kamuto

Del dvd+dl disku firmu

Koki jusu manymu geriausi diskai, is pigiuju klases?  

131 narys prabalsavo

  1. 1. Koki jusu manymu geriausi?

    • Aone
      14
    • Infiniti
      9
    • Acme
      50
    • LiveStar
      54
    • DataWrite
      5


Rekomenduojami pranešimai

visiems kas perka Verbatim ir verkia kad brangų, visą savaitę iki rugsėjo 7 dienos RIMI -40% nuolaida šios firmos diskams

Ne į temą

Dekui uz informacija, reikia i RIMI vaziuot pirkt Verbatim'u. ;)
Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip nesuprantu isirasiau i acme dl'a zaidima ;) zaidziau kelias dienas uz pause'inau zaidima ir ismete disc is unreadable... tada pabaciau i hdd isirasyt aciu dievui isirase :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maža pastabėlė: tie, kurie perka Verbatim'us, neverkia, kad pastarieji yra brangūs. Verkia paprastai tie, kurie perka Acme ir pan. diskus.

 

----

O ar buvo kada nors Verbatim DL'ų RIMI cakebox'uose?

Nes kiek mačiau - po 1 storose dėžutėse, kurios kainuoja ~8Lt. Tad iš tos nuolaidos - mažai naudos spėju. Vis tiek gausis brangiau, nei cake'as be nuolaidos.

Na kad ne, pigiau gausis. As kai pirkau paskutini karta Verbatim cakebox'a Topo Centre, megoje, kainavo 60LT. O cia viena dezute RIMI kainuotu 4.8LT (su 40%akcija). Tai -12LT skirtumas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kad ne, pigiau gausis. As kai pirkau paskutini karta Verbatim cakebox'a Topo Centre, megoje, kainavo 60LT. O cia viena dezute RIMI kainuotu 4.8LT (su 40%akcija). Tai -12LT skirtumas

Na o aš perku iš čia http://www.skytech.lt/verbatim-dvdr-disc-8...67-p-36779.html. Tai gaunasi 121/25=4,84Lt.

 

Tai RIMI kaina su 40% akcija kainuoja 4ct pigiau nei be akcijos iš skytech ;) Aš tai turėjau omenyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o aš perku iš čia http://www.skytech.lt/verbatim-dvdr-disc-8...67-p-36779.html. Tai gaunasi 121/25=4,84Lt.

 

Tai RIMI kaina su 40% akcija kainuoja 4ct pigiau nei be akcijos iš skytech :D Aš tai turėjau omenyje.

tada taip, tas pats beveik. Bet kas po viena perka, ar dar kaip nors, tai daug pigiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip tie AONE diskai, nes galvoju nusipirkt. be to grainu iš disko.

Pats turiu 10 disku. Rasiau su Laptopu. Tai is 8 disku 3 sugedo ant 95%. Zaidziu is disko, tai kurie isirase, veikia puikiai. Jokiu lagu, jokiu Disc Read error. Pas drauga isirasiau Gow2 Verbatim'a, tai losiant MP ismeta Disc is unreadable daznai, o tai reiskia -1500pts <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va as jau LifeStar cake nusipirkau ot dabar laimingas 4 is 10 cd susivare <_< 40lt i siuksliu deze. Teks sedet prie verbatimu tuos nors veza pokolkas mano pc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va as jau LifeStar cake nusipirkau ot dabar laimingas 4 is 10 cd susivare :lol: 40lt i siuksliu deze. Teks sedet prie verbatimu tuos nors veza pokolkas mano pc

niekad su pigiais diskais neturėjau problemų. žaidimus įrašinėk ant 2x ir išviso geriau palikti kompą ramybėje kai jis rašo tau DL :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau kur Verbat'imai po 4,2lt, tai su savo Pionerium 111D irasiau jau tris geimus.

Džiumoj? Ar kur? ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju vien tik livestar ir no problems . Girdejau ,kad jei brokuoti ,nes neisiraso visi 8.5gb(del to ir pigus), bet xboxo zaidams pats tas nes dauguma net 8gb nesiekia :nono:

P.S. gal kam teko susidurti su lightscribe dvd-dl diskais ? isvis yra tokie Lietuvoje ? Jei jo kokios kainos mazdaug ? :nono:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.