scalman

Resident Evil: Begins (prequel)

Rekomenduojami pranešimai

Mažiau kabliuku ieškok tam RE

Man visos dalis geros buvo RE, nors šios dalies dar nežiūrėjau laukiu kada bus prekyboj 3D

 

o šiaip duočiau

Movie:

Resident Evil - 7/10

Resident Evil: Apocalypse - 6.5/10

Resident Evil: Extinction - 6.5/10

Resident Evil: Afterlife - 7/10 už 3D duočiau 8

Resident Evil: Retribution - Dar ne žiūrėjau

 

Animation:

Resident Evil: Degeneration - 8/10

Resident Evil: Damnation - 8/10

 

Game:

RE 1 - 6.5/10

RE 2 - 8/10

RE 3 - 8/10

RE 4 - 4/10

RE 5 - 4/10

RE Operation Raccoon City - Nežaidžiau ir nežaisiu

RE 6 - Nežaidžiau dar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galetum ir paslepti mano Spoileri uzdeta savo zinuteje. ;)

As nekalbejau apie finansinius dalykus. Ar kur pigiau filmuoti filma. As apie tai, kad kur (neminesiu salies) ten ir filmas isleidziamas kaip kad ir sitas. Pigus ir Nuvalkiotas. Nieko daugiau.

Aisku ir as abstrakciai. Per daug isigilinai i zodzius.

 

As argumentavau ta pasakyma, kad filmas atrodo pigus, nes filmuojamas maskvoje, tai ir sakau, kad jie filmuoja filmus maskvoje vis dazniau, nes ten yra PIGU tai daryti. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažiau kabliuku ieškok tam RE

Man visos dalis geros buvo RE, nors šios dalies dar nežiūrėjau laukiu kada bus prekyboj 3D

 

o šiaip duočiau

Movie:

Resident Evil - 7/10

Resident Evil: Apocalypse - 6.5/10

Resident Evil: Extinction - 6.5/10

Resident Evil: Afterlife - 7/10 už 3D duočiau 8

Resident Evil: Retribution - Dar ne žiūrėjau

 

Animation:

Resident Evil: Degeneration - 8/10

Resident Evil: Damnation - 8/10

 

Game:

RE 1 - 6.5/10

RE 2 - 8/10

RE 3 - 8/10

RE 4 - 4/10

RE 5 - 4/10

RE Operation Raccoon City - Nežaidžiau ir nežaisiu

RE 6 - Nežaidžiau dar

 

Būtent žmogus kuris supranta veiksmo filmus. Juk šie filmai yra savotiška pramoga žanro megėjams, o ne epai kurie bando sukurti kažka neatrasto. Reik pagalvoti prieš šmeižiant tokius dalykus kaip scenarijų, struktūra juk yra filmų kurie užtruke daugiau laiko ir su didesniais biudžetais tiek nepasieke, o resident evil filmai duoda ta ką pasiūlo veiksmą ir gan neblogus efetas (3d juose vertas tikrai dėmesio, o ne kaip gimiką)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent žmogus kuris supranta veiksmo filmus. Juk šie filmai yra savotiška pramoga žanro megėjams, o ne epai kurie bando sukurti kažka neatrasto. Reik pagalvoti prieš šmeižiant tokius dalykus kaip scenarijų, struktūra juk yra filmų kurie užtruke daugiau laiko ir su didesniais biudžetais tiek nepasieke, o resident evil filmai duoda ta ką pasiūlo veiksmą ir gan neblogus efetas (3d juose vertas tikrai dėmesio, o ne kaip gimiką)

 

Jeigu jau neleidi varyti ant filmo, bent paaiskink del ko? Kokiais argumentais tu nori uzginti toki "sedevra"? Kas yra veiksmo filmai as suprantu.

Bet kaip galima isjungus galva ziureti toki filma? Nei turinio, nei siuzeto, nieko. O filmas tesiamas manau del to, kad zmones naivus ir eina vis dar i kino sales, kad kazka pamatyti. Bet kai nustos tiketi tada bus kaip su pirma Silent Hill dalimi, ko pasakoje antra dalis pasirode tik siais metais, po sesiu metu pertraukos. Aisku nezinau visu kabliuku gal apie SH, bet man asmeniskai ir nepatiko filmas.

 

Manau senai galima buvo sukurti vienos linijos siuzeta be jokiu angamtiniu galiu ir padaryti klasikini siaubo filma.

Tada bent butu aisku, kad tai RE filmas, ne tik jo pavadinimas.

Tiesiog jeigu kas rado siame filme kazka, parasykite kad ir Spoileryje. Gal as kazka praleidau? Ar buvau optimistas ir reikejo tiketis kazko kito.

Nes kaip minejau, PIGUS niekalas apie nieka. Ir varyti nereikia. As taip pat RE zaidimo fanas nuo pirmos dalies. Del to toks siutas ir ima, kad negali pagaliau sukurti kazko tinkamo. O kad tai RE filmas, nenoriu girti slamsto vien del to, kad as zaidimo fanas.

///

Sleepyfan, aaa.. Supratau. Tada taip. :D

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku nezinau visu kabliuku gal apie SH, bet man asmeniskai ir nepatiko filmas.

 

Jei tau net nepatiko SH , tai tau tik vienas variantas tinka

Nežiūrėk filmu kurie paimti iš žaidimu

O apie biudžetą geriau išvis patylėtum, su didesniais biudžetais blogiau pasirodo kokie nors filmai, negu su mažesniu

(plius dar RE filmai negavo auksines avietes) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu jau neleidi varyti ant filmo, bent paaiskink del ko? Kokiais argumentais tu nori uzginti toki "sedevra"? Kas yra veiksmo filmai as suprantu.

Bet kaip galima isjungus galva ziureti toki filma? Nei turinio, nei siuzeto, nieko. O filmas tesiamas manau del to, kad zmones naivus ir eina vis dar i kino sales, kad kazka pamatyti. Bet kai nustos tiketi tada bus kaip su pirma Silent Hill dalimi, ko pasakoje antra dalis pasirode tik siais metais, po sesiu metu pertraukos. Aisku nezinau visu kabliuku gal apie SH, bet man asmeniskai ir nepatiko filmas.

 

Manau senai galima buvo sukurti vienos linijos siuzeta be jokiu angamtiniu galiu ir padaryti klasikini siaubo filma.

Tada bent butu aisku, kad tai RE filmas, ne tik jo pavadinimas.

Tiesiog jeigu kas rado siame filme kazka, parasykite kad ir Spoileryje. Gal as kazka praleidau? Ar buvau optimistas ir reikejo tiketis kazko kito.

Nes kaip minejau, PIGUS niekalas apie nieka. Ir varyti nereikia. As taip pat RE zaidimo fanas nuo pirmos dalies. Del to toks siutas ir ima, kad negali pagaliau sukurti kazko tinkamo. O kad tai RE filmas, nenoriu girti slamsto vien del to, kad as zaidimo fanas.

///

Sleepyfan, aaa.. Supratau. Tada taip. :D

 

Ar aš tau neleidžiu "varyti"? Aš galiu užginti tuom, kad filmai man buvo smagus laiko praleidimas ir nesigailiu juos pažiūrėjas, aš nuo seno turiu pomėgi žiūrėti tokius filmus kurie yra b lygio gal aš kaip sakai "naivus", bet čia tavo nuomonė. Tegul tau nepatinka resident evil filmai, man nepatinka twilight, bet aš nenusileidžiu iki tokio lygio jog "varyčiau" ant tų filmų jei žmonėms patinka tegul ir žiūri. O gal tampam "filmų naciais" ir "varom" ant visų filmų kurie nepatinka? Tai tada nebus ką ir žiūrėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pazejau Bourne.. omg ..so cool ..epic shit... po to kita diena.. na gerai rezai nauji ..

 

Nuotrauka

 

..bet ok puse pazejau .. wtf ..efektai shit .. aktoriai ..shit..unlimited ammo .. :rage: ..nieko idomaus isvis ..jau toks .. :chan:

jau geriau jie nekurtu daugiau tokiu filmu :nth:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pazejau Bourne.. omg ..so cool ..epic shit... po to kita diena.. na gerai rezai nauji ..

 

Nuotrauka

 

..bet ok puse pazejau .. wtf ..efektai shit .. aktoriai ..shit..unlimited ammo .. :rage: ..nieko idomaus isvis ..jau toks .. :chan:

jau geriau jie nekurtu daugiau tokiu filmu :nth:

 

Ne į temą

Nuotrauka

Jei rimtai kas taip rašo? Nesuprasi taves jeigu tau Bourne buvo "omg, so cool, epic shit", o resident evil "shit, shit, shit", ko skundiesi? Juk tau patinka "shit".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei rimtai kas taip rašo? Nesuprasi taves jeigu tau Bourne buvo "omg, so cool, epic shit", o resident evil "shit, shit, shit", ko skundiesi? Juk tau patinka "shit".[/off]

 

raso kaip nori jei ka. ko skundziuos? paskaityk dar karta del ko jei neaisku gal paziurek pats filma. o siaip tai cia mano nuomone apie filma. dar neaisku? tikrai tada neaisku ar.. :herp:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

raso kaip nori jei ka. ko skundziuos? paskaityk dar karta del ko jei neaisku gal paziurek pats filma. o siaip tai cia mano nuomone apie filma. dar neaisku? tikrai tada neaisku ar.. :herp:

 

Ne į temą

"Nuomonė"? Jei tai tikrai tavo "nuomonė" tada būk geras nekreipk į mane dėmesio ir aš į tave, taip bus geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar aš tau neleidžiu "varyti"? Aš galiu užginti tuom, kad filmai man buvo smagus laiko praleidimas ir nesigailiu juos pažiūrėjas, aš nuo seno turiu pomėgi žiūrėti tokius filmus kurie yra b lygio gal aš kaip sakai "naivus", bet čia tavo nuomonė. Tegul tau nepatinka resident evil filmai, man nepatinka twilight, bet aš nenusileidžiu iki tokio lygio jog "varyčiau" ant tų filmų jei žmonėms patinka tegul ir žiūri. O gal tampam "filmų naciais" ir "varom" ant visų filmų kurie nepatinka? Tai tada nebus ką ir žiūrėti.

 

Supratau tavo nuomone apie B filmus. Nepriimk asmeniskai pastabos, bet toks vaizdas, kad tamsta arba neziurejo naujausios RE dalies arba tamstai patinka veiksmo filmai kurie be jokio turinio. Svarbu, kad butu 3D efektas ir daug kulku, nesvarbu i ka saudomu.

Suprantu tavo nuomone ir nera ko gincytis mums. Tave filmas itrauke ir tau jis patiko. As pamaciau ji kitaip ir nieko cia nepadarysi. Manau kiekvienas turi savo nuomone kuria gali issakyti. Ar viskas turi buti TIk pro rozinius akinius?

 

Jei tau net nepatiko SH , tai tau tik vienas variantas tinka

Nežiūrėk filmu kurie paimti iš žaidimu

O apie biudžetą geriau išvis patylėtum, su didesniais biudžetais blogiau pasirodo kokie nors filmai, negu su mažesniu

(plius dar RE filmai negavo auksines avietes) :)

 

Paistai niekus. :) Prie ko cia neziureti filmu sukurtu zaidimo pagrindais? Tamsos Riterio paskutini filma matei? Stai kaip turi buti kuriami filmai. Cia tik vienas pvz.

Ne į temą

SH - drasiai galima sakyti (ne kaip apie sia RE dali), tai jau SKONIO reikalas. Jeigu butu buves toks sekmingas, kaip speju jis tau patiko, jau butu buve minimum dar 2, 3 dalis sukurtos. Todel klausimas kodel tokia pertrauka buvo..

Dar uzsiminei apie biudzetus, nes norejai pasirodyti turbut zinanciu.. Kaip koks politikas pries laida, siek tiek pasiruosiau. Pirma RE dalis, biudzetas: 35mln. Dabartine RE dalis, biudzetas: 65mln. SH biudzetas: 50mln.

Kas idomiausia, kad RE4 dalis, biudzetas: 57mln. Uzdirbo: 300mln. Ir dar tu kalbi apie kazkokius biudzetus. Bus idomu kiek sitas filmas uzdirbs.

Problema tame, kad jeigu kurejo rankos kreivos, tai kisk pinigu i filma nors ir maisais. Labiau esme tame, kad Pirma dalis bus geresne uz sita.

 

Kai pats paziuresi filma, lauksiu tavo ivertinimo. Aisku jei filmus vertini bent su minimaliu, logisku turiniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Negi zmones jus dar RE filmus rimtai vertinat?!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paistai niekus. :) Prie ko cia neziureti filmu sukurtu zaidimo pagrindais? Tamsos Riterio paskutini filma matei? Stai kaip turi buti kuriami filmai. Cia tik vienas pvz.

 

Kai pats paziuresi filma, lauksiu tavo ivertinimo. Aisku jei filmus vertini bent su minimaliu, logisku turiniu.[/off]

 

Nū tai eik ir žiūrėk ta Betman, aš dar laukiu kada bus prekyboj

 

Dėl RE aš tikrai pasižiūrėsiu kai bus 3D prekyboj (nes aš nežiūriu ripiniu filmu), ir galiu pasakyti 3D Efektai bus tikrai geri (bet aišku kai pamatisiu tada 100% pasakysiu ,nes dabar ginčas beprasmės bus)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paistai niekus. :) Prie ko cia neziureti filmu sukurtu zaidimo pagrindais? Tamsos Riterio paskutini filma matei? Stai kaip turi buti kuriami filmai.

Kai pats paziuresi filma, lauksiu tavo ivertinimo. Aisku jei filmus vertini bent su minimaliu, logisku turiniu.[/off]

 

Cia pats sugalvojai, kad tamsos riteris sukurtas zaidimo pagrindais ar patare kas? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažiūrėjau ir aš Retribution. Sutinku su scalman ir Magnitu. Visos praeitos dalys, mano manymu, buvo savotiškai geros. Ketvirta aišku jau nelabai, bet tiek to. Šioje dalyje vaidyba dar labiau suprastėjo. Pradėjo gaivint veikėjus (kam?), kitaip tariant siužetą iš oro parašė, efektai irgi ne aukščiausio lygio. Tad jokia čia pramoga. Visą filmą atrodė, lyg čia būtų žaidimas - va, pereinam lygius, keičiasi tik aplinka, toliau didelis bosas, vėliau vėl pasišaudom, bėgam toliau, turim misiją, ir pabaigoj tipo paskutinis bosas ir aišku prieš titrus cliffhanger (kad įdomiau būtų). Belieka sulaukti DLC :trl: Man, kaip holyvūdinio action blockbasterių mėgėjui, filmas visiškai nepatiko :nth:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.