altas123

XBOX 360 prijungimas prie monitoriaus

Rekomenduojami pranešimai

Tai va zadu pirkt XBOX 360 ir galvoju jy jungt y monitoriu nes telikas nera geras.Ziuriu kad pas mane monitoriuje tas kabelis kur kisasi y kompa tas su varsciukais is pacio monitoriaus neissitraukia ir yra 4 USB jungtys ir elektros kabelis.Tai ar man nekils problemu jungiant xbox 360 prie monitoriaus.Mano monitorius LG FLATRON 795ft plus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teks dasipirkt kabelaitį (~100lt) ir jį jungt prie moniko tokiu būdu:

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jeigu pas mane is moniko issitraukia tas su varsciukais tai nereiks dasipirkt kokio laido kad prisijunkciau X360 ???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va zadu pirkt XBOX 360 ir galvoju jy jungt y monitoriu nes telikas nera geras.Ziuriu kad pas mane monitoriuje tas kabelis kur kisasi y kompa tas su varsciukais is pacio monitoriaus neissitraukia ir yra 4 USB jungtys ir elektros kabelis.Tai ar man nekils problemu jungiant xbox 360 prie monitoriaus.Mano monitorius LG FLATRON 795ft plus

As irgi jau uzsisakiau boxa,ir vga kabeli kartu,ir irgi jungsiu prie senoko CRT moniko,kaip tai padaryt kai monikas neturi vga lizdo o tik laida,ziurekit cia http://www.xploder.net/xbox-360/xploder-gu...Cable-Guide.htm

reikia tiesiog perejimo tokio kad sujungtu du vga laidus,ir aisku reikia bet kokiu atveju turet xbox 360 HD VGA cable,kuris man kainavo 100 lt

bet uztat nereik jokio HD TV ir turesiu sau 1280x1024 ant savo 17' moniko,tikrai verta tu pinigu

o jei is moniko kabelis issisuka,ir lieka lizdas, tai boxo HD VGA kabeli jungi tiesiai tenai,cia labai issamiai paaiskinta sitam puslapi,ir kaip boxa nusistatyt,viskas labai aisku ir paprasta

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia nedideles pagalbos. gal kas zino kur galima rasti xbox 360 vga kabeliui(su kurio galima prisijunkt prie monitoriaus)

vaizdo adapteri nes monitoriaus laido ir kabelio yra tas pats galas . aciu ....

 

man reik adapterio kad sujunkti juos abu. matote nuotraukoj ten kabelio galas o mano monitoriaus laido irgi tas pats galas

post-22856-1244113807_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butent ieskok tokio kur rode adapterio,pats naudojau kai tik isigijau boxa,o siaip tai su orgu vga laidu tai gauni ta dalyka siaip,nzn gal su kitais ir nebuna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi turiu LG L1953S monika ir sendien gausiu xbox su hdmi, ar man dar reiks kokio laido ar normaliai pasijungs is xbox i monika? Labai skubiai reik pagalbos, nes sendien noriu xbox 360 pirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi turiu LG L1953S monika ir sendien gausiu xbox su hdmi, ar man dar reiks kokio laido ar normaliai pasijungs is xbox i monika? Labai skubiai reik pagalbos, nes sendien noriu xbox 360 pirkt.

O tai monike yra hdmi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.