Skeith

RETRO žaidimų paieška ir atpažinimas

Rekomenduojami pranešimai

Žaidimas iš nes eros, kažkada buvau atradęs pavadinimą, bet pamiršau, japanskas. Žaidi už kažkokį gan žinomą japonų personažą su trečia akimi iš kurios jis šaudo. Pirmame lygyje yra vieta kur užlipi ant furgono, jis pradeda važiuoti ir ten šaudai šuniukus. padarai išmeta monetas, jas gali šaudyti ir jos vis didėja, kad gautum daugiau taškų. Tiek padrikai atsimenu, gal kas pamena pavadinimą? Nes per emu peržiūrėjau visus NES JAV išleistus žaidimus, bet nebuvo (nebuvo ir Tank, kas labai keista).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir noriu vieno žaidimo LABAI LABAI, buvo demo ir viename iš PC žurnalų Game.EXE ar Kiberzonoje. Esmė esi mokslininkas/lėktuvo pilotas ir nusileidi paslaptingoje saloje, kurioje vaikšto keisti padarai, Su Tavim kartu keliauja Tavo šuo, žaidimas yra quest žanro. Demo versija tokia buvo gera, atmosfera vien.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas iš nes eros, kažkada buvau atradęs pavadinimą, bet pamiršau, japanskas. Žaidi už kažkokį gan žinomą japonų personažą su trečia akimi iš kurios jis šaudo. Pirmame lygyje yra vieta kur užlipi ant furgono, jis pradeda važiuoti ir ten šaudai šuniukus. padarai išmeta monetas, jas gali šaudyti ir jos vis didėja, kad gautum daugiau taškų. Tiek padrikai atsimenu, gal kas pamena pavadinimą? Nes per emu peržiūrėjau visus NES JAV išleistus žaidimus, bet nebuvo (nebuvo ir Tank, kas labai keista).

 

nuostabus zaidimas kuri tu nupasakojai, jis vadinasi mitsume ga tooru. sunkiai as ji irgi kol radau. super grajus.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ecOr o gal kartais "Sacrifice (2000)" (labai gerulis geimas)? Dar kazkokiu smulkmenu pabandyk prisimint.

Sacrifice-9.png

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir noriu vieno žaidimo LABAI LABAI, buvo demo ir viename iš PC žurnalų Game.EXE ar Kiberzonoje. Esmė esi mokslininkas/lėktuvo pilotas ir nusileidi paslaptingoje saloje, kurioje vaikšto keisti padarai, Su Tavim kartu keliauja Tavo šuo, žaidimas yra quest žanro. Demo versija tokia buvo gera, atmosfera vien.

o ne šitas? Aišku čia ke quest žanras, bet nežinau kaip tu quest supranti

 

MDK2_Packshot.jpeg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ecOr o gal kartais "Sacrifice (2000)" (labai gerulis geimas)? Dar kazkokiu smulkmenu pabandyk prisimint.

 

Hm.. sunku atgaminti, bet lygtais maniškiam buvo mažiau veiksmo, o tie monstrai (veikėjas, už kurį žaidi (pasirinktinas)) būdavo dideli, galėdavo greitai lakstyti ir aukštai šokinėti .. kažkas tokio :D Dar pamenu, kad kai MDK žaidimo coverį pamatydavęs visad prisimindavau tą žaidimą, kurio aš ieškau, tai turbūt man jie vienas kitą kažkuo primena arba tiesiog tam pačiam EXE diske buvo.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ecOr nu paskutiniai zaidimai kurie sauna i galva tai Evolva, Giants Citizen Kabuto, gal net koks Black & White?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiminiau, kad tai Agharta: The Hollow Earth 

jomajo kur jį rasti?  :( 

o ne šitas? Aišku čia ke quest žanras, bet nežinau kaip tu quest supranti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ecOr nu paskutiniai zaidimai kurie sauna i galva tai Evolva, Giants Citizen Kabuto, gal net koks Black & White?

FUCK YEA! Evolva!! Iš tiek mažai detalių sugebėjai atrasti, labai ačiū.  :lol:   :hi:  :hi: 

 

Dar vieno žaidimo ieškau: Irgi senas, bet šis racing tipo ir gerai pamenu, kad mašinytei apvirtus vis tiek galėdavai lyg niekur nieko važiuoti. Lygtais tuo ir pasižymėjo tas žaidimas.. :D (ne Trackmania)

 

Šiaip būtų smagu dabar turėti tuos visus exe, pc klubo ir t.t. diskus ir akimis permesti visus tuos seniai žaistus žaidimus. Bent jau aš būtent iš tų visų žurnalų ir sužinodavau apie žaidimus, nes interneto dar tada neturėjau.  :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FUCK YEA! Evolva!! Iš tiek mažai detalių sugebėjai atrasti, labai ačiū.  :lol:   :hi:  :hi: 

...

Jega, cia jau buvo paskutiniai kozeriai issauti :D tais laikais nuo 1998 daug geiminimo zurnalu skaitydavau, viskas buvo idomu ir nors ir nezaides zaidimu juos zinau.

O tas lenktyniu zaidimas gal koks Stunt GP?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tas lenktyniu zaidimas gal koks Stunt GP?

Turbūt ne, nes ten tokios kaip mažos formulės buvo ir visa esmė, kad važiuot galėdavai tiek normaliai, tiek aukštyn kojomis apvirtus. :D

 

EDIT: Atradau, žaidimo pavadinimas - Rollcage. Keistas kažkoks, bet lygtais man patiko.. :DD

 

Iki pilnos laimės trūksta susirasti kažkokio filmo pavadinimą ir tada baigsis mano galvos laužymai, bandant atgaminti vaikystės prisiminimus.. :D

Redagavo ecOr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai retro žaidimas, turėtų būti sukurtas maždaug 2000-2006 prisiminus kokia grafika. Ant pc. Pats žaidimas open world, berods, ir su mašinom. Su jom važinėji po tą pasaulį, vykdai misijas ir ant jų yra pritaisyti įvairūs ginklai ir iš to išeina, kad mašinas gali mod'int. Pasaulis gal kiek primena dykynę, postapokalipnę, tiesiog labai niurus ir skurdus pasaulis pagal išvaizdą. Žaidimas prasideda filmuku, kuris rodo, kad tau (veikėjui) sueina 19 ar 20 metų, tėvas atiduoda savo mašiną ir atvaro kažkokie blogiukai, nušauna tėva ir tavo tikslas tampa atkeršyti už tą savo tėvą. Žaidimo pradžia, kur pradedi kažką tai veikti, yra nuošaliam vienkiemy ir kiek pavažiavus yra pirmas miestas, kuris apstatytas tvora su ginklais ir jis, atrodo, yra ant šiokios tokios kalvos pastatytas. Gal kas pamenat kas per žaidimas ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.