MadenX

Call of Duty: Modern Warfare 3

Rekomenduojami pranešimai

Sorry, bet ne taip padarei tada. Taip, su konsole lošt FPS visai fun, bet jei tik dėl to, tai negerai. PC buvo ir bus FPS žaidmų "karalius", o konsolės lieka tik 4fun ant durniaus

 

Ne į temą

:thumbsup4: tu manes nesupratai as konsole pirkau, nes mano pc senukas ir nepaveza tokiu game ;) O del to, kad pc fps karalius tj pritariu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ne tragiskai bet same as cod4. Gaila, kadaise cod buvo nuostabus zaidimas visais aspektais, o dabar turim nauja campaign su nauju "koridorium" , 1000 priesu kad tame koridoriuje uztruktume ilgiau, ir sugadinta mp su RC masinytem. Vienintelis likes vertas demesio dalykas tai tik Zombie/ new survival mode

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I fucking dare you to find 5 differences between MW2 and this piece of trash. pz per 2 metus NIEKO nepadare apart 5h campaign, geda, galvojau pranoks Black ops o cia pasirodo tas pats shudas kaip mw2. zjb IW, zjb!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ciuju IW patinges daugiau padirbt prie ps3 versijos, kad atrodytu ne taip sudinai kaip mw2... Idomu koks bus galutinis produktas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b***** palyginkit MW2 su MW3 (2 metų laikotarpis) ir BC2 su BF3 1,5 metų laikotarpis, kurė ta pati grupė abu žaidimus: EA Digital Illusions CE . APGAILĖTINA. Bet faktas tas, kad ir toliau užsienyje pirks CoD'us, ir jie toliau melš ir kurs tokį patį š nes žino, kad pirks, kai tuo metu BF3 bus visom prasmėm geresnis, nebent Campaign kažkiek atsiliks, tačiau CoD pardavimų bus žymiai daugiau.

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ko tu piktiniesi? nepatinka nezaisk cod, zaisk bf3. Nepamirksk kad viskam yra pasiula jai tam yra paklausa. Kol cod bus perkamas tol ji ir kurs, activision senai nebera geimeriu kompanija, jie verslininkai, o kiekvienas verslininkas nori gauti kuo daugiau pelno inesant kuo maziau pinigu(zinau nes teko su jais dirbti)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keletas konsolės screen'ų
Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

 

 

Neblogas pinigu plovimas ;D

 

Visada buvau call of duty fanas ir juo vis dar busiu. Nepaisant visu panasumu i mw2 manau pirksiu mw3 :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir tu dar sugebėk pasakyt, kad BF3 nebus šiu metu best shooter game :whistling:

 

Ne į temą

Kaip kam, juk gal kitiem isvis nepatinka tas BF3. As pats tai pirksiu ir zaisiu abu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kam masofkinis šaudimas belenkur tai jo tie ims MW3, atleiskit nenoriu pyktis, bet pritarkit, kad taip yra :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kam masofkinis šaudimas belenkur tai jo tie ims MW3, atleiskit nenoriu pyktis, bet pritarkit, kad taip yra :whistling:

 

As nesuprantu ka jus veikiate sioje temoi jei jum nepatinka mw3? tai eik ta pati s uzrasyk bf3 temoje....koks mw bus š****.....o dabar toks jausmas susidaro, kad jus pavydit cod pardvimams ir kad jis yra perkamiausis fps, man pvz isvis bf nepatinka todel as renkuosi cod ir viskas tuom pasakyta....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kas jam draudzia ateit ir issakyt savo nuomone, ka jis mano...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kaip kam, juk gal kitiem isvis nepatinka tas BF3. As pats tai pirksiu ir zaisiu abu.

 

Va pavyzdziui man nepatinka tas BF3. Patinka man modern warfare del to, kad ten daug veiksmo kaip sakoma masofkinis saudymas ir siaip FAN BOY. BF3 man nepatinka savo letu MP, dideliais map'ais ir ginklais, kurie man kazkokie kreivi atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.