GorDo

XBL ban wave 31/10/2009

Rekomenduojami pranešimai

Neseniai gavau ban, tai norejau suzinot, kai naujas wave 5 iseis man eis naujausius zaidimus zaisti, ar reikes update butinai daryt ?

Pas mane Benq Ixtreme 1.6 naudoju active.iso

Redagavo narutas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai gavau ban, tai norejau suzinot, kai naujas wave 5 iseis man eis naujausius zaidimus zaisti, ar reikes update butinai daryt ?

Pas mane Benq Ixtreme 1.6 naudoju active.iso

na jau wave 5 kaip ir yra,bent jau kalba kad l4d2 toks. o dashboard updeitai bus tame zaidime kuris wave 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jau wave 5 kaip ir yra,bent jau kalba kad l4d2 toks. o dashboard updeitai bus tame zaidime kuris wave 5

Dekui. Nes cia kazkur skaiciau, kad vienas zmogus ten nupatchina zaidima, ir kai isijungia jam meta update jam susiupdatin tada restatinas ir vel meta update.Vienas zmogus komentaruose parase, kad reikia tureti naujausia Dashboard update, kad zaisti naujo wave zaidimus.Nu zodziu dekui tek i tenorejau suzinot :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kai va taip suupdeitina normaliai eina ziuret filmus divx???, nes pvz kai padarai updeita iš flash tai reikia per nauja prisijungt prie live ir atsipust ta divx updeita - neleidzia ziuret filmu.

Redagavo dorklei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jau wave 5 kaip ir yra,bent jau kalba kad l4d2 toks. o dashboard updeitai bus tame zaidime kuris wave 5

 

Nieko nezino ir aiskina. Isirasiau ir zaiziau jau, jokio naujo update nera diske! Jokio naujo updeito tam kad zaist ir neikia!

 

Tik nebent avatar avards updeitas gali bui, nes jau l4d2 juos turi 9. O sis updeitas jau puses metu senumo, abejoju ar dar kas gali jo neturet.

Redagavo disposable

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nezino ir aiskina. Isirasiau ir zaiziau jau, jokio naujo update nera diske! Jokio naujo updeito tam kad zaist ir neikia!

 

Tik nebent avatar avards updeitas gali bui, nes jau l4d2 juos turi 9. O sis updeitas jau puses metu senumo, abejoju ar dar kas gali jo neturet.

Tavo abejonės nieko nereiškia. Ne visi xbox live naudojasi...

 

O L4D2 yra spalio 24 dienos update (2.0.8955.0 Twitter + FaceBook + Zune MarketPlace + Last.FM + Avatars).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiau, kad paskutinis update būna šitas 8955, bet tada banned. Šiandien žiūriu, kad pas mane dash versija 8955, bet bano neturiu. Kažkaip įdomiai čia gavos :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiau, kad paskutinis update būna šitas 8955, bet tada banned. Šiandien žiūriu, kad pas mane dash versija 8955, bet bano neturiu. Kažkaip įdomiai čia gavos :)

Pas mane tas pats 8955, bet bano pries 2 dienas dar nebuvo, o daugiau ir nesijungsiu, kol nebus saugu piratams vel Live.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie 2 dienas tikrinau atjungus hdd pagal insrukcija, bano nebuvo, isemiau laida, sian ijugniu boxa pamirsau ,kad laidas buvo ikistas (ziurejau filmus per tversity) ogi ziuriu BANNED :) tik idomu ar uzbanino, kol buvau atsijunges pagal gametraga paziurejo, kad kazka zaidziau, ar uzbanino tik siandien, bet jokiu pranesimu del kokiu updeitu ar dar ko nebuvo :) tai likau nesuprates microsofto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienu zodziu prie live nesijungiau paskutines dienas snd ryte pajungiu boxa insirasyt game ir raso tipo not suported..

pasijungiu live ziuriu banas.. tai taip iseina kad uzbanina net ir ofline?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tai jau su facebook last fm ir visais kitais dashbordas nes buvau uzsiregines i prewiew programa tai gavau update anksciau, tai manau man nebus problemu del jokiu updatu

Redagavo kiberboi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.