sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

@Mantinijo pavydžiu baltai... Uncharted buvo vienos mano labiausiai mylimu franciziu kurioms surinkau visas Platonas... Nuo nuo pirmos iki paskutines... Fucking nostalgija ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Eiviokas o aš taip ir neperėjau 3/4 ir THE LOST LEGACY, gal 20% perėjau 3 ir 4 dalies gal ir mažiau, THE LOST LEGACY įžanga perėjau 20min, 1/2 dalį ir ant psvitos perėjau pilnai su platina, gal ant PC pereisiu kai pasirodis ,ir jei laiko bus

Nes kai pasirodė the last of us, uncharted manes nedomino jau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 4 valandas, Džekeris parašė:

@narkata Pažįstamas jausmas :) turiu tiek steam'e tiek konsolėj ką lošt, bet vis nesulošiu, o per sale vėl perki :D 

Taip ir yra. Buvau nusipirkęs Kena: Bridge of Spirits per sailą. Biški palošiau - ir padėjau, mielas, gerai padarytas, bet visgi per vaikiškas jau, o aš tiek dar nesuvaikėjau. Bandžiau antrą kartą upgraidinta jau Death Stranding pradėt. Pradėjau, bet toliau lošt nėra jėgu, visgi nėra jis tiek įtraukiantis kad antrą kartą varyt. Na gal ateiti. Taigi dabar išvis nieko nelošiu, sėdžiu ir per Netflix serialus žiūriu. Peržiūrėjau ARCHIVE 81 - labai patiko, dabar Silent Sea eina - irgi neblogas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 17 valandų, narkata parašė:

mafia definitive edition kai laiko atsiranda 
yra dar pilna zaidimu kuriems laiko nera, kaip sakoma pirkt perki bet nezaidi :)

O cia gera minti pametei,mafia 2,3 perejescesu,bet pirmos nelose.apie ja remasterinta daug geru zodziu girdejau,reikes pasiimt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b*****, na nėra įkvėpimo visai, kažkoks žaidybinis štilius užėjo. Kurjerio simuliatoriu žaist antra kartą negelbėja net 60fps, nors pirmą ėjimą su malonumu sužaidžiau, nors šiaip gan specifinis žaidimas  gavosi. Nieko nebus, matyt teks vakarais ir toliau žiūrėt Netfixą ir laukti vasario 25.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vis dar FF7 Remake žaidžiu, bet toks žaidimas per prievarta,  nekabina nors tu ką... Žaidžiu, kad užsidėti pliusą, nes labai išgirtas game, nors nesuprantu kuo... Mechanikos kovų pasenę, dialogai cringe, nesuprantu ar čia žaidimas suagusiems ar tinka ir jaunimui.. (keletą scenų buvo, kur nesuprasi ar ten ero masažą darė ar ką, be to buvo scena kur main char persirengia moterimi ir atrodo kaip princesė ir teko šokti su homo biču, nu cmon why???) . Pabaigsiu ir pamiršiu aš šitą game... Vienintelis pliusas, kad visai gražiai pieštas ir moterys su silikoninėm krutinėm... :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 5 minutes, Eiviokas parašė:

Vienintelis pliusas, kad visai gražiai pieštas ir moterys su silikoninėm krutinėm... :D

Na taip jrpg, manga etc. Na aš jau nebegaliu per prievartą žaisti kad ką nors užsidėt. Bandyti taip, žaisti ne. Jau gėriau filmą bežiūrint vynelio atsigert?, kažkaip prasmingiau gaunasi?

P.S. tai jokių būdu nėra alkoholio vartojimo propaganda. 

@eiviokas, Elden Ring bandysi ar praleisi ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Jprg manga arba net vietomis HENTAI :D
Manau praleisiu Elden Ring, nepamačiau aš ten to ko maždaug tikėjausi. Labai viskas panašu į DS3.
O ir nežinau ar noriu sadomazochizmu užsiimti :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sunkus 2 menesiai nusimato man. gerai tiems kuriems kai kurie zaidimai neidomus :D 
Dying Light 2
Horizon Forbidden West
Elden Ring
Gran Turismo 7
Wonderlands :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@gedunex, jeigu nuoširdžiai tai aš kartais stebios kaip tu sugebi žaisti praktiškai viską iš eiles iki platinų ir kada tam atrandi tiek laiko, bet sakykim tau gerai kad taip gali. Man tai bus taip: Elden Ring Day1, bet tikrai užtruks ilgai laiko kol pereisiu, Horizen FW per pirmą rimtesnį išpardavimą, Daying Light bandysiu, bet irgi lauksiu nuolaidu, GT7 skip, Wonderlands irgi turbūt skip (net nelabai domėjausi kas tai yra).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabaigiau FF7 Remake. Pabaiga buvo visai jau užkabinus, ko nepasakyčiau apie pradžią ir vudirinę dalį, kada teko prisiruošti vis žaisti. Iš esmės gražiai pieštas game, geras CGI. Kas durniausią, visą laiką naudojau pirmus skillus, nes nežinojau, kad dpad rodyklę paspaudus į dešinę, galima pasirinkti auštesnio lvl skill :D tai realiai paskutinius tik du chapterius normaliai žaidžiau :D 

Dabar atsisiunčiau telltale batman ir po sony bungie nupirkimo atkreipiau dėmesį į destiny 2 tai galvoju suteikti šansą ir pabandyti pažaisti.. :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.