altas123

XBOX 360 prijungimas prie monitoriaus

Rekomenduojami pranešimai

Pora fotkiu savo as jum imesiu:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/691/20110505142919.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/841/20110505142940.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/854/20110505143021.jpg/

 

Va kas ten gale pas mane vyksta, ten kur vga laidai sukisti tai tas blokas jau tiesiai i monitoriu eina, be jokiu input/output, tai jau cia butina su juo kazka galvot.

 

P.s. Pats monitorius neturi jokiu mygtuku (pvz brightness, contrast, etc.) tai man su switchu reik butinai, kad butu, o tas switchas, kur pries tai rodziau fotke, butu ziauriai gerai, nes ten kitoj pusej outputas.

 

Tai gerai,sujungi savo PC ir X laidus į tą switča kurio nuorodą pateikiau,iš jo išeina 3 laidas į tą tavo moniko dėžutę ir mygtukais jungi ką tau reikia...

Nuotrauka

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.playmanija.lt/forumas/t29912/nauji-x360wiips2-3-laidai/ sitam skelbimuke paskutinis laidukas tau netiktu? ir visai nebrangus...

 

Tiktu ir toks, bet gaila, ant monitoriaus jokiu mygtuku nera, o per radeono catalysta junginet kiekviena karta irgi nesamone, patogiausia butu su switchu.

 

Tai gerai,sujungi savo PC ir X laidus į tą switča kurio nuorodą pateikiau,iš jo išeina 3 laidas į tą tavo moniko dėžutę ir mygtukais jungi ką tau reikia...

Nuotrauka

 

Sita suprantu, bet cia vienoj pusej ir input ir output, tai man nebent tam 3-iam lizdui reiktu pirkt dar male to female, nes..nes sunku paaiskint.. :) stalas durnai stovi, o laidai susilankste bus visi, jei supranti ka noriu pasakyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gerai nusipirk tą male to female,man regis ta pati lemona jų irgi turi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tokia problema iškilo: xbox vga laidas pradėjo 'negaluoti' ir nusprendžiau išsiaiškinti priežastis. Nuėmiau plastmases nuo VGA galo kur kišasi į monitorių, ir žiūriu nutrūkę žalias laidelis(2 pin) ir reik lituot. Na čia viskas kaip ir aišku, bet va dar užtikau laisva balta laidelį ir tuščia 15 pin. Bandžiau googlint tai vienur rašo, kad tas baltas laidelis taip ir turi likt neprilituotas, kitur, kad prilituotas. Taip kaip ten ištikro? Nes dabar nežinia ar jis čia irgi nutrūkęs ar jis toks ir turi būt laisvas.

 

P.S Jei aktualu kokia problema, tai vaizdas yra, bet rodo ružava spalva

Redagavo drake345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šitas rožinis vaizdas ne vienam buvo :) , o dėl to 15 tuščio pin man rodos taip ir turi būti .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir as turiu klausima, pas mane telikas sony storas bet didele istrizaine ir pamaciau kad vaizdas kaskaip lievas, o as turiu galimybe jungti xbox prie pc ekrano kuri pirkau mazdaug pries 1metus gal jau 2bus mokejau mazdaug1k ir jame yra tokios jungtys Nuotrauka

tai dabar ar ant tokio pc ekrano imanoma issspaust geriause grafika, ar bent ne hd bet paprasta geriause, ir kaip su garsu i atskiras kalonkes junkt reiktu ? ir kokio laido man reik ? jau kad pilnai pajunkti ir zaist.

mano ekranas Samsung syncmaster 961bw va foto

Nuotrauka

Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia XBOX 360 VGA laido.su juo gautum max rezoliucija kokia palaiko tavo monikas.

Nuotrauka

 

tada is to laido garsa pasijungt reiktu atskirai jau per ka nori: ausines, PC, namu kina, muz centra.

dar reiktu tokiu perejimu tam reikalui, o jei i namu kina ar muz centra jungt tai nieko nereiktu.situ reikia jei jungt pvz per pc kolonkes, ausines, ar i pati pc

NuotraukaNuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuoroda va mano duomenis ekrano jei neklystu tai toks pat ir mano, ar man apsimoka taip daryti ? gal mano lievas ekranas ir nieko nepasikeis nes matau cia sumele vien uz laidus butu apie 100lt jei neklystu

 

 

Va radau dar ir savo tv kaip atrodo http://skelbimai-visiems.lt/Lt/nemokami-skelbimai/Buitiniai-%C4%AFrenginiai-elektronika-7/TV-Video-DVD-player-VCR-76/Televizorius-SONY-LITKH1F7EMBHBPJ?search=1&mc=sony#azLITKH1F7EMBHBPJ

Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuoroda va mano duomenis ekrano jei neklystu tai toks pat ir mano, ar man apsimoka taip daryti ? gal mano lievas ekranas ir nieko nepasikeis nes matau cia sumele vien uz laidus butu apie 100lt jei neklystu

 

 

Va radau dar ir savo tv kaip atrodo http://skelbimai-visiems.lt/Lt/nemokami-skelbimai/Buitiniai-%C4%AFrenginiai-elektronika-7/TV-Video-DVD-player-VCR-76/Televizorius-SONY-LITKH1F7EMBHBPJ?search=1&mc=sony#azLITKH1F7EMBHBPJ

 

tai gali laida imt ne orga ,tada kainuos per pus tiek gal. ir siaip ant moniko turetum full screen vaizda,nes widescreen ekranas, bei svarbiausia kad turetum HD reza.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ziurint koks tas neoriginalus laidas-jei Hamas, tai kokybiskas, bet jei siaip kokia kitaiska padielka, tai tik babkiu metimas i bala, nes su neoriginaliais laidais ant moniko vaizdas liejasi kaip po litro snapso :) Be abejo geriausias variantas originalus Microsofto laidas, po to eina Hama(atrodo Tope apie 70 lt), kitu variantu nezinau. Turejau visus tris , tai tikrai nutuokiu apie kokybes skirtumus. Dabar naudoju Hama, geras vaizdas , bet vis tiek originalas svariau rodo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.