red-cat_eX

Pažaiskime "Resident Evil 2"

Rekomenduojami pranešimai

 

visa info prie description ;] ačiū už dėmesį, laukiu jūsų nuomonių, dėl komentavimo tylumo žinau atsiprašau. dar nervuoja delay nuo komandos controlery iki ekrano su video grabberiu kol pripranti ir nebe įbėgi į zombių glėbį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu ir tikrovei taip sneki? Labai jau storas balsas... IR atrodo lyg truputi migciotum, reiktu teksta gerai ismokti, nebent varai eksprontu, kas butu tikrai sunku. Ir dar kai sneka zaidime, tai tu nesnekek. Gerai, kad pakeite leonui tuos ryzus plaukus kitose dalyse :) Labai patiko humoras, rimtas zaidimas ir taip isjuokiamas. NA ir labai tylus komentarai, tikiuosi antroj daly bus garsesnis. Oi kaip bijojau zaist ta zaidima kai buvau mazas, dar ant PS1... UUU

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu ir tikrovei taip sneki? Labai jau storas balsas... IR atrodo lyg truputi migciotum, reiktu teksta gerai ismokti, nebent varai eksprontu, kas butu tikrai sunku. Ir dar kai sneka zaidime, tai tu nesnekek. Gerai, kad pakeite leonui tuos ryzus plaukus kitose dalyse :) Labai patiko humoras, rimtas zaidimas ir taip isjuokiamas. NA ir labai tylus komentarai, tikiuosi antroj daly bus garsesnis. Oi kaip bijojau zaist ta zaidima kai buvau mazas, dar ant PS1... UUU

gyvenime nemygcioju aš, čia ekspromtu snekejau :) nuo pirmo video nuimtas garsas ir pritaikytas ten oro buvo, nu nesmagu sneket vienam kaip pirma karta. balsas vietom kažko pats sustoreja įrašant, šiaip joa mano stora balsas bet ne toks ;D

 

- dar pirmas bandymas su emuliatorium ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmz. gal ir nieko. tik nezinia ar visa video reiketu rodyt, pvz kai sprogsta degalu fura ir ten pasiknisi po meniu., vat taip galima prirankiot po biski. beto jeigu jau taip nekarpant visa zaidima rodysit tai manau jis ilgokas turetu gautis :) tai galbut reiketu tik ilga review ? arba tada labiau pasiruoskit ir teksta pasirasykit, nes taip irgi eina veiksmas o tylu.... gerai ta gameplay ideja yra igyvendinta freeman's mind kur eina per HL1, ji ziuredamas tai lydaus as :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie freeman nk nzn, geimas neuztruks, ten ta daly meniu parodziau nes kad zinotu apie autoaima bet nepaminejau. kas dar cia visada kai jau matyos scenos vyksta vaizdas pagreitinamas buna cia apie antra dali. kur pusvalandi sutalpinau i 15 min ;D bet dar tai tik kita kart pamatysit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :) kadangi aš kaip su red-cat_eX pusiau darom video (gal :) ) ,tai šiandien aš užbaigiau su pirmąją žaidimo dalimi vaizdo įrašus ir tada pradėjo jis :)

 

 

tai neteiskit manęs iškart dėl pirmojo video :) bet kas vaizdo įrašu gerėja po truputi.Geriau pramokau šnekėti,aiškiau,daugiau montažuoti ir pan.

 

http://www.youtube.com/my_playlists?p=E7509570C029EEC6 o čia iškart sudėti iš eilės vaizdo įrašai jūsų patogumui :)

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na štai montavimas baigtas, taipat katik baigiau įgarsint, balsas gan aiškesnis bus, daugiau kalbėsiu apie žaidimą, ir ryšliau, sklandžiau bent jau aš taip tikiuosi, ir man taip atrodo, dabar liko paruošt jį. ir kelių dienų bėgyje išvysit naują dalį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palei mane netinka tie tokie humoristiniai pasisakymai žaidimo metu. Vis gi žaidimas siaubo ir po tokių komentarų dingsta atmosfera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip smagu, kad uzsiema tokiais dalykais.

Ne į temą

red-cat_eX po resident evil jei iseitu galetum Eternal darkness, jis irgi neblogas zaidimas, dar maziau zinomas butu idomu apie ji suzinoti. Aisku jei tik tau butu proga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip smagu, kad uzsiema tokiais dalykais.

Ne į temą

red-cat_eX po resident evil jei iseitu galetum Eternal darkness, jis irgi neblogas zaidimas, dar maziau zinomas butu idomu apie ji suzinoti. Aisku jei tik tau butu proga

va zinok to nesu loshes, bet jei prasai tai gal matysiu reikes isbandyt ;] ir irasyt. ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teko girdėt gerų atsiliepimų apie šį žaidimą ;) o aš dar nežinau koks kitas mano video bus ,reik sugalvot ;)

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teko girdėt gerų atsiliepimų apie šį žaidimą ;) o aš dar nežinau koks kitas mano video bus ,reik sugalvot ;)

Jis toks "underground gem"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.