ch0k3

Mass Effect 3

Rekomenduojami pranešimai

Jau kaip spėjau įsitikint tam žaidimuke nėra kažkokios nuspėjamos ir aiškios sistemos kokia tvarka tuos mygtukus suspaudyt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na demo patiko sakyčiau. Tik kiek per arti man shepardas prie ekrano laksto, tikiuosi, kad galima bus biškį distance padidinti :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na demo tikrai gera. Ar apsimoka siųstis ? Manau tokių klausimų ir būt neturėtų.. :) Kaip ir sakiau, demo gera, bet nebuvo kažkokia nepakartojamai įspūdinga. Tiesiog sulošei ją vieną, antrą kart ir fsio, laukiam pilno žaidimo. Kovos sistema ir visi tie dialogai bent jau demuškėj mano galva nelabai kuom ir pasikeitę nuo ME2. Bet aš labai optimistiškai žiūriu į ME3 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur parsisiųsti DEMO? PSNe kažkodėl nerandu... :)

 

Oficialiai demo išeina tik rytoj, o kas anksčiau gavo žaisti tai iš kodų ant xbox.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau multiplayerį išbandžiau. Patiko sakyčiau :dribble: Galima pasirinkt charą už ką loši(adept, sentinel, soldier, engineer, vanguard) ir upgradint jo skillus. Poto už kreditus, kuriuos gauni vykdydamas specialius objectives, gali pirkt packus, su kuriais gauni bonus medi-gelius(su kuriais gali bet kada atsirevivint), ir visokius vien-levelinius(vienam leveliui) ginklų upgreidus ir t.t Šiaip tas multiplayeris kuris demuškėj yra, yra toks kaip nazi zombies, tik kad galima visdėlto įvykdyt misiją. Ta prasme nėra begalinio skaičiaus levelių. Na laukiam pilnos versijos :dribble:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oficialiai demo išeina tik rytoj, o kas anksčiau gavo žaisti tai iš kodų ant xbox.

 

Oficialiai iseina 14 diena per valentino diena. As savo seniausiai tiesiai is marketplace parsisiunciau. Nezinau kodel ant ps3 veluoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip niekada nezaidziau nei vienos dalies, nes visada zinodavau kad labai daug 'bazaro' buna o tai man nelabai geimuose patinka, bet vakar ismeginau 3 demo, tai kogero reiks pradet visas nuo pirmos dalies zaist <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perėjau DEMO, dukart. Labai nustebau, kad mano 4 metų notebookas puikiai susidorojo su naujausia ME dalimi. Teko išjungti antialiasing ir dynamic shadows, kad vaizdas būtų sklandesnis, bet žaidimo grožis nuo to mažai nukentėjo. Kolkas viskas puiku. DEMO parodė, kad tai bus būtent tai ko aš tikėjausi iš BioWare. Pirmos DEMO dalies pabaiga sukėlė panašią reakcija kaip ir pirmą kartą pamatytas ME2 prologas. O muzika... nuo jos šiurpuliukai prabėgo. Visgi patyręs kompozitorius ją kūrė. Jau senai buvo aišku, kad žaidimas bus dinamiškesnis. Taip ir yra. Atsirado šokinėjimas per kartais pasitaikančias skyles, laipiojimas kopėčiomis, patobulinta hand-to-hand kovos sistema. Gal tai ir gerai, tačiau ME pagrindinė sudedamoji dalis buvo ir turėtų likti dialogų ir istorijos pasakojimo sistema. DEMO per daug neparodė nei dialogų sistemos, nei pasirinkimų įvairovės. Taip pat nelabai patiko mimikos ir judėsių, veiksmo metu, mechanika. Nors čia aišku aš jau kabinėjuosi, jinai niekad nebuvo tobula, bet visgi tikėjausi, kad su nauja dalimi tai bus patobulinta. Visa kita - vienareikšmiškai patiko. Kaip ne keista, man, nemėgstančiam FPS ant konsolių, taikymas ir šaudymas nesudarė didelių problemų, netgi patiko, o aktyvioji pauzė dar labiau palengvino priešų naikinimą. Dabar belieka pereiti ME2 ir sulaukti pilnos versijos ME3, bei apsispręsti - žaisti su PC ar PS3.

 

Can't wait! :)

 

 

Jei kam įdomu, jau ir UK PSN atsirado DEMO.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.