Rekomenduojami pranešimai

Del vairavimo, tai pradzioj gal nelabai priprates buvau bet dabar tai dugnu lekiu, driftinu ir gerai yra :P O zaidimo story tikrai geras.

Edit: Parsiunte dvd2 jau, tai pracheckinau pro abgx ir meta, video partition doesnt match. Kad gali but?

Redagavo Toxiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keli klausimai jau žaidusiems:

1)Kaip fizika kažkas panašaus kaip gta 4?

2)Kaip sprogimai visokie atrodo?

3)Bus namai kokie tavo kur gyvensi(galėsi išsisaugot)?

4)Kokie sideqestai yra?

Kaip ir viskas,aš dėl šventos ramybės palauksiu kol abgx patvirtins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keli klausimai jau žaidusiems:

1)Kaip fizika kažkas panašaus kaip gta 4?

2)Kaip sprogimai visokie atrodo?

3)Bus namai kokie tavo kur gyvensi(galėsi išsisaugot)?

4)Kokie sideqestai yra?

Kaip ir viskas,aš dėl šventos ramybės palauksiu kol abgx patvirtins.

 

Gi tau jau sakiau del tos fizikos, kad ne tokia kaip gta. Sprogimai tai puse velnio tokie. Namu nera nes cia auto issisaugoja. Pagrinde sidequestai tai vaziuojant gatve pvz. isgirti per policijos radija, kad apiplesimas vyksta ir jei nori gali vaziuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keli klausimai jau žaidusiems:

1)Kaip fizika kažkas panašaus kaip gta 4?

2)Kaip sprogimai visokie atrodo?

3)Bus namai kokie tavo kur gyvensi(galėsi išsisaugot)?

4)Kokie sideqestai yra?

Kaip ir viskas,aš dėl šventos ramybės palauksiu kol abgx patvirtins.

 

Is tavo tu 4 klausimu susidaro nuomone kad tu nori GTA geimo. Tu cia jo nerasi. GTA nelygu gi L.A. Noire.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is tavo tu 4 klausimu susidaro nuomone kad tu nori GTA geimo. Tu cia jo nerasi. GTA nelygu gi L.A. Noire.

 

Aš jo čia ir neieškau,tik noriu sužinot ka Team Bondi(prižiurima Rockstaru) sugebėjo padaryt pati,o kokias panašias detales pasiskolino is GTA ir RDR.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tie kurie pasijunge i live nebijot gaut bana zaisdami pries isleidima?

 

Ne į temą

Tie turetu buti visiski debilai kurie zaidzia prisijunge i live pries isleidima :P O MP nera?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tie turetu buti visiski debilai kurie zaidzia prisijunge i live pries isleidima :P O MP nera?

 

Ne į temą

Nesvarbu prisijunges losi ar neprisijunges vistiek yra gresme bana gaut visada. Ir nevisiem zinok tas live svarbus, kiti ta live tenaudoja kokiom demo atsisiust ar ten kodekam kinu. Nera MP L.A. Noire ir jis tam zaidimui net netiktu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausimą žaidžiantiems ant JTAG konsolių. Homocide table antros misijos niekaip neužkrauna, juodas ekranas ir tiek. Įkelta viskas kaip turi būt. Google dar nieko gero nesako. Gal kas nors irgi turėjot tokią problemą? Ties kuria misija baigiasi pirmas diskas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausimą žaidžiantiems ant JTAG konsolių. Homocide table antros misijos niekaip neužkrauna, juodas ekranas ir tiek. Įkelta viskas kaip turi būt. Google dar nieko gero nesako. Gal kas nors irgi turėjot tokią problemą? Ties kuria misija baigiasi pirmas diskas?

 

As homicide esu 1 daly. ir kiek supratau is kito forumo tai butent 2 daly papraso dvd2 :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ten fatal crash išmetė, tai spėju kad antro disko jau ten reikia. Jau beveik parsiuntė tai pažūrėsiu šiandien

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žaidimas išbandytas ir pasitiktas šūkiu: "VALIO!"

esu didelis GTA serijos fanas, ką jau sakyti apie RDR kuri aš perėjau per savaitgalį sėdėdamas prie ekrano po 12 valandų.

Rockstar manau liko paskutine įmonė, kurie nebijo eksperimentų - jie praktiškai atgaivino vesterno žanrą ir žiūrėkite, po šio žaidimo vėl pradėjo filmuoti filmus apie Wild West.

LAN - tas pats, miręs detektyvų žanras sugrįžta su dideliu BOOOM.

Žaidimas išlaikytas visų detektyvų tradicijų:

1) nusikaltimas

2) tyrimas

3) netikėtas įvykių pakrypimas

4) kulminacija

 

Apie pati žaidimą daug nerašysiu, nes geriau vieną kartą išbandyti, nei 100 kartų perskaityti :P Kas labai patiko, tai nors ir akivaizdžiai žmonės meluoja, kartais sunku suprasti, tarkim:

Žaidėm su žmoną, ji tiesiog puikiai visuomet atspėdavo, kai melavo moterys, rezultatas tiesiog nuostabus - 100% pataikytą teisingas, o va su vyrų puse viskas kitaip. Tas pats ir man, niekad nesuprasi kas ten bobų galvose vyksta, o va saviškiui puikiai supranti. Ir būtent dėl šitų detalių žaidimas man patiko.

 

Kas liečia minusus - žaidimas žymiai stabdo, deja XBOX 360 jau savo atgyveno :P kur tik daugiau žmonių ar veiksmo, toks jausmas kad FPS tiesiog krenta iki 5-6, na šiaip tas pats buvo pastebėta ir su GTA IV.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Turiu klausimą žaidžiantiems ant JTAG konsolių. Homocide table antros misijos niekaip neužkrauna, juodas ekranas ir tiek. Įkelta viskas kaip turi būt. Google dar nieko gero nesako. Gal kas nors irgi turėjot tokią problemą? Ties kuria misija baigiasi pirmas diskas?

 

 

Lipstick paskutine misija DVD pirmam. Diskswapper'is puikiai keicia diskus.

Redagavo Baikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liečia minusus - žaidimas žymiai stabdo, deja XBOX 360 jau savo atgyveno :P kur tik daugiau žmonių ar veiksmo, toks jausmas kad FPS tiesiog krenta iki 5-6, na šiaip tas pats buvo pastebėta ir su GTA IV.

 

Aš kažkaip dar nepastebėjau framedropo, bet daug kas skundžias dėl jo

Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.