televizorius

Xbox LIVE Arcade žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Pažaidžiau Bad Company 2. Tuomet įsijungiau Battlefied 1943 trial'ą ir... gal tiek to.. pataupysiu pinigus.

 

jau geriau map packus nusipirkt ant BF:BC arba MW2. bet irgi gerai butu sulaukti kokios nors akcijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

microsoftas labai myli savo zaidejus. pabandziau ant prikolo nusipirkti GOW2 dark corners DLC. nu nupirko siuncia... 10-30-50-70-90.....99 ERROR! nu galvoju ka darysi, paieskojau info kaip ir priezasties nepasako ms'as bet kaip pataisyt pasako. isbandziau viska ka ju saite sako ir vistiek tas pats. Taigi kaip ir turiu nusipirkes DLC uz kuri tasku nebegrains, bet jo neturiu.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

microsoftas labai myli savo zaidejus. pabandziau ant prikolo nusipirkti GOW2 dark corners DLC. nu nupirko siuncia... 10-30-50-70-90.....99 ERROR! nu galvoju ka darysi, paieskojau info kaip ir priezasties nepasako ms'as bet kaip pataisyt pasako. isbandziau viska ka ju saite sako ir vistiek tas pats. Taigi kaip ir turiu nusipirkes DLC uz kuri tasku nebegrains, bet jo neturiu.....

man anksciau is vis neleisdavo jo atsisusti, ismesdavo del LOCATION tipo ir fsio.

o tavo variantas man primena kai as siunciausi falashback map pack, bet ji suvede per xbox.com zmogus esantis UK ir tada as isijunges xboxa man pradejo siusti ta pack'a. BET likus 1% ismete "this file is for another console" kazka tokio ;) va taip koda savo ir isnaudojau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O kaip cia dabar su tuo LT firmware dar nieks bano su juo nera gave ir nededectina kolkas microsoftas? ar cia visgi laiko klausimas kaip ir su ankstesnem firmware? nes kaskaip noretusi sugrizri i xbl jei rasciau kur pigiai arcade nusipirkt
Ne į temą

su LT dar nieko neuzbanino , bet jei ka tai dar is su ixtreme 1.6 kiti live sedi naudodami active iso (kiekviena vakara su tokiu losiam bfbc2 ;) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man anksciau is vis neleisdavo jo atsisusti, ismesdavo del LOCATION tipo ir fsio.

o tavo variantas man primena kai as siunciausi falashback map pack, bet ji suvede per xbox.com zmogus esantis UK ir tada as isijunges xboxa man pradejo siusti ta pack'a. BET likus 1% ismete "this file is for another console" kazka tokio :unsure: va taip koda savo ir isnaudojau.

o man vat specialiai ismeta error code 80070017

 

ms'o patarimai.

http://support.microsoft.com/kb/971757

 

bandziau catche ir profili trint, kita talpykla nustatyti siuntimui, "supaprastint" savo networko setupa.... nieko...

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandziau catche ir profili trint, kita talpykla nustatyti siuntimui, "supaprastint" savo networko setupa.... nieko...

skambink supportui, nes litus sumokejai o prekes neturi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skambink supportui, nes litus sumokejai o prekes neturi.

abejoju kad jie man ka pasakys.... "sorry we can't help you, now that you tried everything..."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vo.. atradau žaidimą, kuris man patinka: Lode Runner (http://marketplace.xbox.com/en-GB/games/media/66acd000-77fe-1000-9115-d8025841085b/).

 

Bet štai nagi nagi vagina, ką turim:

- Kaina OMFG! 1200pts už tokį žaidimą?!

- Žaidimas įvertintas 2,5 žvaigždėm... ir jie vis dar nenumeta kainos.

 

Palauksime kol vėl nukris iki 800pts. Tada imsime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žaidžiate Splosion Man? Klausimas toks: ar įmanoma konkretų levelį peržaisti ne time trial režime? Tarkime, jei kokį Cake'ą praleidžiu.. norėtųsi dėl achievement'o pakartoti. Ar per time trial'ą tą irgi galima padaryti ir sumuojasi tuomet viskas?

 

Ačiū.

 

----

 

EDIT: Ooops.. pasirodo, kad galima rinkti ir per "time trial" (http://www.xbox360achievements.org/forum/s...ad.php?t=163471). Sorry už eterio teršimą.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka uzsipirkau biski. turiu castle crashers, shadow complex ir alien hominid.

dar galvoju dabar del TRIALS HD ir gow2 all fronts collection. bet blmb pritrukt gali tasku ant BREACH. kuris kazkada turetu ateiti. gal zinot jo kaina? atrodo vienam vid sako 15 doleriu (tai yra ~1200 MSP).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka uzsipirkau biski. turiu castle crashers, shadow complex ir alien hominid.

dar galvoju dabar del TRIALS HD ir gow2 all fronts collection. bet blmb pritrukt gali tasku ant BREACH. kuris kazkada turetu ateiti. gal zinot jo kaina? atrodo vienam vid sako 15 doleriu (tai yra ~1200 MSP).

Trials HD yra must have! Imk kol dar DOTW'e yra.

 

Pagal apsipirkimą matau, kad cortoon'ai Tau labai patinka :) :) Kažkaip žiauriau laukiau Castle Crashers nuolaidos.. bet, kai ji atėjo, kažkaip nebesinori to žaidimo. Pati idėja visai smagi (4p co-op ir pan.).

 

 

Aš prigriebiau Shadow Complex ir Splosion Man. Svarstau dar dėl Braid (800msp gal kiek daugoka), Bomberman (bet sako, kad jo community labai mažas; plius žiemą turėtų išeiti nauja versija, kurią 100% imsiu http://www.youtube.com/watch?v=zJaqRDZTWvA)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai bombermanas jau per segas flashus ir t.t. perzaistas ir atsibodes man. tai jis tikrai neis i mano pirkinius. castle crashers ir alien hominid tai tokie prikolni grajai :) linksma su jais. o braid tai bandziau ri demo ir skaiciau atsiliepimus... tai labai geri.

 

beto. all frots collection neleidzia pasiimti "tipo bloga vietove" taigi palengvina mano apsisprendima.... nes seip butu pritruke 60 tasku viskam man.

 

 

galvoju uz taskus laisvus geometry wars: retro evolved 2

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip XBLA fanas negalėjau nepasinaudoti šios savaitės pasiūlymu. Praktiškai instant purchase'ai buvo:

 

- Defense Grid

- Winterbottom

- Chime

 

Tikrai rekomenduoju visus tris.

 

Visas DOTW'as: http://majornelson.com/archive/2010/06/28/...ics-choice.aspx

 

---------------

 

Kitą savaitę nusimato:

 

Deal of Week for July 5

 

- Megaman 10 400pts

- Afterburner Climax 400pts

- Scrap Metal 800pts

Iš šių gal tik Scrap metal atrodo atraktyvus (vien dėl Multiplayer).

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.