narkata

Mortal Kombat

Rekomenduojami pranešimai

Jiems pelninga, o mums g***** kažkoks gaunas :(

http://www.youtube.com/watch?v=iw0QV4KG6dk&feature=player_embedded

Na kūrėjai mus tik erzina su tokiais filmukais :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbox 360 exclusive stuff:

 

*Exclusive Mode: Puzzle Kombat - Features online play, leaderboards, and avatar support.

*Exclusive Arena: The Pit 360 - Remake of The Pit III from MK3 (the indoor one with the spinning blades at the bottom)

*King of the Hill mode will include avatar support.

*DLC Character "Lady in Red" will be available to Xbox Live users as a free download for a limited time after her release.

*Exclusive avatar gear will be available for purchase.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

^

Lyg ir oficialiai nepatvirtinta.

 

Ir reikėtų nuorodos į šaltinį...

 

Na dar tik gandai, saltinis MK forumai/Kamidogu.com Ir stai vienas pic kur minimi avatarai Xbox 360 excusive:

 

Nuotrauka

 

A recent event for the game outed the avatar inclusion in the game when the image below was leaked from the press event. So while you may have been scratching your head wondering why you should even consider buying the Xbox 360 version of the game, it looks like Ed Boon wasn't lying when he said there are some surprises in store for Xbox 360 loyalists.

Mortal Kombat goes gold

 

Warner Bros. Interactive Entertainment and NetherRealm Studios have today announced that Mortal Kombat has officially gone gold on the PlayStation 3 and Xbox 360, meaning the development has been completely finished and it is ready to be shipped.

 

It is due for launch in the UK on 21st April, and in the US 2 days earlier on 19th April. Sadly for our Australian followers, it won’t be coming to Australia as it has been denied by the Australian ratings board, as you will have already heard if you’ve been following our coverage of the game so far.

 

The game hopes to mark a triumphant return for the series, with the fan favourite Fatality back and presented in more gory detail than ever before thanks to improvements granted by the graphical capabilities of the Xbox 360 and PlayStation 3. There’s also plenty of new modes adding to the game’s traditional line-up.

Redagavo MadenX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo,kad nieko X negaus kaip exslusivo,kita vertus man nors ir labai patinka God Of War serija,tačiau Kratos buvimas PS3 versijoje anoks ir exclusivas,nelabai jis man MK visatoje atrodo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo,kad nieko X negaus kaip exslusivo,kita vertus man nors ir labai patinka God Of War serija,tačiau Kratos buvimas PS3 versijoje anoks ir exclusivas,nelabai jis man MK visatoje atrodo...

 

Bet tai koks jis veikėjas yra. Toks galingas, puikiai manau prisiderintu prie fighting žaidimų kaip koks raumenų kalnas. Aišku nesu aš kažkoks MK expertas (tiesa sakant ne vienos dalies nelošiau), tai mano nuomonė mažiausiai svarbi. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo,kad nieko X negaus kaip exslusivo,kita vertus man nors ir labai patinka God Of War serija,tačiau Kratos buvimas PS3 versijoje anoks ir exclusivas,nelabai jis man MK visatoje atrodo...

 

Na kurejai sake, jog xbox negaus exclusive character, o gaus kazka kitka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kurejai sake, jog xbox negaus exclusive character, o gaus kazka kitka.

 

Duok Dieve kaip sakant :whistling: šiaip jau iš to ką kūrėjai anonsavo daug įdomių dalykų yra,na o jei dar kažką kokybiško pridės xbox sąvininkams tai irgi bus puiku...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu viskas nebegaliu laukti Nuotrauka noriu leako!!! Man asmeniškai laukiamiausias šių metų žaidimas. Beje, kam tas Demo, kai už lygiai savaitės išeina pilna versija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.