Skeith

RETRO žaidimų paieška ir atpažinimas

Rekomenduojami pranešimai

Lyg ir sitas, reikia dabar tik torrenta surasti :) aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taiva prisiminiau dar viena zaidima, gal padesit pavadinima sugaudyt.

 

As ji zaidziau dar 2004metais zaidziau demo versija bet ten buvo tokio tipo kaip stratetegas zaidimas kaskokius ten zmogeliukus(issigimelius) valdziau ir reikejo nuzydyt kitus, veiksmas vyko ant sniego.

 

 

gal kaskas zinos, zinau kad info mazai bet nelabai daugiau ka prisimenu...

 

Gal kartais Warcraft?

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, seniai seniai žaidžiau kažkokį žaidimą kurio net pavadinimo nepamenu, tad sakau parašysiu čia ir galbūt žinosite jūs apie ką aš kalbu. Žaidimas buvo open world rpg, visas veiksmas vyksta iš viršaus. Pamenu pati pradžia buvo, kad tu lyg ir su kokiu laivu plauki per dykumą, bet jam kažkas nutinka ir turi keliauti į miestą gauti detalių, dar pamenu kaip tų detalių reikia ieškoti, berods kažkokiam lauke tau šuo paloja ir turi toje vietoje kasti ar kažkas panašaus. Tikiuosi padėsit :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, bet vistiek dėkui. P.S: Žaidimas ant pc. (bet gali būt, kad ir ant kitų, nes net neįsivaizduoju)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal jūs žinosit apie kokį žaidimą aš kalbu. Žaidžiau kai buvau mažas. Ten man rodos kažkiek panašus į civilization, nes statydavau indėnų ar kokius ten kaimelius, galėdavau pristatyti labai daug ir paskui sudegindavau man rodos :D ten tada grafika nebuvo gera tai vaizdas kaip ir 2,5 D ar kaip ten sakosi. Žaisdavau ant PC. Daugiau nepamenu

Redagavo Jimboo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zino toki zaidima? Pilka pelyte laksto po raudonu plytu labirita nuo zalios gyvates. lakstydama renka surio gabaliukus arba karts nuo karto atsirandancias dolerio monetas. Jei gyvate labai priarteja galima jai ant kelio pasikti ir kuriam laikui ja taip sustabdyti. Zaidimas manau kokiu -91 metu. Man atrodo gad vadinas MASTER MOUSE, bet pagal toki pavadinima vissikai nieko nerandu. Net images.google.com nieko neismeta panasasu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prikeliu tema gal kas žinosit, pagalvojau, kad labai norėčiau sužaist. Va šitą:

Sveiki, seniai seniai žaidžiau kažkokį žaidimą kurio net pavadinimo nepamenu, tad sakau parašysiu čia ir galbūt žinosite jūs apie ką aš kalbu. Žaidimas buvo open world rpg, visas veiksmas vyksta iš viršaus. Pamenu pati pradžia buvo, kad tu lyg ir su kokiu laivu plauki per dykumą, bet jam kažkas nutinka ir turi keliauti į miestą gauti detalių, dar pamenu kaip tų detalių reikia ieškoti, berods kažkokiam lauke tau šuo paloja ir turi toje vietoje kasti ar kažkas panašaus. Tikiuosi padėsit :).

 

Redagavo zaudas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prikeliu tema gal kas žinosit, pagalvojau, kad labai norėčiau sužaist. Va šitą:

 

pagal aprasyma tikrai esu zaides toki lyg bet nlb pamenu kas ir kaip. nu tikrai suo palodavo ir kasdavai zeme tose vietose, bet tokiu gal ir ne vienas buvo zaidimas. hmm o koks vizualas i ka panasus ??. plauki laivu dykumoj, tipo per smeli ?. ..ir ant pc dar. :|

paciam idomu pasidare. suns lojima ir kasima tikrai pamenu :megusta:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne ne Fable. Jo per dykuma smeliu plauki. Kiek pamenu is vizualios puses i koki borderlands panasus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.