altas123

XBOX 360 prijungimas prie monitoriaus

Rekomenduojami pranešimai

Na pas mane monikas 4:3 ir dar CRT. Tai ir galvoju ar kuo nors skiriasi sitie du parametrai. Kiek ziurejau uzsienio forumuose, tai visi sako , kad geriausia nusistatyti ant 1280x720.

Beje, o kas tas antialiasingas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dek 1024x1280 ir nusistatyk vaizda is normal i widescreen kad butu vaizdas per game full screen ,o antialiasingas tai paprastai paaiskinus pixeliu kampu susvelninimas , kad visas vaizdas graziau atrodytu akiai ,kaip pavyzdi galiu idet paveiksliuka

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, atsirado dar viena problema man del moniko.

Pasijungiau boxa prie 17 coliu Del moniko(4:3 CRT ) , galvojau oho geras vaizdas bus. Nes dabar naudoju zaidimams sena sena Samsunga 14 coliuku(irgi CRT) pagaminta dar 1996. Tai ant sio senuko nusistacius 720 reza vaizdas tikrai labai grazus ir gera grafika. Taigi jungdamasis prie didesnio tikejausi gero ir didelio vaizdo. Kai isijunge ispudis buvo nekoks... Spalvos blankios, grafika tarsi prie CRT telika zaidziant. Isbandziau viska-ir mazinau moniko vaizda meniu ir didinau, isbandziau visas rezoliucijas, nu š**** vis tiek. Gal jus zinote , kame beda? Kaip gali senas ir mazas monitorius (kad ir CRT) rodyti simta kartu geriau negu didesnis ir naujesnis(kuris irgi CRT)?

Ir kas keisciausia , kai pajungiu prie kompo senaji, tai vaizdo beveik is vis nerodo, tamsus, raiska tragiska. O prie boxo atvirksciai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, atsirado dar viena problema man del moniko.

Pasijungiau boxa prie 17 coliu Del moniko(4:3 CRT ) , galvojau oho geras vaizdas bus. Nes dabar naudoju zaidimams sena sena Samsunga 14 coliuku(irgi CRT) pagaminta dar 1996. Tai ant sio senuko nusistacius 720 reza vaizdas tikrai labai grazus ir gera grafika. Taigi jungdamasis prie didesnio tikejausi gero ir didelio vaizdo. Kai isijunge ispudis buvo nekoks... Spalvos blankios, grafika tarsi prie CRT telika zaidziant. Isbandziau viska-ir mazinau moniko vaizda meniu ir didinau, isbandziau visas rezoliucijas, nu š**** vis tiek. Gal jus zinote , kame beda? Kaip gali senas ir mazas monitorius (kad ir CRT) rodyti simta kartu geriau negu didesnis ir naujesnis(kuris irgi CRT)?

Ir kas keisciausia , kai pajungiu prie kompo senaji, tai vaizdo beveik is vis nerodo, tamsus, raiska tragiska. O prie boxo atvirksciai.

na monikai rezoliucijos negali niekaip sh..rodyt nes ji turi buti tokia pat.rezu nereikia visu megint siaip o paimt max ka gali monikas.del spalvu ,cia jau monikas kaip rodo ,taip.nusilpes monikas ir tiek,ka daugiau is jo ispesi ten.na tas senas gali but tiesiog nenusilpes ,o naujesnis jei droztas ilgai ilgai tai ir isbluko nu :nunchuks: ir nieko sau tu cia sena 17´ vadini naujesniu ? pats matai ka gauni pajunges ,ta ir gauni nu.stebuklu nebuna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujesniu vadinu palyginus su mano kitu senuku :nunchuks: O LCD pirkti negaliu kai is darbo atleido :nunchuks:

uzjauciu zmogau del darbo,na bet turi tai ka matai,parinkes max reza savo tam 17´ dar gali pagerint vaizda per boxo nustatymuose kur rezoliucijos ten netoli to nustatymo yra vga vaizdo pagerinimas,tai dar ta parink ta 3 varianta,jis paryskins spalvas ir siaip pagerins vga vaizda.bet jei monikas nusilpes tai ne pakeisi nieko deje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, nieko gero su mano didžiuoju, žaisiu ant mažesnio ir nesikankinsiu. O as ir ant mažojo ryškiausia(treciaji) nusistates.

Kai gausiu darba , tai nusipirksiu normalu 16:9 , o pakolkas ir taip gerai :nunchuks:

Beje negalvojau kad monitorius nusilpti gali taip, kad spalvas neryskiai rodytu :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, nieko gero su mano didžiuoju, žaisiu ant mažesnio ir nesikankinsiu. O as ir ant mažojo ryškiausia(treciaji) nusistates.

Kai gausiu darba , tai nusipirksiu normalu 16:9 , o pakolkas ir taip gerai :notworthy:

Beje negalvojau kad monitorius nusilpti gali taip, kad spalvas neryskiai rodytu :nunchuks:

hmm dar gali pamegint pajunges prie to didesnio boxa,pamegink per pacio moniko nustatymus pazet,ten turi buti pasirinkti spalvu rezimus,buna 2 skirtingi,pamegink ten pakeitaliot.

monikas negali taip jau ziauriai nusilpt siaip.o iskaitant kad ant paprasto moniko tu nematai fullscreen,tai vaizdo dydis realiai dar sumazeja.na pats pradejau losti su boxu ant 17` CRT moniko.ir buvo labai gerai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaitaliojau gal pora valandu visus tuos nustatymus, tai rezultatas tik toks, kad norejosi monika per langa ismesti :notworthy:

Na blankios spalvos ir tiek, ir raudona-melyna-raudona spalvas derinau, ir visa kita ir gamyklinius nustatymus, atsibodo. Ant maziuko irgi gerai. O beje ant maziuko matau fullscreen kai pasidarau 1280x720 rezima, viskas grazu.

 

Gal but vaizda blogai pas mane rodo ne del to kad nusilpes, o del to , kad kirtukas kuris iseina is maniskio Dell M991 19"

kazkoks keistas(truksta vienos "ataugos" , vietoje 15 yra 14.

post-32239-1271484694_thumb.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko man reikia norint prijungt monitorių prie xboxo? Monitorius turi TIK d-sub laidą kurį jungiu į pc. Daugiau in/out jungčių nėra. Žinau yra toks dalykas kaip VGA HD AV kabelis, bet ar į jį eis įkišt d-sub laidą?

Monitorius: http://www.all-monitors.com/monitors/manuf..._943sn/?photo=1

zmogau d-sub ir yra tavo VGA , kitaip vadinamas VGA (D-Sub). jei vienas laidas yra, tai ji ir jungsi su x360 vga laidu,tik reiks adapterio kad du female galus vga sujungt.jei x360 laida imsi orga tas perejimas bus kartu su laidu.na teks kas kart perjunginet laida is pc i xbox.bet tikrai verta. :D

jei imsi pigu x360 vga laida tai reikes isigyt toki va 15 pin VGA Female to VGA Female Gender Changer

NuotraukaNuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar supratau. Gi pas mane yra monitoriuje vga(d-sub jungtis). Treikia tą laidą ištraukt ir bus laisva jungtis VGA HD AV kabeliui. <3

 

zmogau d-sub ir yra tavo VGA , kitaip vadinamas VGA (D-Sub). jei vienas laida yra tai ji ir jung su x360 vga laidu,tik reiks adapterio kad du female galus vga sujungt.jei x360 laida imsi orga tas perejimas bus kartu su laidu.na teks kas kart perjunginet laida is pc i xbox.bet tikrai verta. :D

Pas mane tas laidas išsitraukia :P nereikės galų sujunginėt! Valio. Adapteris tieisiai į monitorių kišis. =]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Taigi ir as planuoju pirkti xbox 360. Per kuri bus geresnis vaizdas ar per nedideli kineskopini tv ar per 17 LCD monitoriu stai sitoki hyundai l17t. Ar verta pirkti ta kebeli kad prijungti prie monitoriaus man? Daug geresnis vaizdas bus? Max rezoliucija pas mane 1280x1024

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Taigi ir as planuoju pirkti xbox 360. Per kuri bus geresnis vaizdas ar per nedideli kineskopini tv ar per 17 LCD monitoriu stai sitoki hyundai l17t. Ar verta pirkti ta kebeli kad prijungti prie monitoriaus man? Daug geresnis vaizdas bus? Max rezoliucija pas mane 1280x1024

Per monitorių tikrai. Tie kineskopiniai TV jau seni ir geros kokybės tau neišspaus, o monikas dar pas tave neblogas, tai apsimokiau būtų. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.