Impaler

Pageidavimai PlayManijai v3.5

Rekomenduojami pranešimai

BlackBerry Skiltis tarp ismaniuju telefonu/plansetu :D

 

Ir dar nezinau ar tai ieina i reklama, bet galetu pavyzdziui kas deda naujienas - del kuriu kilo daug pykciu tarp, kai kuriu, ar nebutu galima kaip nors sukurti aplanka ir pvz scalmanas, fuza ir dar kas ten deda naujienas pasidalinti saltiniais, nes man pavyzdziui butu idomu suzinot kokie dar egzistuoja be ign, gamespot, gameinformer, kotaku :D Manau ne man vienam idomu butu? :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

BlackBerry Skiltis tarp ismaniuju telefonu/plansetu :D

 

Ir dar nezinau ar tai ieina i reklama, bet galetu pavyzdziui kas deda naujienas - del kuriu kilo daug pykciu tarp, kai kuriu, ar nebutu galima kaip nors sukurti aplanka ir pvz scalmanas, fuza ir dar kas ten deda naujienas pasidalinti saltiniais, nes man pavyzdziui butu idomu suzinot kokie dar egzistuoja be ign, gamespot, gameinformer, kotaku :super: Manau ne man vienam idomu butu? :)

 

N4G.com - belenkiek geiminimo naujienų, iš įvairiausių šaltinių. Nėr už ką :D

 

Bet šiaip jo, galėtų nurodyt iš kur naujieną ėmė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blackberriu? Joks ten ismanus telefonas, paprastas cellfonas tik kad querty klava ir BBM turi. Lietuvai labai abejoju ar aktuolus is vis sitas telefonas.

Redagavo Moo
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Agirdi "iPhonas" BlackBerry vienas perkamiausiu telefonu :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Say what? :)

Telefonu pirkimu statistikose jis yra pazymimas, bet berods jis maziau parduodamas negu android, iOS ar W7 telefonas.

O kiek lietuvoje smartfonu sudaro BB? Tikriausiai kokius > 5%.

 

Betkuriuo atveju nevieta diskutuoti cia, gal po poros meteliu ar dar daugiau ir padauges pirkimas ju.

Redagavo Moo
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galėtumėt išimt negatyvius reputacijos taškus , tiesiog jeigu nepatinka postas geriau praleidžia pro akis ir tiek. Nuotrauka

Redagavo Domanis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galėtumėt išimt negatyvius reputacijos taškus , tiesiog jeigu nepatinka postas geriau praleidžia pro akis ir tiek. Nuotrauka

 

Tai kad dauguma turbūt ar taip ar taip praleidžia pro akis tikriausiai. Aš kartais užpliusuoju jei pamatau kokį bereikalingą minusą. Bet va būna tokių ekstremalių situacijų kai tų minusų tikrai prireikia :)
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galėtumėt išimt negatyvius reputacijos taškus , tiesiog jeigu nepatinka postas geriau praleidžia pro akis ir tiek. Nuotrauka

 

Reputacija yra tam, kad pagirt zmogu pvz uz naudinga posta, koki toturiala ar panasiai. Jai kazkas nusisneka, cia paprasciausiai pataisoma ( visi draugiski cia kiek maciau), taciau jai ateina koks naujokas ir paraso koki posta pvz " davai visi dar krapstot bf3 kodus nes man labai reikia " tai cia turbut daug kas supranta kodel tokie gauna minusu, tad manau su tais pliusais minusais viskas cia gerai ir jie turi likt. Pats pries metus ar daugiau labai nusisnekejau vienam poste ir mane uzminusavo, supratau savo klaida, ir pasitaisiau. Man atrodo tie minusai kazkuria prasme ir naudingi :) Redagavo BlueSing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai man mintis kilo dėl tų minusų panaikinimo vien todėl , jog pats turiu , dėl savo klaidos gan seniai. Nors net nieko blogo nepadariau aplamai net nenusišnekėjau , ten buvo galima lengvai viską praleisti pro akis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, minusai išliks. yra nustatytas dienos limitas kiek kas gali skirti ir nematau, kad ši sistema kada nors artimoj ateity keistųsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau daug man asmeniškai patikusių smailų ir kas svarbiausia - iš esamo PLM smailų rinkinio. Manau papildžius bus tik geriau :notworthy:

 

http://smilies.gfxlovers.com/

 

Va štai tokio smailo PLM tikrai trūksta - Nuotrauka

Redagavo tymbarkFM
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, minusai išliks. yra nustatytas dienos limitas kiek kas gali skirti ir nematau, kad ši sistema kada nors artimoj ateity keistųsi.

 

Bent iš skelbimų skilties tai tikrai vertėtų išimti tiek pliusus tiek pinigus , nes žmonės prisirenka minusų vien dėlto jog kitiem nepatinka kaina ar dar kas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent iš skelbimų skilties tai tikrai vertėtų išimti tiek pliusus tiek pinigus , nes žmonės prisirenka minusų vien dėlto jog kitiem nepatinka kaina ar dar kas...

 

Čia jau žinok kaip pažiūrėsi :) kai kurie naujokai ateina,įdeda skelbimą,kad kažką parduoda keliais litais pigiau nei naują daiktą (nors jų parduodama prekė jau gerokai padėvėta arba toli grąžu jau senai nebeverta prašomos kainos) ir tikisi lengvai prasisukti :) Tai playmanai kartais tokius vunderkindus pavaišina minusiukais ir jie biški susiprotėja...O kaina tai turi būti,bent jau orientacinė,kam kažkam gaišti laiką susirašinėjant ar skambinant,jeigu pardavėjas kosmonautas koks ir atitrūkęs nuo tikrovės ;) Čia nepriimk asmeniškai,ne apie tave čia šneku,tiesiog tokių atvejų pasitaiko ne vienas ir ne du,nemanau,kad jau tie minusai kraunami be jokio objektyvumo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš mielai juos išimčiau iš skelbimų ir offtopinių forumų, tačiau tada pliusai dingsta ir blogų ir galerijos. Tai yra vienas iš minusų to modo. Todėl tenka rinktis viena blogybę iš dviejų..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kilo tokia ideja. O jai uzsiregistravus i foruma pirmiausia issoktu Toturialas, Gidas, ar linkai i bendras temas pvz.: "Klausk su XBOX 360 susijusios info ir nekurk naujos temos!"

Gal tada nors siektiek sumazetu naujoku nauju temu bereiksmis kurimas, susijas su vieninteliu mazu klausimu kuris temos nevertas.

Na tik pamasciau, jai imonoma zinoma :)

Redagavo BlueSing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.