Konkursas

Penktasis PLM Konkursas PS3 / XBOX360 Savininkams (PlayManija)

Rekomenduojami pranešimai

Prizai:
Pirmasis laimėtojas gaus Dead Space 2 žaidimą (Laimetojas pasirenka PS3 arba XBOX360 versiją)
Nuotrauka
ir
Antrasis laimėtojas gaus Wireless Controller (Laimetojas pasirenka PS3 arba XBOX360 versiją)
NuotraukaNuotrauka

Klausimas ?
Iš kokio žaidimo šitas Garso Takelis (Soundtrack)

Taip pat galite subscribe'inti PlayManijos YouTube kanalą :)


Atsakymus siųsti el. paštu:
konkursas.ps.xbox@gmail.com


El. laiške rašote:

1. Atsakymas į klausimą
2. Forumo nikas (Nepamirškyte irašyti)


Atsakymus siųskite iki 2011-Sausio-28 dienos 23:59 valandos (LT Laiku)

Prizo laimėtojas bus išaiškinamas burtų keliu (random.org) 2011-Sausio-29 Diena

Konkurso Taisyklės:

- Konkurse negali dalyvauti nuo šiandien (2011-Sausio-9) užsiregistravę nauji nariai
- Atsakymą siųsti tik vieną kartą
- Romanų prašyčiau nerašyti, iš karto trinsiu net neskaitęs, rašote tai ko prašoma
- Nesąžiningi vartotojai bus baudžiami Banu forume ir iškrenta automatiškai iš konkurso

Laimėtojas bus paskelbtas Čia
Rašyti Šitoj Temoj Draudžiama (pokolkas)

Prizus įsteigė:
narkata (Wireless Controller)
auksinis ir vachtangas (Dead Space 2)
Impaler (pasirūpins VIP'ais)
Dėkojame jiems.


Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi baigėsi Penktasis PLM Konkursas

 

Atsakymas buvo: Resident Evil 3

 

Sveikinam visus su laimėjimais

Žiurim Video 720p HD, Laiminguosius traukia mūsų moderatorius narkata

 

1 Laimėtojas yra

kuris laimi Dead Space 2 žaidimą

2 Laimėtojas yra

kuris laimi Valdymo pultelį

 

Ir tuo pačiu dar Penkis vartotojus apdovanosime VIP'ais po mėnesi

 

 

 

Išviso dalyvavo 102 dalyviai

Teisingai atsake 31

Neteisingai atsake 69

Ir 2 buvo pašalinti iš konkurso

 

Prizus įsteigė:

narkata (Wireless Controller)

auksinis ir vachtangas (Dead Space 2)

Impaler (pasirūpins VIP'ais)

Dėkojame jiems.

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka sveikinu laiminguosius :lol: O man bent jau tarp teisingai atsakiusiu pavyko patekt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau jog kita karta, jau jei rasai atspet zaidima, tai parasyk, kad reikia parasyt tikslia dali. Bet labai patiko man si karta, jog buvo traukiami burtai ranka, o ne kazkokiu random.org...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau jog kita karta, jau jei rasai atspet zaidima, tai parasyk, kad reikia parasyt tikslia dali. Bet labai patiko man si karta, jog buvo traukiami burtai ranka, o ne kazkokiu random.org...

:lol: nu siaip tas trackas tik is vieno zaidimo ir tebuvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: nu siaip tas trackas tik is vieno zaidimo ir tebuvo

Kad tie trackai visuose RE labai panasus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikinu nugaletojus! :lol: as jau laimingas buvau kai save tarp teisingai atsakiusiuju pamaciau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na apmaudu kad nelaimejau, bet klausimas tikrai geras buvo, savaite ieskojau atsakimo :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad tie trackai visuose RE labai panasus :D

Nepasakyciau ... Man skiriasi netgi labai:

Re1- Labiau senovinis, toks is nintendo ir super nintendo atejes klasikinis stilius. Muzika tiesiog pritaikyta prie to mansiono ir tik ja isgirdusi is kart to mansion vaizdai akyse matosi.

Re2- Sountrackas, toks modernesnis, naujoviskesnis. Pvz: Kai nutikdavo kas nors baisaus Re1 daly, ten uzmesdavo toki greita ritma (kuris mane vesdavo anksciau :D), o re2 daly uzmeta greziancius smuikus, kurie toki ale pasislykstejima kelia.

Re3- Labai panasus i re2, bet, kadangi zaidimas daugiau vyksta lauke nei viduj, del to labai paprasta atskirti re3 nuo re2, re3 daugiau tokiu aidu uzdeta, kurie suteikia toki jausma, kad tu isties esi lauke. :D

Na tikiuosi supratai :)

 

Na apmaudu kad nelaimejau, bet klausimas tikrai geras buvo, savaite ieskojau atsakimo :)

Ei VIP'ai! Tu laimejai VIP'A :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad cia is rezident evil, tai supratau is karto. bet vat is kokios dalies, tai cia jau sunkiau. pasirode panasiausia i antra dali. bet turbut as klausos visai neturiu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OMG. :D Gyvenime neesu nieko gero laimėjas. :D O čia va tau staigmena gimtadienio proga! Laba dėkoju prizo steigėjams ir konkurso organizatoriams. Bet kažkokia nuojauta buvo man, kad ką nors laimėsiu. Kai tik pamačiau konkursą ir pamačiau jo baigimosi datą, iš kart į galvą šovė mano gimtadienis. Ir labai noriu pagirti tą kas sugalvojo konkurso užduotį. Praleidau apie pora valandų kol radau atsakymą. Resident Evil nebuvau niekada žaides, tai lengva nebuvo.

Dar karta noriu padėkoti visiems, ir linkiu gero likusio savaitgalio. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OMG. :D Gyvenime neesu nieko gero laimėjas. :D O čia va tau staigmena gimtadienio proga! Laba dėkoju prizo steigėjams ir konkurso organizatoriams. Bet kažkokia nuojauta buvo man, kad ką nors laimėsiu. Kai tik pamačiau konkursą ir pamačiau jo baigimosi datą, iš kart į galvą šovė mano gimtadienis. Ir labai noriu pagirti tą kas sugalvojo konkurso užduotį. Praleidau apie pora valandų kol radau atsakymą. Resident Evil nebuvau niekada žaides, tai lengva nebuvo.

Dar karta noriu padėkoti visiems, ir linkiu gero likusio savaitgalio. :D

Oho, matai kaip likimas nusprende :) Tai sveikinam su gimtadieniu ir laimejimu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu laimėtojus! :D Kol išsiaiškinau iš kurio RE šitas soundtrack'as irgi užtrukau nemažai..

 

Bet vienas pastebėjimas, po kiek laiko Youtubas atpažino soundtracką kažkaip ir šone pasiūlymus su RE žaidimo soundtrackais pradėjo mėtyt, o tai jau padaro konkursą šiek tiek nesąžiningą. Kitą kart siūlau į Sound Cloud kelt, ar kur. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.