scalman

Wii U

Rekomenduojami pranešimai

Tu rimtai kiauras ar apsimeti?

 

Esi bent karta turejas nintendo konsole(ir ja normaliai naudojas)? Nes panasu jog isivaizduoji, kad tik mario ten buna. Man paciam tikrai patinka nintendo, nors mario nemegstu(nu galaxy geras).

 

Kam man ant ps3 gt5 kai ant xbox galiu forza zaist? O vat mario kart ant nei vieno nepazaisi.

Ir siaip jau matosi, kad WiiU gaus nemaza supporta is tu "rimtu" zaidimu, manau nemazai ateinanciu geimu bus visom trim platformom, plius jau anksciau isleisti xbox360/ps3 zaidimai bus portinami y wiiU. Ir zinoma visas nintendo geris. Tad ps3 praktiskai tik del jo exclusyvu lieka, is kuriu man tik kelios serijos atrodo neblogai.

Taigi su nupiratautu xbox zaidziu viska ka noriu, o ant wii u zaidziu tai ka buciau norejas zaisti onlaine su ps3(tokius zaidimus kaip cod(ir jie bus geresni negu ant ps3)) plius kruva exclusivu kurie man patinka.

 

o kam tau isvis konsoles jei gali ta pati ant pc ir uz dyka lost. juk nesvarbu ar gt5 ar forza tau :melvin::super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nesuprantu, tu geriau zinai kas man patinka o kas ne? Jeigu as sakau, kad su WiiU man butu geriau negu su ps3 reiskia taip ir yra. Man neidomu nei tas tavo gt nei forza, tiesiog pats iskelej kazkoky zaidima manydamas kad jis man labai rupi ir neva del jo tureciau galvoti kitaip, bet tu klysti. Man tikrai nera didelio skirtumo tarp gt ir forza, abu yra geros kokybes lenktynes ir norint ka nors tokio pazaisti man uzteks vieno, nepirksiu specialiai kitos konsoles del tokio zaidimo zanro kuris man yra paskutineje vietoje.

As neprasiau patarimo ka rinktis kaip kad daro kiti, as tik pasakiau fakta kuris mano salygomis galioja, tad nesuprantu ka tu sitais postais bandai pasakyti. Tik parodai savo neismanyma.

Redagavo nestas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eurogamer claims it has confirmation from Nintendo UK that the forthcoming Wii U console will be region-locked, just like the original Wii and the 3DS. That means you won't be able to play obscure (or early) Japanese imports on it, and customs officials won't get anything to break up the monotony of seized cigars and bushmeat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dad / mom / sarah .. so much better then XBLA ..looool :melvin:

 

Sakai xbla geriau, o žinai ką man nerūpi, nes aš sugebu priimti viska ir džiaugtis žaidimais ir kas su jais susiję. Argi taip svarbu jau jog tai yra sony, microsoft, sega, nintendo...? Nebūkim fanboy'jais (nes jie yra tik apgailėtini sumauti mažvaikiai su siauru požiūriu), o būkime žaidėjais kurie vertina žaidimus. Kam pyktis ,jei galima žaisti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten buvo bajeris tik . :megusta: konsoles reiktu rinktis tik del zaidimu, plius del paslaugu papildomu ir del tai kas nemokama ,kas mokama.ka gali pasiekt,naudot ir kuom ne. vistiek svarbiausia - zaidimai. ZombiU kiec geimuks nusimato.bet cia jau ne nintendo nuopelnas. taigi kurejai ir ju zaidimai svarbiausia buvo yra ir bus visada.

o siaip idomu bus paziuret i pardavimus naujo Wii. nes anas tai pirkosi mamu ir vaikam. o sitas jau nebetas pats.juk 4-8 metu vaikui nelabai duosi net toki pulteli i rankas. ilgai jis nebutu veikiantis.. :spiderp: tai labiau zmonem kurie zino ir kaip naudotis tuo ir kaip saugot. o saugot reiks labiausia is visu iki siol konsoliu pulteliu kurie yra buve.kitus tai gali ir pametyt dar jei jau labai suinervina, o toki jau ..per brangu.. :stare:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wii nebūtinai mamų pirktas, pirko žaidėjai kurie užaugo su nintendo francizėmis, tie kurie norėjo upgrade'inti iš gc ir turėjo daug žaidimų nuo gc ir šiaip palyginus daug neblogų wii turi žaidimų ir hardcore žaidėjams. Tik didelis minusas jog nintendo daug žaidimų nelokalizuoja ir taip nukenčia žaidėjai, nes kiek geru žaidimų liko Japonijoje baisu atrodo kartais jog nintendo nemėgsta žaidėjų (juokauju jei ką). Bet šiaip manau tiek wii, tiek xbox 360, tiek ps3 savo pliusų ir minusų turi ir visi yra nuostabus aparatai (tik move ir kinect sucks ass, tegul motion control lievi žaidimai būna tik ant wii nereik to blogio skatinti.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tie region lock visai nereikalingi, sony gerai padare kad ju atsisake :thumbup:

 

Taip yra blogas dalykas, bet vistiek net jeigu neturi region lock būna žaidimai ne išversti iš Japonų kalbos ir dėl to negalim jais mėgautis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip yra blogas dalykas, bet vistiek net jeigu neturi region lock būna žaidimai ne išversti iš Japonų kalbos ir dėl to negalim jais mėgautis.

 

Būna, kad Azijoj išleisti žaidimai turi angliškas versijas, bet nebūna išleisti Vakaruose arba būna išleisti žymiai vėliau. Taip pat būna išleidžiami tik US arba tik EU, jeigu kūrėjai neranda leidėjo kažkuriam iš šių regiono. Galima būtų importuot, bet region lock'as viską stabdo. Niekad nespratau ir niekad nesuprasiu koks pointas yra rakint konsoles pagal regionus, gamintojui vistiek tai jokios naudos neduoda, nes atmetus mokesčiu visuose regionuose kainos yra apylygės. Tam tikras nuostolis būna nebent tik valstybėms su didesniais mokesčiais, bet ir tai labai nedidelis procentas, nes vienintelis būdas nusipirkt konsolę iš kito regiono ir išvengt mokesčių yra pačiam ten nuvažiuot ir nusipirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būna, kad Azijoj išleisti žaidimai turi angliškas versijas, bet nebūna išleisti Vakaruose arba būna išleisti žymiai vėliau. Taip pat būna išleidžiami tik US arba tik EU, jeigu kūrėjai neranda leidėjo kažkuriam iš šių regiono. Galima būtų importuot, bet region lock'as viską stabdo. Niekad nespratau ir niekad nesuprasiu koks pointas yra rakint konsoles pagal regionus, gamintojui vistiek tai jokios naudos neduoda, nes atmetus mokesčiu visuose regionuose kainos yra apylygės. Tam tikras nuostolis būna nebent tik valstybėms su didesniais mokesčiais, bet ir tai labai nedidelis procentas, nes vienintelis būdas nusipirkt konsolę iš kito regiono ir išvengt mokesčių yra pačiam ten nuvažiuot ir nusipirkt.

 

Kainos nelabai panašios, nes patraukliausios yra USA kainos kol EU, UK, AU ir JAP turi mokėti daugiau, dėl to ir regionų užrakinimas vykdomas, nes nori jog žaidimai būti perkami toje vietoje, o ne iš kitur paprasčia ekonomika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip yra blogas dalykas, bet vistiek net jeigu neturi region lock būna žaidimai ne išversti iš Japonų kalbos ir dėl to negalim jais mėgautis.

 

tai cia jau gali palikti spresti zaidejams, jei nera zaidimo eu arba usa sukurta tai gali tada is jap parsisiust gal kazka supras :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai cia jau gali palikti spresti zaidejams, jei nera zaidimo eu arba usa sukurta tai gali tada is jap parsisiust gal kazka supras :D

 

Kaip minėjau tai yra ekonomika, nes leidėjai nori, kad iš to regiono pirktu tik jam skirta versiją.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.