Rekomenduojami pranešimai

I have new information about the next GTA. I'm in contact with a guy that works for R* he sent me these two pics. He also gave me more details.

I know we're all waiting for a new Vice City game. But R* is starting something new.

To keep it short :

The next GTA location will be Honolulu, Hawaii. There will be more open land than in GTA SA. Some small islands arround O'ahu will be in the game.

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo mp3magas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo... Tikrų tikriausias FAKE... Net HP rodo taip pat, negi nieko naujo nesugalvotu tokiam žaidimui? Asmeniškai labai laukiu naujo GTA, man visada patiko R* paslaptingumas ir kaip jie moka nutylėti apie kuriamus žaidimus. Norėčiau, kad GTA:V taip apimtu vos ne iš dangaus ir nukristu... Butu šokas visiems manau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lapkričio 2 dieną, į viešumą bus išleistas pirmasis GTA5 treileris :D Laukiu nesulaukiu! Oficialus puslapis

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

good news! ar tai bus didziulis open worldas kaip SA ar vienas miestas kaip Gta IV betkokiu atveju bus epic :D vienintelis dalykas kuris neduoda ramybes tai kaip Rockstar susitvarke su "lagais" (PS3). as visada jausdavau kaip vietomis atrodo net iki ~30 fps nukrenta. kiek losiau pc versija tai veiksmas visad fluid, smooth, o su PS3... gal todel taip retai ir losiu... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai labiau kel rupesti ar sutvarkys xbox 360 tas veluojancias teksturas kai bun pastatai isbluke,keliai kartai isvis nematomis ar isvis zmoniu bei masinu neatspamin :D

Redagavo egis123

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lapkričio 2 dieną, į viešumą bus išleistas pirmasis GTA5 treileris :D Laukiu nesulaukiu! Oficialus puslapis

 

Va čia tai pagarba tau! :D Jei ne fake (Seems legit), tai pakėlei nuotaiką visai dienai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai labiau kel rupesti ar sutvarkys xbox 360 tas veluojancias teksturas kai bun pastatai isbluke,keliai kartai isvis nematomis ar isvis zmoniu bei masinu neatspamin :D

 

kai i harda isirasai zinok tokiu problemu nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

good news! ar tai bus didziulis open worldas kaip SA ar vienas miestas kaip Gta IV betkokiu atveju bus epic :D vienintelis dalykas kuris neduoda ramybes tai kaip Rockstar susitvarke su "lagais" (PS3). as visada jausdavau kaip vietomis atrodo net iki ~30 fps nukrenta. kiek losiau pc versija tai veiksmas visad fluid, smooth, o su PS3... gal todel taip retai ir losiu... :D

 

Ne į temą

Net iki 30fps? Tai kaip tu izvelgi laga cia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tai nuotaiką visai dienai pakėlė, tik man kyla smalsumas ar dar šiai konsolių kartai išeis, nes jei xboxas naujas planuojamas 13-iems metams, tai ką dar iš senuko išspaustų, tai labai daug nuo GTA4 grafiniu :) Aišku, GTA yra GTA ir ant ko ir kaip beišeitų, tai būtų nuostabus ir nepakartojmas pasauliss :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tai nuotaiką visai dienai pakėlė, tik man kyla smalsumas ar dar šiai konsolių kartai išeis, nes jei xboxas naujas planuojamas 13-iems metams, tai ką dar iš senuko išspaustų, tai labai daug nuo GTA4 grafiniu :) Aišku, GTA yra GTA ir ant ko ir kaip beišeitų, tai būtų nuostabus ir nepakartojmas pasauliss :whistling:

 

Naujas XBOX'as planuojamas 2013 gale per didziasias sventes, o tai yra daugiau nei 2 metai. Todel tikiuosi, kad GTAV isleis anksciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad next-gen konsolės oficialiai net nėra patvirtintos, todėl GTAV negalės jų anonsuoti prieš Sony ar Microsoftą. Spėju, kad naujasis GTA pasirodys 2012 metų gale ir bus skirtas visoms platformoms. Įdomu tik dėl Wii U ir PS Vita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai kažkaip nesijaudinu dėl platformų, nes turiu ir ps3 ir xbox360, tai bet kokiu atveju turėčiau išbandyt žaidimą :whistling: nebent rockstarai, kaip ir naująjį midnight club, ruošia žaidimą ateities konsolėm...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Net iki 30fps? Tai kaip tu izvelgi laga cia?

 

parasiau "lagas" kabutese. turiu galvoje ta jagging kai suleteja vaizdas, kamera letai sukasi, suleteja ir overall response, tai tikrai labai vargina susisaudymuose, lenktynese ir apskritai mane labai erzindavo. gali paprasciausiai paieskot video palyginimu PC ir PS3. losiu ant 1080p 100hz full hd tv todel su mano hardwaru tikrai problemu nera :whistling: ieskojau internete info apie tai, nes galvojau gal mano konsolei kazkas atsitiko, taciau zmones arba iprate arba nepastebi to arba galvoja jog taip ir turi buti. as asmeniskai galvojau, kad ps3 yra galingesnis ir sugebes palaikyti ~50-60 fps, deja taip nera ir del to negalejau pilnai megautis zaidimu ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parasiau "lagas" kabutese. turiu galvoje ta jagging kai suleteja vaizdas, kamera letai sukasi, suleteja ir overall response, tai tikrai labai vargina susisaudymuose, lenktynese ir apskritai mane labai erzindavo. gali paprasciausiai paieskot video palyginimu PC ir PS3. losiu ant 1080p 100hz full hd tv todel su mano hardwaru tikrai problemu nera :) ieskojau internete info apie tai, nes galvojau gal mano konsolei kazkas atsitiko, taciau zmones arba iprate arba nepastebi to arba galvoja jog taip ir turi buti. as asmeniskai galvojau, kad ps3 yra galingesnis ir sugebes palaikyti ~50-60 fps, deja taip nera ir del to negalejau pilnai megautis zaidimu ..

 

 

Ne į temą

Atsimink, kad jei lagina, tai nereiškia, kad hardware'as netempia. Lygiai taip pat gali būti ir software lievas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.