sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

@Haze Burnout Paradise ant pc irgi yra

Bet su juo nebuvo Big Surf Island, tik Remastered PC versijoje atsirado.

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baigineju AdVenture Capitalist ant PS4, zaidimas yra nemokamas ir seip ekrane tik skaiciai jokio kito veiksmo, bet taip uzkabino kelis menesius praleidau, platinos nera tik auksas, bet surinkt 100% teko pavargt. 

 

maxresdefault.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deadly Premonition Director's Cut PS3. Prisiruošiau įsijungti Directors Cut. Tikėjausi jog iš techninės pusės bus geriau nei Xbox 360 versijoje, bet deja didžioji dalis yra 15 FPS zonoje :D, sunku suvokt, kaip patobulintoje versijoje nesugebėjo padaryti bent kokių 25 FPS, bet bet kokiu atveju šis žaidimas yra man vienas geriausių Survival Horror žanre, nes šis žaidimas yra realiai Twin Peaks The Game, apie ką aš visad svajojau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I man tokiu minciu apie twin peaksa visai nekilo ji losiant...kokias 20 min ne daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

damusiau Origins DLC visus. isinstaliavau, paruosiau vieta Odyssey. po mazu reiks damusti Tomb Raider ant Deadly, kad platina gaut. ir Lara Croft Go. kad pasiruost Assassinui, 3 savaites turesiu iki Red Dead Redemption 2 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lost Planet 2. Iš pradžių šio žaidimo tiesiog nekenčiau, dėl jo lengvumo ir arkadiškumo, bet bėgant metams man jis darėsi vis patrauklesnis, turbūt dėl savo vizualinės, estetinės pusės, kurią japonai sugeba perteikti geriausiai. truputį keista, bet iki šiol nebuvau jo perėjęs, o dabar ketinu tai pagaliau padaryti. 

Redagavo Suveln

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grand Turismo Sport: Aš pradėjau nuo mokyklos, bet ties 40 misija pastrigau nemoku tu degalų taupyti.... Kol kas pats žaidimas patinka nors dar lenktynių neturėjau normalių, nes noriu tą mokyklą pereiti.

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wolfenstein 2, Shadow Of The Tomb Raidet, viena pavyko uz 20€ gaut, kitas 45€

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dark Souls 3, pastriges ties Soul of Cinder ir Ringed City ties Darkeater Midr. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siuo metu zaidziu Dishonored pirmaja dali. liko visai nedaug iki perejimo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Unharted 4 biški palyginus man nėra toks įdomus kaip buvę istorijos ir gameplay kažkiek primena senas dalis tokį savito stiliaus nelabai turi, kaip naujas žaidimas man palyginus iš Unharted serijos silpniausias...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Red Dead Redemption. Jau antrą kartą pereidinėju. Nerealus žaidimas, nuo kurio beveik neįmanoma atsiplėšti. Žaidžiu antros dalies išleidimo proga. Aprašymo Pixelio Gadynėje laukite savaitės bėgyje. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS4- Bioshock: the collection, Nintendo DS- Rhythm Heaven, Switch- Super Mario Odyssey, Wii- Mario Kart Wii,3DS- WarioWare GOLD,

Gamecube- Pro Soccer, Gameboy- Tetris. Aš tai turiu daug Nintendo konsolių

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.