MadenX

Call of Duty: Modern Warfare 3

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

As tai specialiai atostogas pasiemiau, kad galeciau bf3 palost ir mw3, bet dbr galvoju ar apsimok ta mw3 imt, nes ka as zn :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žaidimas mano manymu vertas dėmesio dėl savo singleplayer, užbaigs visą istoriją, įdomu, kaip baigsis. Taip pat multiplayer nusimato neblogas, nes tokios žanro (o gal labiau ir sudėjimo) žaidimai man patinka. :mml:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia gal truputį ne į temą, bet gal kas nors galite man užsakyti mw3 hardened edition iš game.co.uk su 5% extra priemoka už pagalbą? :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia man vienam taip yra, kad kai ieškau prisijungti prie serverio su Xbox 360 Pvz Domination ir visur kitur man rašo Not Found Players ir niekur prisijungti ir žaisti negaliu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia gal truputį ne į temą, bet gal kas nors galite man užsakyti mw3 hardened edition iš game.co.uk su 5% extra priemoka už pagalbą? :thumbsup4:

 

Nemanau, kad kas vargintusi uz tokia priemoka, o dar siuntimo mokestis plius. As tai preordinau cod mw3 per ps3zaidimai.lt 210lt sumokejau tai pagalvojus +15% priemoka, bet nesigailiu nes gausiu kuo greiciau :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ir as gavau sava kopija. Ka as zn, mp tai grynai kaip mw2 :thumbsup4:

 

Kazkaip net neidomu zaist :thumbsup4:

Redagavo Dfdx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia man vienam taip yra, kad kai ieškau prisijungti prie serverio su Xbox 360 Pvz Domination ir visur kitur man rašo Not Found Players ir niekur prisijungti ir žaisti negaliu?

 

man irgi ta pati problema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

meginau... 6 kart team deadmatch sulosiau ir booom nuluzo servai neberanda nk:D net black ops zombiu nk neranda :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia man vienam taip yra, kad kai ieškau prisijungti prie serverio su Xbox 360 Pvz Domination ir visur kitur man rašo Not Found Players ir niekur prisijungti ir žaisti negaliu?

 

ta pati beda:/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai siuo metu matyt tiesiog neveikia servai, pabandykit veliau ar rytoj, turetu veikti.

 

thnx Captain Obvious :)

juk tai ir taip akivaizdu...

 

apie pati game tai kada po velniu jie spejo iki 80lvl susikelt?! :) paziurejau siandien ingame topa tai ten ziauru kiek daug 50-80lvl :) atrodo dartik pirma diena o ten visi jau mane "skriaude" su savo 'mandriai istobulintom saudyklem' :dribble:

Redagavo xmouserx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi boosteriai prakeikti jie. Vaikai jobani, kurie nemoka normaliai lošt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi boosteriai prakeikti jie. Vaikai jobani, kurie nemoka normaliai lošt.

 

Nesvarbu koks lvl ju. Vien is tu nubu zaidimo stiliaus eina suprast jie moka zaist ar ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš šiandien išsikepiau DVD, biški palošiau viskas normaliai buvo pirmus pora raundų, poto pamėginau Kill Confirmed lošt tai nerado nei vieno servo, bet paspaudžiau Friends ir pasijungiau į kito žmogaus servą viskas normaliai, tai čia normalu ar čia man vienam taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.