dudeperfect

xbox 360 song

Rekomenduojami pranešimai

 

Man sita labai grazi.. Nors ir neturiu nieko pries PS3

:) man irgi grazi, bet cia yra perdainuota nuo kazkokios dainos, kuriu zodziu nesuprantu, nes yra dainuojama kita kalba ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) man irgi grazi, bet cia yra perdainuota nuo kazkokios dainos, kuriu zodziu nesuprantu, nes yra dainuojama kita kalba ...

Ne į temą

..Angliska sita daina yra "How to save a life"
Redagavo kenchy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

..Angliska sita daina yra "How to save a life"
nu tikrai esu girdejes sita daina kita kalba, tikrai nesigirdi jokiu anglisku zodziu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sitas ziauriausias :(

 

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada PS3 song (How to kill a brand) buvo lemiamas faktorius daugelio žmonių.

Dėl to daugelis išsirinko XBOX360.

 

Aš tiesa buvau vienas iš pirmujų PS3 savininkų (mano PS3 beveik iškarto po atsiradimo).

Tiesa man labiau patinka asmeniškai SONY controller negu XBOX360 ir daugiau žaidžiu butent su SONY.

XBOX360 deja nera toks tikslus, žaidžiant fighting žaidimus ir kitus, reikalaujančius didelio tikslumo.

Nors pripažinsiu kad RPG žaisti su XBOX360 pulteliais patogiau. (XBOX360 (2) (1 mano mirė - RROD, nors praktiškai IŠVIS nebuvau su juo žaidęs) nusipirkau neseniai)

 

Netesiu savo posto nes tam yra oficiali konsolių lyginimo tema ir visi argumentai jau seniai teikiami ten.

 

Daug sukurta visuokių dainų, kur tas ar tas sucks. Deja labai mažai matau juose tikrų argumentų ir net jeigu ir yra tai labai yra menki.

Kiekviena konsolė turi savo privalumus ir minusus. Kam kas patinka :D

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skeith

Ne į temą

Aš tiesa buvau vienas iš pirmujų PS3 savininkų (mano PS3 beveik iškarto po atsiradimo).

Tu tuom garantuotas kad vienas ispirmuju ps3 savininku esi ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skeith

Ne į temą

 

Tu tuom garantuotas kad vienas ispirmuju ps3 savininku esi ?

pirmasis nereiskia kad 1 is milijono, jei jis tarp to pirmuju milijono tai ir yra pirmas ;D

 

o va AVGN ps3 nudvese po 5 minuciu kai nusipirko ;D "that's some shitty enginering" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

pirmasis nereiskia kad 1 is milijono, jei jis tarp to pirmuju milijono tai ir yra pirmas ;D

 

o va AVGN ps3 nudvese po 5 minuciu kai nusipirko ;D "that's some shitty enginering" :D

 

EXACTLY.

O kada AVGN pirko? :D

Nes dar kai tik atsirado konsolė tai buvo testai jos atsparumų ir panašiai. Ir kaitino (vienas iš testų buvo saunoje) ir į šaldytuvą kišo. Ir gerai viskas buvo, tik korpusas nuo karščio apkeptas pasidarė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

EXACTLY.

O kada AVGN pirko? :D

Nes dar kai tik atsirado konsolė tai buvo testai jos atsparumų ir panašiai. Ir kaitino (vienas iš testų buvo saunoje) ir į šaldytuvą kišo. Ir gerai viskas buvo, tik korpusas nuo karščio apkeptas pasidarė.

Ne į temą

ne taip jau seniai isigijo ligtais tik preitais metais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.