Rekomenduojami pranešimai

Jeigu kas klausėtes galima išgirsti - 'He is trying to get Police Detective career by doing [smthng like that :)] Murder cases and smaller criminal cases. Taigi manau kad turėsime open-world. Nes išvertus tai reiškia 'mažesnės bylos', taigi turbūt galėsime laisvai važinėtis ir jei sakykim nuvažiuosim į mentinę eisim pasižiūrėt kas 'Wanted' ar kažkas tokio. O gal tiesiog važinėdamėsi pamatysime kokias muštynes ar apiplėšimą.

Iš karto pasakau - tai tik mano nuomonė! :) Kad ir kaip bebūtų - žiauriai laukiu :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

puikiai atrodo ,bet seseliai nekoki...

 

Ne į temą

gal reiktu paziuret ar video kuri dedi jau nera idetas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

puikiai atrodo ,bet seseliai nekoki...

 

Ne į temą

gal reiktu paziuret ar video kuri dedi jau nera idetas

oops :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo ispudingai įpač tos veido išraiškos nusimato žiaurei geras žaidimas prieš gta 5 :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu cia nera svarbiausia tos veido israiskos, idomi ta 20 amziaus vidurio atmosfera, ir...zodziu tie zaidimai kuriu veiksmas vyksta 20 amziuj kazkuo ypatingi, bent jau man, pvz. RDR, Mafia 2 pagrinde tai manau istorija, bet ne tik. O siaip jo, butu smagu, kad butu tarp misiju butu open world, bet kad butu ka jame veikti, kaip sake, nusikalteliu paieskos ar panasiai tokios kaip ir mazesnes misijos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

puikiai atrodo ,bet seseliai nekoki...

 

Ne į temą

gal reiktu paziuret ar video kuri dedi jau nera idetas
Ne į temą

NO OFFENSE, bet taip yra dėl to kad tas pats variklius kaip RDR , ir vėl zys visi kad ps3 versija lieviau atrodo, pamatysit, nors man pom visiškai ta grafika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
dwesk parašė:
Ne į temą NO OFFENSE, bet taip yra dėl to kad tas pats variklius kaip RDR , ir vėl zys visi kad ps3 versija lieviau atrodo, pamatysit, nors man pom visiškai ta grafika.

matosi iskart pagal ka vertina kai kurie zaidima....seseliai..n usorry ne pastebejau,matyt reiktu man kokius dar 3 kartus paziuret kad issidemeciau kiekviena seseli...ir vaje..pamatyciau kad jie nera tobuli..wou bet juk cia ne realybe, cia kompiuterine grafika...beje engine aisku ne tas pats..nesvarbu kad kurtas jo pagrindu. tiesiog kurejai nedaro engine versiju ten 1.0 , 2.0 ir t.t. , niekas nekuria ne vieno zaidimo kazko nepatobulidnami kad ir su tuo paciu is sesme engine kuris gali but tiek patobulintas ar pakeistas kad atrodytu visai kitaip. nzn as daugiau i nieka negaliu ziuret tik i ju visu rozas ten..nu i ka ten dar ziuresi..pazekit kokios veidu grimasos... :whistling: nedaug truksta iki komedijos zanro zaidimuose...nieko nereikia paimt kad ir sia zaidima ir na tas veidu grimasas visas padaryt komedijines..nzn man jau dabar juokinga buna is kai kuriu cia ju paziurejus..neperlenke lazdos cia jie su tom veidu israiskom kartais?

 

vien del to reiks sulost si zaidima... ;)

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia pirmas toks darbas su šitais veidais, tai čia garantuoju, kad nebus tobulas. Jei kokia antra dalis bus, tai ten patobulintos grimasos bus ir normaliau atrodys, ne kaip komedijoje. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia pirmas toks darbas su šitais veidais, tai čia garantuoju, kad nebus tobulas. Jei kokia antra dalis bus, tai ten patobulintos grimasos bus ir normaliau atrodys, ne kaip komedijoje. :)

na isivaizduok save pries veidrodi kalbant ir taip israiskingai kad ten visas veidas judeti ,antakiai kilnorusi ir burna ten belekaip persikreiptu...manau siek tiek juokinga...bet idomu...na tokio dar nebuvo, na buvo Heavy Rain aisku..ten ne juokinga,ten buvo naturalu..o cia bus..na bus cool..tik va tikras nusikaltelis niekad saves is veido neissiduos tikrai..as isivaizduoju kad jiem sita visa permest i zaidima buvo daugiau darbo nei filma sukurt butu..velgi prisiminkim kiek zaidimu ka losem per paskutinius metus, kiek ju mes isvis ziuredavom kitiem i veidus butent?..tikrai nedaug...na dabar galesim..pala pirma tau i veida pazesiu gerai ,o po to sausiu.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia pirmas toks darbas su šitais veidais, tai čia garantuoju, kad nebus tobulas. Jei kokia antra dalis bus, tai ten patobulintos grimasos bus ir normaliau atrodys, ne kaip komedijoje. :)

tu garantuoji kad nebus tobulas? tobulu zaidimu nebuna, kol dar daeisim iki tobulu zaidimu nemazai vandens nutekes, visada atsiras kad kazkas tai kazkam neitinka jau tokie mes zmones. jeigu nori tobulumo nebezaisk ir iseik i gatve vat ten pamatysi tobulus zmones. no offence

o ka nuo saves dadeciau tai tikrai idomus posukis zaidimo kurime, man tiesa sakant paziurejus atrodo vos ne kai gyvi zmones ten viska darytu, kas liecia veido israiskas, mimikas, kalbesena ir t.t. jeigu zaidimai ir toliau judes tokiu progresu galima tiketis labai realiu zaidu. tikrai bus idomu isbandyt sita zaida :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man uzteko trailerio paziuret ,kaskaip atsibodo kai pradejas zaidima jau viska zinai apie ji...seniau taip nebudavo;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man uzteko trailerio paziuret ,kaskaip atsibodo kai pradejas zaidima jau viska zinai apie ji...seniau taip nebudavo;/

Na tai kam jus ziurit visus tuos video ir viska skaitot ir paskui skundziates, kad jau viska zinot? Paziurejot pirma treileri, pamatet, ka domina ir viskas, tuo ir baigiasi, laukiat pacio zaidimo. Visada taip dariau ir toliau taip darysiu, nes spoilint zaidima, kuris dar neisejes yra tikrai nenaudinga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man uzteko trailerio paziuret ,kaskaip atsibodo kai pradejas zaidima jau viska zinai apie ji...seniau taip nebudavo;/

cia tik oficialus kureju treileriai.jokio spoilo juk. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.