MadenX

Call of Duty: Modern Warfare 3

Rekomenduojami pranešimai

man tai tiesa pasakius jis nelabai skiriasi nuo MW2, bet is kitos puses visi taip pat sake ir apie black ops.

ziurint sita video matosi kad zaidimo dinamika visai nepakitus, bet is dalies tai ir geras dalykas, nes daug kam limpa toks gameplay'jus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nebloga radai, nebloga...
:(

 

Niekas neisbandet dar?

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai nors ir grafika panaši kaip Mw2 visitiek patiko. Šaudimas iš ginklo skiriasi nuo Mw2, istorija gan įdomi.

Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai nors ir grafika panaši kaip Mw2 visitiek patiko. Šaudimas iš ginklo skiriasi nuo Mw2, istorija gan įdomi.

 

Speju jau losei ji. Maciau torrent'e ikeltas. Na ir kaip tau jis?

 

Ne į temą

Atsimenu pernai black ops losiau dar 2sav iki isleidimo :dribble:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=sCfzpvZ0uyw

Redagavo secret666z

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Speju jau losei ji. Maciau torrent'e ikeltas. Na ir kaip tau jis?

 

Ziurejau jo achievementus, tai jis jau visa zaidima perejo, biski panoulaifino matyt. :dribble:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurejau jo achievementus, tai jis jau visa zaidima perejo, biski panoulaifino matyt. :D

 

Na labai žaidimas įtraukė tai negalėjau atsiplėti :D, paskui dar special ops ir survival tai išviso žiauriai įdomiai. Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O online nebandai lost? Vis tiek ban tai neturetum gaut.

 

Serveriai isjungti.

Edit: Jau ijunge siandien matau.

Redagavo MadenX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Serveriai isjungti.

Edit: Jau ijunge siandien matau.

 

Ne į temą

Atsimenu kaip pernai man pavydejo kiti xbox'eriai, kurie orginalu black ops pirko, o as piratke losiau. Pastoviai klausinejo manes apie ta zaidima. Dabar legalu tapes ant ps3 losiu geimus, tai siek tiek pavydziu tiem, kas dabar per atostogas mw3 losia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istorija visa man žiauriai patiko, pabaiga nereli... Mw3 Sp viskuo geresnis nei BF3 išskyrus, kad ant Bf3 grafika geresnė, bet vistiek Mw3 žymiai geresnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istorija visa man žiauriai patiko, pabaiga nereli... Mw3 Sp viskuo geresnis nei BF3 išskyrus, kad ant Bf3 grafika geresnė, bet vistiek Mw3 žymiai geresnis

 

Na kazi ar bf3 grafika ant xbox360 geresne kuo uz mw3. Sie zaidimai yra aiskiai optimizuoti, tam kad konsoles veztu. Ant ps3 teko zaist bf3 beta tai grafika tikrai nusivyliau, ne kiek negeresne uz mw2, o palyginus su tokiu zaidimu kaip kz3 tai siu abieju zaidimu grafika s*do vietoj...

 

Istorija visa man žiauriai patiko, pabaiga nereli... Mw3 Sp viskuo geresnis nei BF3 išskyrus, kad ant Bf3 grafika geresnė, bet vistiek Mw3 žymiai geresnis

 

Iskart gaves mw3 maniau jungsiu MP lost, bet tavo atsiliepimas apie si grafu vercia mane abejoti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istorija visa man žiauriai patiko, pabaiga nereli... Mw3 Sp viskuo geresnis nei BF3 išskyrus, kad ant Bf3 grafika geresnė, bet vistiek Mw3 žymiai geresnis

 

Tai kaip kam, ten visokiu veiksmo intarpu prideta ir paperka taip zmones, tuose COD Single Playeriouse tai tas pats, kas ir praeitais metais buna.

 

secret666z, taigi beta buvo 2 menesiu senumo, pilnoje versijoje grafika zymiai geresne, su beta net ner ka lyginti.

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Completed on Hardened in 6h 31m 16s... Krc istorija tikrai gera, nu bet trukme tai ka zinau, seniau ant normal pereidavai per 6h, tai cia ant normal per 4 gali pereit turbut..

Kas neperejo, neatidarykit:

 

Nu kadangi visi buvo uzlenkti ir liko tik Price'as, tai manau mw4 net nelaukiam. Istikro tikejaus, kad Soap bent liks gyvas, bet visus issaude :)

 

Redagavo Toxiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ant veteran perejau per 7h 30min (bet dar buvau ir sustabdes aisku kelis kartus). Man kolkas tai lengviausia dalis is visu MW, bet pabaiga tai ka as zinau... Puse valandos vienoj vietoj kol perejau iki kito checkpoint.

 

Na manau niekas netikejo, kad Soap mirs. Isvis taip keista, visi ismire ir Price beliko. :/

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.