sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

@Eiviokas Aš po Witcher 3 nebegaliu lošt Skyrim, ne tas lygis :D 

@MixasPA Gera čia tema iš ties, pats užsuku kai kas parašytą paskaitinėti ir galbūt išbandyti kurį nors iš narių loštą grajų :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Džekeris skyrimo aš apskritai nebandes bet kažkaip ir netraukia... ? Apskritai paskutiniu metu nelabai randu jėgų kažką pažaisti, galbūt dėl to, kad jaučiasi game badas...

Laukiu naujo horizontaliai, laukiu Cyberpunk nextgen, laukiu Witcher nextgen, God of war naujo.

Daug tikejausi iš gta de trilogijos tačiau bendras vaizdas ir lūkesčiai nuvylė... 

Trumpai - badas... ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Eiviokas Aš turiu ką lošt, ypač ksi esu dar jrpg mėgėjas, tai yakuza 7 dar laukia, tada tales of arise bei dsr turiu lošt mass effect le bei nuaipirkau a way out :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

the way out tai trumpas palyginus. mass effect elite serija. tales of arise man patiko, bet zaidimas zinok iiiilgas :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 21 valandą, Eiviokas parašė:

Apskritai paskutiniu metu nelabai randu jėgų kažką pažaisti, galbūt dėl to, kad jaučiasi game badas...

Laukiu naujo horizontaliai, laukiu Cyberpunk nextgen, laukiu Witcher nextgen, God of war naujo.

Pamatysi, su laiku tas jausis dar labiau. Žaisi tik tą, ko iš tikrųjų nori ir kas tikrai atneša malonumą, vis sunkiau seksis žaisti kažką tai, kad tik "prastumt " laiką, nors tam kiek suprantu gerai tinka visi tie team online žaidimai. Man taip pat badas, artimiusias kurio laukiu, tai Elden Ring, tikios nenuvils. O šiaip 2022 turėtu būti geri metai mums geimeriams - kaip ir tu laukiu Witcher 3 remasterio (šito gal labiusiai), Ragnarok, gal spės išleisti Dead Space remake, Callysto Protocol, Stalker 2, Hellblade II ir t. t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Šie metai tikrai geri nusimato, nes jau kūrėjaibprisitaikė prie pandeminės situacijos, oj laukiu hellblade 2, stalker 2, w3 remaster, final fantasy origin (tikiuos nebus labai souls-like ir bus sunkumo lygiai :D) Hogwarts legacy laukiu irgi ir t.t

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ateinančiais metais įdomiausi atrodo Stalker 2, Elden ring ir Ghostwire: Tokyo. Na ir dar didelis klaustukas ties Starfield. Niekad nebuvau didelis kosmoso gerbėjas žaidimuose, bet šitas gali nustebinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hellblade gal ir iseis 2023. FF Origin yra souls tipo zaidimas, gi ji gamina Team Ninja.

man tai galingi nusimato 2022 - Dying Light 2, Horizon FW, Elden Ring, GT7, Wonderlands. veliau Stalker 2, Stray, God of War ir dar keletas zaidimu, kaip kad Gotham Knights, Hogwarts Legacy, Atomic Heart.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, Džekeris parašė:

@MixasPA Tai, kad Stalker 2 šiemet išeina 28 April 2022 ar tu dar vis gyveni 2021? :D 

Tai kad paskelbta išleidimo data toli gražu nereiškia kad ir išeis tą datą. Dėl Stalkerio, tai duodu 95%, kad 1x bus nukeltas, jeigu išeis iki metų pabaigos bus gerai.

prieš 2 valandas, Džekeris parašė:

Ai dar gi Horizon ir god of war jau visų net nemenu kiek išeis gerų šiemet :D 

Vienu žodžiu vienreikšmiškai nuspręsta kad 2022 turėtu būti geriausi geimeriu metai??. Jeigu Hellblade ir Starfield bus to verti, tai kitoms Kalėdoms gal ir Boxa paimsiu, būsiu True geimeris?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Iki true geimerio switch trūks dėl Bayonetta :D 

Aš manau, kad 100% išeis nustatyta data, nes jis jau buvo nukeltas iš 2021 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 7 valandas, Džekeris parašė:

@MixasPA Tai, kad Stalker 2 šiemet išeina 28 April 2022 ar tu dar vis gyveni 2021? :D 

True, reikia persiorientuoti. Bet kaip ir visi, sutinku, jog metai nusimato puikūs. Tikiuosi, kad šiemet pasaulis pagaliau įveiks pandemiją ir ims kvėpuoti pilnais plaučiais. Atsigaus tiek žaidimų industrija, tiek pramonė, tiek visos kitos sritys. Deja, laiko žaidimams turbūt nepadaugės, bent jau pas mane. Reikia keisti prioritetus arba mesti šeimą ir darbą :D

  • Patinka 2
  • Cha cha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo metu pradėjau žaisti Final fantasy 7 remake Ps5 versija. Šiaip pats game visai įdomus, bet jau tie cringe pokalbiai tai kažkas baisaus, ir dar tas jų inkštimas, turbūt niekada prie Japan žaidimų stilistikos nepriprasiu :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.