MadenX

Call of Duty: Modern Warfare 3

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

jis toks jau yra ignoruok, gavo ispejima uz sudina kalba, ejo pas impaleri verkt kad nuimt jam ispejima, bo savo shudo negali malt.

 

galvoju dabar gal reikes pasiimt mw3 online papliekt ant ps3. gan fun turetu but. ka jus patariat ? nes as nelabai megejas uzsispoilint su gameplay video ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai patarčiau pasimti nes tikrai cod mp būna įdomus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu joa idomus teke lost mw2 ne karta, ir bo su playmanais xlink'e. tik reiks palaukt kol kaina kristels ar kokios akcijos : }

 

Bet, kad su kuo nors susijungus, bent man, tai geriau battlefieldo serija. Ten gali pasitart kuria base pult, ka daryt ir t.t., o COD geriau lost kai vienas buni(nu susijungus spec ops koki nebent).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu gi ka padarytum? :book::D :D amm..Speju busi Battlefield 4 kurejas kai tik isleis BF3

Tau Ner sansu ant nieko

 

Bet tu tai kausas. As prisipazistu, kad nesukurciau gamo, bet ir nestumiu, o tu, kaip patebejau, tik ta ir moki. :innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tu tai kausas. As prisipazistu, kad nesukurciau gamo, bet ir nestumiu, o tu, kaip patebejau, tik ta ir moki. :innocent:

 

nedarykit off topic, ir nekreipk tu į jį dėmesio :D Prie pc šūstras jis tik, nesugeba niekur kitur pasižymėt tik kaip neigiamoj reputacijoj :book:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lieavi screenai battlefield 1 geriau atrodo.. Lieva COD MW3 Grafika kaip ir visu tu COD SHIT

 

Tu cia vienintelis lievas!

 

Ne į temą

jis toks jau yra ignoruok, gavo ispejima uz sudina kalba, ejo pas impaleri verkt kad nuimt jam ispejima, bo savo shudo negali malt.

 

galvoju dabar gal reikes pasiimt mw3 online papliekt ant ps3. gan fun turetu but. ka jus patariat ? nes as nelabai megejas uzsispoilint su gameplay video ir t.t.

 

Tikrai patariu imt cod :innocent: jei abejoji palauk isleidimo, paziurek nete video ir nuspresk..

 

Bet, kad su kuo nors susijungus, bent man, tai geriau battlefieldo serija. Ten gali pasitart kuria base pult, ka daryt ir t.t., o COD geriau lost kai vienas buni(nu susijungus spec ops koki nebent).

 

Turint gera team'a yra zjbs lost.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turint gera team'a yra zjbs lost.

 

Jeigu kalbi turint per COD gera teama, tai jo, faina lost, ir su leva ner blogai, man COD serija ir gi ziauriai gera, bet tik sakau, kad susijungus su draugais, bent man, tai geriau Battlefield papliekt. Bet cia tik mano nuomone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu ka as kurejas www.runescape.com

 

Ne į temą

Turbut tai tavo megstamiausias zaidimas.
Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Gaila, kad teko keist profili, dabar jau tureciau viena "Prestige Token".

 

net viena? zveris... :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man visad atrode tas prestige reikalas apsurdiskas, bet ka jie toliau daro tai isvis protu nesuvokiama. Keli lvl kad atrakintum ginklus ir visa kita. Pasieki max lvl ir viska resetini ir tai padares gauni token su kuriuo gali atrakinti viena ginla iskarto. Wow. Tai gal nedaryti prestige ir tureti atrakintus visus??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kitiem patinka viska atsirakint is naujo, tame tarpe ir man, todel ir daro ta prestige.

Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.