red-cat_eX

Pažaiskime "Resident Evil 2"

Rekomenduojami pranešimai

na dabar jau žymiai geresnis komentavimas, nebetyli ,išraiškingiau,prajuokinai kur su Claire scena buvo,dar zombių rankos :) ,taip ir toliau :)

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad cia buvo trecioji dalis?!?

O seip tai man nepatiko rimtumas, simonas tai bajeriu visokiu varydavo. Svarcas, barry nu epic buvo. Aisku, ydomu jog ten apie istorija pasaki ir t.t. Pats tik pradzia losiau, per mazai buvau, kelnes pilnos buvo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

G1edrius ,matai ,visiems neįtiksi.Daugumai aišku su juokeliais patikdavo ir pan,bet net buvo atsiradęs vienas žmogus kuriam tie pamontavimai visokie nepatikdavo,tai gan net nustebino,nes rodos su juokeliais ne taip nuobodu žiūrėt,ane? nes tam žmogui atmosferą sugadindavo žaidmui,tai iškart tas vietas prasukdavo.Bet ir komentavimas patikdavo.Kiek žmonių,tiek nuomonių.Malonu,kad tau mano įrašai patiko.Edmundo man irgi šis patiko.Tik gal truputi per mažai vietomis komentavimo buvo,bet šiaip patiko :thumbsup4:

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, bet jei nori tos atmospheros, tai tiesiog walktrough ziurai. O seip tai ne ka prastesnis nei ankstesni...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, bet jei nori tos atmospheros, tai tiesiog walktrough ziurai. O seip tai ne ka prastesnis nei ankstesni...

nori atmosferos, eini lauk is youtubes, ir imi joystica i rankas, koks dar walkthrought.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada gi kita dalis RE2 ? <_<

siuo metu montuoju ;] bus daugiau humoro :D turbut, daugiau parodysiu, nes bandau db virs pusvalandzio sutalpint i 15 min, arba gausit net dvi dalis iskart tipo Part 4-1 ir Part 4-2 ;] Double feature.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.