ch0k3

Mass Effect 3

Rekomenduojami pranešimai

isbandzaiu me3 ant ps3 vakar.....nusivyliau, tikiuosi pilna versija nebus tokia prasta kaip demo.... grafika nepasakyciau kad pati geriausia detalumo texturoms truksta me2 geraiu atrode.... buvo daug vietu kur FPS truksta... nusivyliau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia man vienam ant PS3 intro vaizdeliai žaidime lyg lagintu/striginėtu nežymiai? Kaip ten bebutu tai mano pirmas prisilietimas buvo prie Mass Effect, nepabaigiau iki galo demonstracinės versijos, man visiškai nepatiko, tas kameros vaizdas visiškai nepatiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reik priprast prie ME, va pirma dali dabar zaidziu, kai visi cia gyre ji isirasiau palosiau pora h ir numeciau nes nepatiko, bet wa po tiek laiko vel pradejau tai tikrai labai idomu, itraukia pats zaidimas ir ta jo istorija, o didziausiai klaida kad zaidi 3 dali nors kitu net nebandes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matos, kad Deadalus tikras ME fanas, nes kai Saujiro ir MaRiuS1117 parašė, kad jiems nepatiko demo, iškart užminusavo. ;) Jei jiem nepatiko, tai nereiškia, kad reik minusus dėt, kiekvienas gi gali pasakyt savo nuomonę. O aš kai nežaidęs praeitų dalių, tai demo man labai patiko. Pilna versija dar geresnė bus, tai laukiu nesulaukiu kada išeis šis žaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien visą dieną pražaidžiau multiplayer režimą. Šiaip nemėgstu MP, tuo labiau kur taiklumo reikia turėt. Bet ME nerealiai patiko. Tikriausiai vienintelis MP kuris neatsibosta. O kas keisčiausia, kad ir sekasi ne per blogiausiai. Ant PC aišku iš pradžiu buvo lengviau žaisti, nes greičiau nusitaikyt galima ir aplamai atrodė daug patogiau. Vėliau ėjau ant PS3 išbandyti, tai pirmas match buvo visiškai nesekmingas, o vėliau pripranti ant tiek, kad jau su PC nebemoki žaist :) Žodžiu nerealiai patiko ir single- ir multiplayer, BEST GAME EVER! Kai tik leis biudžetas - iškart jį imsiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matos, kad Deadalus tikras ME fanas, nes kai Saujiro ir MaRiuS1117 parašė, kad jiems nepatiko demo, iškart užminusavo. :) Jei jiem nepatiko, tai nereiškia, kad reik minusus dėt, kiekvienas gi gali pasakyt savo nuomonę. O aš kai nežaidęs praeitų dalių, tai demo man labai patiko. Pilna versija dar geresnė bus, tai laukiu nesulaukiu kada išeis šis žaidimas.

 

Minusus dejau ne todel, kad fanatikas ar ka, bet todel kad buvo nusisneketa lygioj vietoj. Vienas sako kad ME3 nepatiko nes vaizdas is sono o_0 (atseit kamera nevietoj). Tai va kad kamera ne vietoj, tai atseit zaidimas blogas. Kitas vel. Tipo FPS mazoka, tai zaidimas blogas, o gal ne zaidimas o bloga optimizacija arba nu pripazinkim po truputi senstanti konsoliu gelezis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusišnekėjau nes man vaizdo pateikimas iš valdomo personažo nebuvo priimtinas? :)

 

Visada maniau dėl skonio nesiginčijama.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matos, kad Deadalus tikras ME fanas, nes kai Saujiro ir MaRiuS1117 parašė, kad jiems nepatiko demo, iškart užminusavo. :) Jei jiem nepatiko, tai nereiškia, kad reik minusus dėt, kiekvienas gi gali pasakyt savo nuomonę. O aš kai nežaidęs praeitų dalių, tai demo man labai patiko. Pilna versija dar geresnė bus, tai laukiu nesulaukiu kada išeis šis žaidimas.

 

as nesakiau kad nepatiko, as sakiau, kad nusivyliau tikejausi labiau apslifuoto varikliuko... pogalais juk ant ps3 me2 naudojamas me3 varikliukas kuris zymiai geriau veike ant me 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant ps3 isbandziau demo tai , grafika nuostabi labai nustebau, kartais truksta jau FPS, bet siaip nieko patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Losiau katik demo MP, tai seip idomu pasisaudyt, pirma karta as ta Mass Effect losiu, tai nezinojau is pradziu kas dedas, tik pyskinau, po to isivaziavau :) Bet seip stipriai neuzkabliavo. Grafika grazi, garsai pew pew pew, susizaidimas su kitais zaidejais 50/50 :D nes priklauso su kuo pakliusi i komanda.

 

 

Quarian female, dat ass :)

Redagavo PIK4s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nežinau, tas multiplayer'is tai nelabai patiko, nu progresavimas tas visas, klasių gausa ir veikėjo tobulinimas neblogas, bet asmeniškai GoW3 Horde mode įdomesnis, išskyrus tai, kad čia visokius dar objective duoda ir gali pasirinkt lengvumą ir Waves kiekį, tai nebutina lošt 50 waves ir pradėt pralaiminėt jei kas leavina ar per sunku..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Multiplayer tai nesveikai geras, dar nesu žaidęs tokio gero MP, laukiu nesulaukiu pilnos versijos. Tiesa, iš SP tikėjausi kažko daugiau, na, bet daug kas buvo iškirpta dėl 2GB limito.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Multiplayer tai nesveikai geras, dar nesu žaidęs tokio gero MP, laukiu nesulaukiu pilnos versijos. Tiesa, iš SP tikėjausi kažko daugiau, na, bet daug kas buvo iškirpta dėl 2GB limito.

 

O tai ko tikejaisi? Pilno SP?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.