keksiukas

Blogas vaizdas LG 480p televizoriuje(PS2)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.Kokie būtų geriausi nustatymai LG televizoriui?PS2 žaidimai šiuo metu mano mažam televizoriuje atrodo šlykščiai.Žinau kad jame yra nustatymai kaip CONTRAST ,BRIGHTNESS, COLOUR ,SHARPNESS... Prašau jūsų pagalbos nustatyti televizorių.Dėkui už dėmesį.

Redagavo keksiukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtu gerai sužinoti koks tiksliai pas tave televizorius ir su kokiu laidu pajunginėji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai su tulpe ir dar ant seno televizoriaus geresnes grafikos nesitikek , nori geresnio vaizdo ? Nusipirk scart kabeliuka ,daugiau nelabai ka padarysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aplamai tai ka matai tas ir yra mazdaug ant ps2.jei tu tikiesi stebuklu tai gal ne ta konsole tada jungi. geresnis telikas padetu kazkiek bet ne stebuklingai.kitas laidas irgi neduos jokiu stebuklu.ant mazesniu teliku kaip tik dar geriau viskas atrodo.

siaip idomu tik ar telikas nera LCD,tada tai jo vaizdas ne koks gali buti ,jei prie LCD jungi su paprasta tulpe.blogiau nei ant kineskopo rodys.siaip idomu kodel temos pavadinime parasei ta 480p,nes cia progresive scan tik duoda ta 480p.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiskai nieko aiskaus neparasei :) kokia tw istrizaine modelis ir t.t. pas mane 32 lg ir man normalei zaidimai atrodo. beto kuom tau tas slikstumas pasireiskia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei sakot, kad ant lcd ps2 vaizdas blogesnis, tai man dar daugiau problemu. Nes noriu pirkt tv lcd ir tada ps3. Tai jei nusipirksiu lcd pirmiausia, tai ps2 vaizdas negrazus bus, o jei nusipirksiu pirma ps3, tai ant crt tv reikes zaist. Ka cia sugalvojus? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk ta lcd :) ,as asmeniskai irgi ateiti noreciau tiek ps2 ir ps3 ,bet vietoj ps2 gal psp 2 imsiu ,jeigu sugebes ji nulaust ,o del tos ps2 grafikos nesinervink ,nes jeigu geras zaidimas pamirsti ta grafika (pats ant ps1 isitikinau :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei sakot, kad ant lcd ps2 vaizdas blogesnis, tai man dar daugiau problemu. Nes noriu pirkt tv lcd ir tada ps3. Tai jei nusipirksiu lcd pirmiausia, tai ps2 vaizdas negrazus bus, o jei nusipirksiu pirma ps3, tai ant crt tv reikes zaist. Ka cia sugalvojus? :D

cia kalbama apie didesnes istrizaines lcd, ant didesniu ir skaitmenine tv ziauriai atrodo, reik minimum is kokiu 4 ar 5 metru ziureti, nu o mazesni, pvz apie 70cm ir maziau jau kitas vaizdas, vent skaitmenine tv praktiskai taspats kaip kineskopo, pats nebandziau bet nemanau kad mazesni lb sugadintu ps2 vaizda, beto, ps2 turi component isejima...

 

o del klausimo ka pirkti, tai nzn koki db tv turi, bent as pries metus turejau dilema, norejau naujo tv, galvojau apie lcd, ir norejau skaitmenines tw, biudzetas 1500lt buvo, pazejau tai irgi arba nedidukas lcd be dekoderio arba tik mpeg2 palaiko, jei atskirai dekoderis jau virsija biudzeta, tai pasiemiau 82cm kineskopa + dvb-t imtuva, kainavo 1300lt, uz likusius deveta ps2 susiradau! :D jei buciau lcd emes, tai 1500lt kazkas apie 60cm istrizaine butu isejus, ir be skaitmenines tv! nors jei jau apie ps3 galvoji, jei geros grafikos nori jau hd teliko reik, su kineskopu nepraslysi, nors pasiulyciau pirma pasizek kaip atrodo ps3 prie lcd ir prie kineskopo, paskui paskaiciuok kainu skirtuma ir pagalvok ar tau verta, beto, jei zaidimams i lievus lcd neneziurek!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne ,ne, ne... Aš turėjau omenyje kaip geriausiai rodytu mažas televizorius su CONTRAST ,BRIGHTNESS, COLOUR ,SHARPNESS nustatymais.Kurie būtų geriausi.Kokie pas jus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip bandyk visus apie 80 proc. nustatyti ,nors istikruju kiekvienam televizoriui skirtingai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei buciau lcd emes, tai 1500lt kazkas apie 60cm istrizaine butu isejus, ir be skaitmenines tv!

oi arba blogai ieskojai arba staigiai atpigo tw ant rudens lcd tv :D nes kai ieskojau tv buvo galima isigyt normalu 82cm lcd tv(ne full hd) uz apie 1300lt su skaitmenine tv, o uz 1500lt ir su full hd.

 

 

Ne ,ne, ne... Aš turėjau omenyje kaip geriausiai rodytu mažas televizorius su CONTRAST ,BRIGHTNESS, COLOUR ,SHARPNESS nustatymais.Kurie būtų geriausi.Kokie pas jus?

megink component kabeli isigyt jei pas tave yra tokia jungtis, o siaip jei tau taip jau reik tu nustatimu tv tai vo kaip pas mane Backlight - 60, Contrast - 90, brightnes - 50, Sharpness - 55, Colour - 55. bet cia jau man asmeniskai geriausia gal...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lievas lcd butu su mazu apzvalgos kampu. dideliu reakcijos laiku ir pan, cia apie siuolaikinius nekalbu, o apie papigaiai gaunamus "second hand"

del staigiai atpigo, nu nzn, gyvenu mazam miesteli pas mus biski kainos kylsteletos!

del nustatymu tai jau rasyta pagal tv, ne visi su vienodais nustatumais vienodai rodys!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.