del tu lazeriu drozimu tai cia bobuciu pasakos, kaip minejau jau ilgus metus naudoju tuos acme ir visi room'ai veikia kaip veike...

Matomai bad luck dėl Verbatim. Man toks pat bad luck su Acme. Tad geriau sumoku 1-2 litais daugiau už Verbatim.

 

Keista, kad Verbatim vardas nieko nesako ;) Kad nebūtum girdėjęs apie BASF kompatines plokšteles (su kuriomis mes užaugom), tai dar suprasčiau. Bet Verbatim.. gi čia klasika :P

 

Ne į temą

Įdomu.. bet neturiu nei vieno ne internetinio draugo, kuris turėtų Xbox'ą. Reik susimąstyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn as visada dabar is Sito perku diskus. Yra aukcijonai, tai galima labai pigiai islost + free shiping. Ir patys diskai baltu pavirsium (printable - tinkantys spausinimui), kokius sunkiau rasti. Ir visi gerai veikia.

Redagavo Matoxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku kas rašosi nedaug žaidimų tai gal ir nėra tokios naudos, bet kai aš rašau apsoliučiai visus išleistus žaidimus + turiu kelis žmones kuriem kiekvieną mėnėsį tenka įrašyti po 10 žaidimų tai geriau Aone nieko nerasi, aš maždaug kas mėnėsį kartais dažniau perku po 50 kompaktų tai dideli pinigai sutaupyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne per kartą. Bet, įvertinus kiek per pusmetį išleidžiama normalių žaidimų, tai net ir 50vnt. nusipirkus jų užtektų keliems metams. O ar verta dėl kelių Lt sutaupymo investuoti tiek metų į priekį - čia jau kaip kiekvienas tvarkosi su savo ekonomikos žiniomis.

 

Aš per senas turbūt jau, kad:

- Švaistyčiau laiką.

- Pirkčiau pigius daiktus.

 

Čia grynai asmeninė nuomonė. Protinga nuomonė, btw ;) Už tai galima manęs nemėgti :P

 

Grįžtant prie temos - kol kas pasisakau už Verbatim DVD+R DL 25pcs cake-box'us.

nu nebent 10 zmoniu ant tu 200 susimeta. as asmeniskai kai turejau flashed xboxa tai surasiau ~20 kompaktu per nepilnus metus...

 

apie tuos aone or whatever.. tai girdejau neblogu atsiliepimu.lygtais ir infinity nera lievi, kazkas atrodo juos pardavineja. bet na nezinau. nu jeigu jau nusipirkot xboxa.. susirinkot viska ko norit ant jo... tai gal nepagailekit ir 5 litu ant zaidimo? visgi ne 150 uz originala... :P

 

o acmes ir livestar dykai neimciau. juos nebent prie lubupakabinti kad improvizuota "disko rutuli" pasigamint. arba arbatos puodeliui padekliukas. as grieztai pries juos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bulka: Nu gi zinau as tuos verbatimus, bet tokiam dalykui kaip xbox, kai zaidima eina i hdd irasyt tikrai neverta moket daugiau, kai uz ta paty dalyka gali sutaupyt.. O va draugu as turiu ir realybej kurie xbox turi ir va kaip tik uzsisakiau disku daugiau, nei man reikia ir gavos visiem pigiau...

 

kiler01: Kodel toks nusitatymas pries tuos acme ir livestar? Nzn livestar vos pora esu naudojes, bet acme jau daugybe metu naudoju ir jokiu problemu su jais neturiu :innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bulka: Nu gi zinau as tuos verbatimus, bet tokiam dalykui kaip xbox, kai zaidima eina i hdd irasyt tikrai neverta moket daugiau, kai uz ta paty dalyka gali sutaupyt.. O va draugu as turiu ir realybej kurie xbox turi ir va kaip tik uzsisakiau disku daugiau, nei man reikia ir gavos visiem pigiau...

 

kiler01: Kodel toks nusitatymas pries tuos acme ir livestar? Nzn livestar vos pora esu naudojes, bet acme jau daugybe metu naudoju ir jokiu problemu su jais neturiu :lol:

nera acme tokie ir blogi jei moki juos saugot kaip sakant kaina atitinka kokybe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bulka: Nu gi zinau as tuos verbatimus, bet tokiam dalykui kaip xbox, kai zaidima eina i hdd irasyt tikrai neverta moket daugiau, kai uz ta paty dalyka gali sutaupyt.. O va draugu as turiu ir realybej kurie xbox turi ir va kaip tik uzsisakiau disku daugiau, nei man reikia ir gavos visiem pigiau...

 

kiler01: Kodel toks nusitatymas pries tuos acme ir livestar? Nzn livestar vos pora esu naudojes, bet acme jau daugybe metu naudoju ir jokiu problemu su jais neturiu :lol:

kaip sako toliau kaina atitinka kokybe. vat nusipirkau viena kai reikejo labai, atidarau dezute pasiziuriu i diska visas kazkoks taskuotas, aptaskytas kazkuo... sedejau ir drebejau kad tik isirasytu... o kiek su verbatimais esu, tai 0 problemu. visada diskai kokybiski, nieko jiem nera ir isiraso be problemu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.