GorDo

XBL ban wave 31/10/2009

Rekomenduojami pranešimai

Biski nesupratau. Kas is tu achievmentu.

Sotesni busit ar kaip :(

Nepykit bet man cia vaiku darzeli, kai visi lipdukus nuo kramtomu gumu taupe :] Krc pirki kita konsole kad achievmentai isliktu :(

PS: Nepykit, gal as jau per senas tokiom nesamonem :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ok, o jei turiu dar nebaninta konsole, tai tada galiu trasiai persikelti su nemodifikuota konsole achivmentus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pofig gi ant tų achivmentų, ar man čia vieninteliam svarbiausia atgauti HDD?

P.S. MS jau užbanino apie 600k consolių, o iš viso mūsų draugai nusprendę iki Kalėdų išbaninti 1mln modifikuotų consolių.

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo gavau ban'iuką ir aš... ;/ Kaip užknisa tas MS... Gal kaip nors įmanoma atstatyti konsolę arba pakeisti konsolės ID, kad vėl live veiktų? Ar ne ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, paprasciau nusipirkti Arkade jasper is amazon.co.uk apytiksliai 500lt, naudoti tapati hdd ir leagaliai zaisti xbox live. O su baninta neleagaliai zaisti ofline ;) O ps3 cia visai ne i tema.

o kaip ten su siuntimo mokesciais i lietuva? as galvoju taip pat nauja xboxa nusipirkti ir losti tiktai kelis org zaidimus live ir beto kur pigiausiai galima nusipirkti xbox ir zaidimus jam?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nepaprasciau butu ps3 nusipirkt??

 

Ne į temą

ps3 dvigubai brangiau gaunas siaip, o del vieno zaidimo kurio as labai laukiu tikrai ps3 nepirksiu

 

Taip, paprasciau nusipirkti Arkade jasper is amazon.co.uk apytiksliai 500lt, naudoti tapati hdd ir leagaliai zaisti xbox live. O su baninta neleagaliai zaisti ofline ;)

su tuo paciu hdd nepazaisi, nebent idesi i nauja boxa ir ten palksi, jei is naujo bandysi det atgal i sena ir zaisti, susicoruptins visas profilis ir seivai.

 

nu ok, o jei turiu dar nebaninta konsole, tai tada galiu trasiai persikelti su nemodifikuota konsole achivmentus.

gali keitineti hdd siaip, ir nieko neturetu but, bet as galvoju kad tas uptade neisirasytu i hdd ir tavo flashinta console uzsibanins net i live nepajungta, is hdd tiktais.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ps3 dvigubai brangiau gaunas siaip, o del vieno zaidimo kurio as labai laukiu tikrai ps3 nepirksiu

su tuo paciu hdd nepazaisi, nebent idesi i nauja boxa ir ten palksi, jei is naujo bandysi det atgal i sena ir zaisti, susicoruptins visas profilis ir seivai.

gali keitineti hdd siaip, ir nieko neturetu but, bet as galvoju kad tas uptade neisirasytu i hdd ir tavo flashinta console uzsibanins net i live nepajungta, is hdd tiktais.

o jeigu pas mane console nebaninta nes atsijungiau nuo live kai prasidejo banu bangos tai nesusicoruptins niekas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jeigu pas mane console nebaninta nes atsijungiau nuo live kai prasidejo banu bangos tai nesusicoruptins niekas?

 

vat to ir nzn, jei uzupdatinsi su originalia console savo harda, o tas update liks hdd, tai idejus atgal ta hdd i flashinta conosle ji gali uzsiupdatint ir pati save uzsibanint. bet cia tik spejimas, tikiuosi kad taip nera.

bet ka as esu pastebejes su tais update, as idejau savo hdd su nauju NXE i xboxa su senu dashbordu ir tas boxas uzsiupdatino. tai taip gali but ir su situo update.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nebesveikit, offline tikrai bano negausi.

Galima updeitinti kaip nori, svarbu tik kad online nepasijungti, nes tada MS patikrina ar modifikuota konsole.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne į temą

ps3 dvigubai brangiau gaunas siaip, o del vieno zaidimo kurio as labai laukiu tikrai ps3 nepirksiu

ir kodel jis dvigubai brangesnis? ps3 gali pasiimt uz 700-800 su vienu zaidimu kury gali keist n kartu, ir uz nieka daugiau nemoki. as viso esu pirkes 3 zaidimus, per vasara ju perzaidziau jau 13, jai protingai keitiesi gaunasi net geriau, pirkau mgs uz 80 lt ji isikeiciau i kill zone 2 tai re 5 ir tt. o nusipirkes nauja geima ir parsisiuntes ji is uk ji perzaides gali net uzdirbt dvatsatke

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik tu sau net "dvatsatke" ir netgi visad gali zaisti ta pati viena zaidima, wow

dvasatkė po dvasatkės ir jau šimtai litų jau kišenėje :D ir nuo kada blogai lengvi pinigai? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Eik tu sau net "dvatsatke" ir netgi visad gali zaisti ta pati viena zaidima, wow

 

ka tu cia vejus sneki? perki zaidima, tarkim mw2 uz 180, pereini ji ir parduodi uz 200lt, gali pirkt kita zaidima ir dar pliuse lieki, ka tu antiek retard kad paprasciausios matematikos nesupranti? ar tau 20 lt nepinigai?? tai davai man kas menesi po 20 lt i saskaita pervesk busiu labai dekingas, tu juk sutaupai kompaktus kepdamas, o man ant originaliu neuztenka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ka tu cia vejus sneki? perki zaidima, tarkim mw2 uz 180, pereini ji ir parduodi uz 200lt, gali pirkt kita zaidima ir dar pliuse lieki, ka tu antiek retard kad paprasciausios matematikos nesupranti? ar tau 20 lt nepinigai?? tai davai man kas menesi po 20 lt i saskaita pervesk busiu labai dekingas, tu juk sutaupai kompaktus kepdamas, o man ant originaliu neuztenka

Ne į temą

Nu as tai pavyzdziui zaidima noriu turet,lost online ir pns,o ne parduot ji arba keist.Aisku ten gali koki maziau patinkanti issikeist ar parduot,bet tik tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.