SilentMove

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

bullka, speju tu uzauges su kokiu "nu pogodi" ir tau tas anime pieva, bet yra daug zmoniu, kurie uzaugo su anime (pvz dragon ball) ir jie tai megsta, taip kad siek tiek tolerancijos.

Yep. Aš iš "nu pogodi" kartos.

OK. Peace.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Ziauriai laukiau sio zaidimo, ir noreciau ji siandien isbandyt, bet abgx dar neverify'ino jo.

Tad noreciau paklausti, jeigu as irasyciau zaidima i diska, ar paskui man irasytu i ji visus stealth file'us ir visa kita kai jis bus patvirtintas (verified)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Ziauriai laukiau sio zaidimo, ir noreciau ji siandien isbandyt, bet abgx dar neverify'ino jo.

Tad noreciau paklausti, jeigu as irasyciau zaidima i diska, ar paskui man irasytu i ji visus stealth file'us ir visa kita kai jis bus patvirtintas (verified)?

Ne. Geriau negadink disko. Kaip Tu ten dar kažką fix'inti ruošiesi po to, kai jau jis bus įrašytas. Pakentėk gi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ,perejau visa sita geima , viskas grazu , grafika ledine ir tt, db noriu paklausti nugalejau paina , ir tipo viskas baigesi istorija ? Kur paliko kova su saske ir kitais , kaip atrakinti ta kovotoja is tekken 6 buciau dekingas jei pasidalintumete informacija :first:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia toliau misijas vykdyti ir surinkti visas dolls bei pearl,o man su pearl problema nerandu 1. Dar oj oj oj kiek po pain yra gameplay

Redagavo kenchy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia toliau misijas vykdyti ir surinkti visas dolls bei pearl,o man su pearl problema nerandu 1. Dar oj oj oj kiek po pain yra gameplay

na tiesa ;)

as kol paskutini pearl radau (akatski hideout uz akmens ten ;)) praleidau 1valanda beieskodamas zaidima perejau per 11h o dar nepabaigiau visko susipirkt ir pns 23 jau prazaistos ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista... Jau dvi savaites praejo, o dar neverified...

Turbut nebelauksiu, ir isirasysiu. :/

Redagavo DeBoo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki pagaliau po ilgos pertraukos :) surinkau visas dool ir pearl , dabar paskutini ka dariau tai su tokiu dede ant stogo treniravaus ir jis dave daug priesininku juos iveikiau, noriu paklausti ka daryti toliau ?? Aciu uz atsakymus :D Kas gali padeti :D

Matau nera zoniu forume kas gali padeti ?????????????????????????????????????????

Redagavo spikeriuks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit pasakyt kada bus verified PAL arba Region? Kolkas matau tik NTSC :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.